plaka hakkı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

plaka hakkı

İleti fıratt » 11 Mar 2010, 14:23

Big%20smile[quote="tivoli"][quote="samet"]

sormak lazım bilen birisine guzel bir konu baslıgıClap

onceki fabiamda plaka 45 HA 6919'du şimdiki roomsterda 45 HA 6919 Big%20smile

Manisada karizmamız var o şekilde aldık amaLOL

sattım fabiayı ş dışına satmıştım plaka boşa çıkmıştı sonra toyota corolla aldım onada aynı plakayı taktım roomster aldım aynı plaka hep ş.dışına sattıgımdan hep boşa çıktı o şekilde aldım.

ama boyle bir durum var ama harc falan yatırman gerekiyor özel plaka usulu bir prosedur işliyor,zaten trafikte bu yonde çalışması var ama yururluge girmedi bir turlu
[/QUOTE]

karizmayı çizdirdin son cümlelerinde Tongue her zaman söylüyorum plakalara boşuna rakam harf grubu yapıyorlar..!!! vatandaşlık no'su diye birşey var herkesin plakası vatandaşlık no'su olsa ne olur?? numaranın gizliliğini korumak ve herhangi bir olaya karışan aracın plakasının kolaylıkla okunabilmesi içinde belli bir kısmını plakaya yazsalar yine olurdu
[/QUOTE]
işin şaka kısmıdı o karizma mevzusu anlayamadım durum değerlendirmeni?neden karizmamız çizildi?
anlatmak istediğim arkadaşa benim harç yatırıp almam değil onun plakası için sabit elinde kalmasını sağlamak için bir harç yatırılıp yeni aracına aktarılması yonunde bir formul olabilir yonundeydi

+ben araclarıma aynı plakayı alırken bu zamana kadar 30tl beşkuruş fazla para vermedim,bu parana plakaya yonelik bir harcama değil takipçi ucretidir,adrese teslim yapar bu işleri sağolsun takipçim çunku alt daire komşumuz ok,kapişBig%20smile

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti quickcan » 11 Mar 2010, 18:46

peki başka bir arabada beğendiğini plakayı kendi aracınıza taktırabiliyor musunuz?? çok merak ediyorm..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım