bu chery tiggoyu kim almak ister

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bu chery tiggoyu kim almak ister

İleti xMEGANx » 07 Mar 2010, 18:39

ahh ulan ahh ne arabalar gördük çarpışma testinde duvarı delip geçen :D betonları parçalayan :D bu araç yığıntı gibi geliyo sadece yada vidaları sıkıştırılmamışşş :D

-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti asdfghjk » 07 Mar 2010, 22:49

Aman diyeyim, güvenlik konusunda Nissan Navara almayın, Chery Tiggo ciddi diyorum çok daha güvenlidir o araçtan..

bkz.

asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti C@GL@R » 07 Mar 2010, 22:51

bizim insanımız işte çok ön yargılı isim yapan arac çok iyi isim yapmayan araç hele birde ucuz sa tamam o araba kagıttan diyor. süren kullanan sahibi olan kişiden başka yorumları pek dinlememek lazım araç alırken direk yanıltıcı olabiliyor:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti xMEGANx » 07 Mar 2010, 22:55

yok yok navara çok güzel abi. darbeyi olduğpu gibi emiyo baksanıza..! nasılda dalgalanıyor araba kaza sırasında gözüme girdi navara..!!
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti asdfghjk » 07 Mar 2010, 22:57

[quote="xMEGANx"]yok yok navara çok güzel abi. darbeyi olduğpu gibi emiyo baksanıza..! nasılda dalgalanıyor araba kaza sırasında gözüme girdi navara..!! [/QUOTE]

memedim sen ciddi misin ?? Farkındaysan yolcu airbag'i ne kadar geç açılıyor kafaya çok büyük bir zarar -Allah korusun- verebilir.

Fakat bu duvara çarpma sonucu oluşan sonuç. Navara bizim araçlarımızla çarpışırsa bizim araçlarımızı biçeceğini ama bize birşey olmayacağını düşünüyorum...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti xMEGANx » 07 Mar 2010, 23:01

[quote="talhadogdu"][quote="xMEGANx"]yok yok navara çok güzel abi. darbeyi olduğpu gibi emiyo baksanıza..! nasılda dalgalanıyor araba kaza sırasında gözüme girdi navara..!! [/QUOTE]

memedim sen ciddi misin ?? Farkındaysan yolcu airbag'i ne kadar geç açılıyor kafaya çok büyük bir zarar -Allah korusun- verebilir.

Fakat bu duvara çarpma sonucu oluşan sonuç. Navara bizim araçlarımızla çarpışırsa bizim araçlarımızı biçeceğini ama bize birşey olmayacağını düşünüyorum...
[/QUOTE]
Olurmu abiicim tam yerinde açıldıı tam noktasında açıldııı..!! ayrıca şöför ve yolcular son ana kadar olaya hakim hazır olacaklar bence böyle çok iyi..!!
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti delidolu » 07 Mar 2010, 23:49

Oğlum kazım bu çeri bize lazım diyen şahıs reklemını yaptığı bu arabaya biniyor mu? tabi ki hayır..
Peki çinlililer bmw'nin 1 kapısına harcadığı para ile biz arabanın tamamını yaparız diyorlar mı? evet...

Türkiye de hayat ucuz mu? Eee pek tabi ki!

Öyleyse bu durumu böyle bir araba alarak kolaylaştırmak ister miyim? Allah korusun...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti alpino » 08 Mar 2010, 02:03

[quote="talhadogdu"] [quote="xMEGANx"]yok yok navara çok güzel abi. darbeyi olduğpu gibi emiyo baksanıza..! nasılda dalgalanıyor araba kaza sırasında gözüme girdi navara..!! [/QUOTE]

[/QUOTE]

hakkaten ya yolcu havayastığı ne kadar geç açılıyor öyle. her türlü boynunu kırar adamın. bi anda gözümden düştü araba. ayrıca önden çarpma test sonuçlarında tüm değerler kabul edilebilir değerlerin altında kalmış. navara yalanmış.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti xMEGANx » 08 Mar 2010, 02:11

