ford fusion

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ford fusion

İleti RAZOR10 » 14 Mar 2010, 02:35

fiestanın 1 az yükseği.. tip olarak fabianın yanına yaklaşır ne konfor olarak.dizel olursa benzinli fabia ya göre yakıt ekonomisi %30-35 olur. ama herşeyde yakıt deildir.

Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti mygokhan » 14 Mar 2010, 12:03

Tipten fena değilde siz birde arka koltuklarına bir bakın.Minder tipinde koltukları var.İncecik.Köyde ki sedir gibi duruyor :)

Elbette alıştıktan sonra kullanılır az yakar falan dizeli ama şahsen ben konforuna güvenemiyorum.Takoz diyorlar ki haklılar sanırım.Zira içindeki düğmelere, butonlara falan bakınca anlarsınız.Zarif değil.bizim iki parmağımızın kaplayacağı alana sahip düğme tasarımları var..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti sondost » 14 Mar 2010, 12:16

gerçekten bende bir türlü ford arabalarına ısınamadım haa birde opellere
sondost
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti uumuu » 29 Haz 2010, 23:45

Benim 2007 bir ford fusionum var ve inanılmaz memnunum. Bikere yakıtta inanlmaz cimri kalkışlarda inanılmaz atik yüksekliğinin verdiği avantajla hertürlü yolda gidebilme kabiliyetine sahip tek sorun yolun sesini içeri biraz çok alıyor hem aile hemde genç arabası iki türlüde kullanıma uygun. Eklemek istedğim birkaç birşey daha var bazı arkadaşlar yol tutuşu kötü takoz gibi araba vs demişler kendim 180 le çok sert virajlara girdim boş yolda yine 180 le sağa sola direksiyon kırdım ama araba mükemmel biçimde toparladı kendini , takoz gibi diyen arkadaşlarda bu iş zevk meselesi tabi ama yiğidi öldürüp hakkınıda yememek lazım tabi

Onun dışında son olarak ford fusion düşünen arkadaşlar 0(sıfır) full + 1.6(90hp) yi şiddetle öneriyorum arabayla ilgili her türlü sorularınızı da yanıtlarım
uumuu
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: ford fusion

İleti jamesdean » 30 Haz 2010, 08:34

uumuu yazdı:Benim 2007 bir ford fusionum var ve inanılmaz memnunum. Bikere yakıtta inanlmaz cimri kalkışlarda inanılmaz atik yüksekliğinin verdiği avantajla hertürlü yolda gidebilme kabiliyetine sahip tek sorun yolun sesini içeri biraz çok alıyor hem aile hemde genç arabası iki türlüde kullanıma uygun. Eklemek istedğim birkaç birşey daha var bazı arkadaşlar yol tutuşu kötü takoz gibi araba vs demişler kendim 180 le çok sert virajlara girdim boş yolda yine 180 le sağa sola direksiyon kırdım ama araba mükemmel biçimde toparladı kendini , takoz gibi diyen arkadaşlarda bu iş zevk meselesi tabi ama yiğidi öldürüp hakkınıda yememek lazım tabi

Onun dışında son olarak ford fusion düşünen arkadaşlar 0(sıfır) full + 1.6(90hp) yi şiddetle öneriyorum arabayla ilgili her türlü sorularınızı da yanıtlarım

uumuu,

yakıtta cimri derken bu kadar egoist olma derim : )

fabia 1,4 51kw TDI :
3,1 LT / 100KM 'den daha mı cimri ?

Fabianın ufak tefek kusurları mevcut. Benim direksiyon pompam bozuk mesela, direksiyon taş gibi. Pek ufak tefeklik bir arıza değil. 1500 Tl cik bi arıza.... Konu içinde Ford'ların parçaları pahalı diyen arkadaşa ithaf ediyorum bu masrafı : )

Ama ne hikmetse şu yakıtından dolayı satmıyorum, satamıyorum. Kıyamıyorum.
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir