İngilizce bilen abilerim ve Yabancı Şarkı Dinleyen

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İngilizce bilen abilerim ve Yabancı Şarkı Dinleyen

İleti nolies » 16 Mar 2010, 16:22

[quote="Disco Mralı"]Abi nereden buldun ya???Sende varmıydı önceden?=))
[/QUOTE]

yok hocam şarkıyı duymuşluğum yok. çok tarzım da değil zaten.  verilen linkten yola çıkarak aynı videonun farklı versiyonlarına baktım. bir tanesinin altında yazıyordu şarkı ismi. başka bir siteden de grubu öğrendim.

nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti nolies » 16 Mar 2010, 16:24

[quote="xMEGANx"][quote="nolies"] Abi Şarkının adı CARRO DE MALANDRO  senin gönderdiğin ise şarkının DJ MONSTRO tarafından yapılmış remixi.

Söyleyen ise Tribo Da Periferia. Kenar Mahalle Çetesi gibi bişey türkçesi .
[/QUOTE]
allah senden 1000 kez razı oolsun be kardeşimmm..!! Çok Teşekkür ederim Allah Ne muradın varsa versin. ummadık yerlerden rıskını versin Allah ;) Senin ve Bu Forumdaki Tüm Üyelerin..Clap çok mu Clap[/QUOTE]

Rica ederim güle güle dinleyin baslı baslı.
nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 16 Mar 2010, 16:35

[quote="WXW"]adamlarıda gözüm tutmadı, garajda çalacak araba aramış gibi geziniolar, müziğide açmışlar çaktırmamak için:)))[/QUOTE]

adamlar bassla butun arabaların alarmlarını öttürüyolar. amaç zibidilik yapmak

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 16 Mar 2010, 17:03

[quote="oguz"][quote="WXW"]adamlarıda gözüm tutmadı, garajda çalacak araba aramış gibi geziniolar, müziğide açmışlar çaktırmamak için:)))[/QUOTE]

adamlar bassla butun arabaların alarmlarını öttürüyolar. amaç zibidilik yapmak
[/QUOTE]
Müziksiz hayat Ritimsiz Nefes alınmaz abi =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti Bluedays » 16 Mar 2010, 18:34

Bende müzik konusunda çok hassasım. Zamanında eski bir kaseti 2 ay boyunca arayıp, bulamadığımı hatırlarım. Şehir dışından bile sordurmuştum. 2 aydan sonra usandım. Birgün ankara gima'da eski kasetlerle dolu bir kutuda rastgele bakarken bulduğumda şaşırmıştım :)

Bir keresinde de, yabancı bir müzik dinledim, çok hoşuma gitti fakat bir daha bir yerde duymadım. Uzun bir süre sonra yine o müziği duydum. Sinemada cafede çalıyordu. Gittim, orada çalışan çocuğa şarkının ismini bilip, bilmediğini sordum. Çocuk kabını bi çıkardı. Benim parçanın olduğu yer yırtıktı :) Sonradan buldum tabi. "Sarah Brightman- Harem"

Son örneğim de bilindik bir parça. Askere giderken beni terminale götüren araçta duydum. O kadar çok hoşuma gitti ki, yuh be dedim. Askere giderken mi karşısına çıkar insanın. Askerde ilk çarşı iznimde cdsini yaptırdım. Belki inanmazsınız ama diyarbakırlı, batmanlı, mardinli bir çok arkadaşımıza bu şarkıyı sevdirdim ve cdyi benden alıp, çoğalttırdılar. "Nato-Chorjavon"

Big%20smile
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti xMEGANx » 16 Mar 2010, 21:04

NATO_Charjavon  Iraktaki işkenceyi anlatıyor savaşı anlatıyor diye biliyorumm çokta güzel bir şarkııı.. =)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105