[quote="alpino"] [quote="talhadogdu"] [quote="xMEGANx"]yok yok navara çok güzel abi. darbeyi olduğpu gibi emiyo baksanıza..! nasılda dalgalanıyor araba kaza sırasında gözüme girdi navara..!! [/QUOTE]

[/QUOTE]

hakkaten ya yolcu havayastığı ne kadar geç açılıyor öyle. her türlü boynunu kırar adamın. bi anda gözümden düştü araba. ayrıca önden çarpma test sonuçlarında tüm değerler kabul edilebilir değerlerin altında kalmış. navara yalanmış.[/QUOTE]

Abi zaten ticari olarak geçiyor değilmi bunlar ? Büyük araba bence iyi ya kötü değill
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti quickcan » 08 Mar 2010, 02:15

navara ticari değil.. pick-up (skystar) ticari..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti xMEGANx » 08 Mar 2010, 15:30

[quote="quickcan"]navara ticari değil.. pick-up (skystar) ticari.. [/QUOTE]
hmmm tahmin etmilydim arka tarafta bebek manken vardı..
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti 34SCU59 » 08 Mar 2010, 18:28

Yorumlar

Ön darbe
Navara yolcu bölmesi etkisini ve kez daha yükleme dayanmak mümkün olurdu kararsız oldu. Şasi raylı etkiledi tarafında, izin çöktü sürücü ayak içine sızma önemli bir seviye. Sonuç olarak, kukla okumalar sol tibia için yaralanma riski yüksek gösterilir. Ayrıca, hızlandırıcı 200mm arkaya doğru fazla sürücünün alt bacaklarda yaralanma riski daha da sunan taşındı pedalı. Yapıları tablosu içinde diz ve hem sürücü ve yolcu kalça için bir tehlike sundu. Koruma sürücü göğüs hangi göğüs sıkıştırılmış ölçüde tehdit kararsız yolcu bölmesi getirdiği kombine nedeniyle zayıf olarak oylandı. Yolcu boyun geriye doğru etkisi, yaşam riski yüksek yaralama tehdit sunan büklüm oldu. Hava yastıkları ve emniyet kemeri pretensıoners geç etki ve kaynaklar sürücü kukla kafası da gelen bir yaşam yüksek risk yaralanma tehdit belirtilen tetikleyen edildi. Navara minimum seviyede daha yüksek bir reyting için gerekli ulaşmadı frontal etkisini performansı gibi bir yıldıza layık görüldü. Ayrıca, yaşam kabul edilemez yüksek risk sürücü kafası ve yolcu boyun yaralanması tehdit eden bu yıldız kadar vurdu olmanın yol açmıştır. Nissan zaten bir karşı ön hava yastıklarının geciken dağıtım üstesinden gelmek için tedbir girmiştik. Değişiklik zaten üretim yaş ve Nissan kendi araçlarımız bayilerde yükseltilmiş almak için onlara tavsiyede sahipleri irtibata geçecektir olarak tanıtılmıştı. Euro NCAP yakın gelecekte araç olarak değerlendirecektir.

Yan etkisi
Navara yan etkilerini test maksimum sayı attı. Bir baş-koruyan hava yastığı standart donanım öylesine bir kutup testi yapılmadı değil

Çocuk oturan
Navara 3 yıl eski olan koruma için, ön ve yan darbe testlerinde sahte kaynaklar göre en fazla sayı attı. Dıştan arka koltuklarda ISOFIX demirleme varlığı açıkça işaretli değildi. Yolcu güneşlik üzerindeki uyarı etiketi açıkça geriye doğru bir oturma pozisyonu ilk hava yastığı devre dışı olmadan çocuk koltuğunun karşı karşıya kullanmanın tehlikeleri iletti.

Yaya
Kaput yüzey parçası en yetişkin kafası ile vurmak için ağırlıklı olarak koruma için teklif adil oylandı muhtemeldir. Diğer tüm alanlarda - kaporta yüzeyi bir çocuğun başı, kaput ve ön tamponun kenarına çarptı olasılığı - ağırlıklı olarak kötü olarak değerlendirilmiştir.

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir