Orhan BORAN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Orhan BORAN

İleti grey_wolf » 04 Mar 2010, 21:22

Yıllar önce Orhan Boran, bir Ankara dönüşü,Yeşilköy Havalimanı''ndan taksiye binmek üzere bir arabanın kapısını açıp, şoföre; "Beni Ataköy''e götürür müsün!?.." diye soruyor.. O zamanlar, şimdiki gibi yüzlerce TV olmadığından, sanatçıları tanıyan pek yok doğal olarak.. Şöför "Bayım, şimdi radyoda Orhan Boran''ın programı var!.. Ben de onun hastasıyım!.. Şimdi onu dinliyorum !.. Siz arkadaki arabaya binemez misiniz" diye kibarca yanıt veriyor !.. Bu sözlerden çok mutlu olan Orhan Boran, şoförü ödüllendirmek için cebinden bir on lira çıkartıp uzatınca o zamana göre hayli yüksek olan bu parayı gören şoför radyonun düğmesini bir hamlede kapatıp "Gel, atla bayım!.. Kim takar bu saatten sonra Orhan Boran''ı" demez mi !..

Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti BaTeRRiiSStt » 05 Mar 2010, 11:46

HEm radyo dınleyıp hemde adamı ıstedıgı yere goturemıyormumus yani?
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti fıratt » 05 Mar 2010, 11:50

[quote="BaTeRRiiSStt"]HEm radyo dınleyıp hemde adamı ıstedıgı yere goturemıyormumus yani? [/QUOTE]
parayı gorunce gitmeme sebebi olan radyoyu kapatır,amaç parayı verdin ya programı dinlemesemde olur Ouch
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti BaTeRRiiSStt » 05 Mar 2010, 11:53

İyide zaten hem radyoyu dınleyıp hemde araba kullanabilir.. zaten goturdugu yere bedava goturecek deıl ya sonucta parasını zaten alıcak..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti grey_wolf » 05 Mar 2010, 11:56

[quote="BaTeRRiiSStt"] İyide zaten hem radyoyu dınleyıp hemde araba kullanabilir.. zaten goturdugu yere bedava goturecek deıl ya sonucta parasını zaten alıcak..[/QUOTE]

yok be abicim mevzu o değil. adam diyorki ben orhan boran hayranıyım. taksiye binmek isteyen adamda orhan boran, ama soför onu tanımıyor. orhan boranda hayranı olduğu için ona ekstradan para veriyor. adam parayı görünce o hayranlık falan gidiyor ve kim takar orhan boran' diyor.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti fıratt » 05 Mar 2010, 12:03

[quote="grey_wolf"] [quote="BaTeRRiiSStt"] İyide zaten hem radyoyu dınleyıp hemde araba kullanabilir.. zaten goturdugu yere bedava goturecek deıl ya sonucta parasını zaten alıcak..[/QUOTE]

yok be abicim mevzu o değil. adam diyorki ben orhan boran hayranıyım. taksiye binmek isteyen adamda orhan boran, ama soför onu tanımıyor. orhan boranda hayranı olduğu için ona ekstradan para veriyor. adam parayı görünce o hayranlık falan gidiyor ve kim takar orhan boran' diyor.[/QUOTE]
paragraf sorusu çozmenin çok fydası var derdilerConfused şimdi anlıyorum çozmenin yararlarınıBig%20smile
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir