sahibinden adlı sitenin ben....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sahibinden adlı sitenin ben....

İleti y.emre » 15 Mar 2010, 23:37

[quote="xMEGANx"][quote="y.emre"][quote="xMEGANx"]çağlar abi param çıkışmadı lastikleri sökersen alırım arabanızı :D[/QUOTE] git o zaman paran kadar araba al be adam.. lastiksiz al alla allah Angry

LOL
[/QUOTE]
Yeni Evlendim param yokkk :D[/QUOTE] lan sanki ben evlen dedim sana LOL

Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti xMEGANx » 15 Mar 2010, 23:42

Tamam tamam ozaman benzin parasını ben verim bizim eve kadar gelsene bi bakim arabaya.
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti y.emre » 15 Mar 2010, 23:46

[quote="xMEGANx"]Tamam tamam ozaman benzin parasını ben verim bizim eve kadar gelsene bi bakim arabaya.[/QUOTE] benzinin ltresi kaç tl haberin yok heralde senin ama sen yinede yolla parayı ben uğrarım bi ara kardes 
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti xMEGANx » 16 Mar 2010, 00:20

saçmalama be kardeşim aynısını amcama aldık biz 10 bine indirim yapsan nolcak sankii..!!
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti asongur » 16 Mar 2010, 04:46

[quote="caglarkrbyk"]sahibindene bir ilan vereyim dedim oylesine benim fabiayı.. bana mesaj atanlara ağır konuştum bayağı. ölücülerden geçilmiyor orda..

Bazi mesaj örnekleri

1- yok yeni evlendim 10 bin olurmu? cevap= ulan benmi evlendirdim seni kaybol..
2- yok yeni amcama aldım 11 bine sizde o fiyata verin..cevap= ya git işine amcan sana amcan versin ..
3- yok lpg yi sökün oyle alayım param çıkışmadı...cevap= git o zaman paran kadar araba al be adam..
4- yok benzin paranızı ben vereyim konyaya gelin beğenirsem alırım..cevap= tamam yolla benzin parasını ben bi ara uğrarım sana..

netten araba falan satmam ne gerizekalılar var ya...Angry Smile  [/QUOTE]

SON OLURU NE OLUR DIYENLER YOKMUSmile

asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti zengin_47 » 16 Mar 2010, 09:40

[quote="Bluedays"]Sahibinden de bi ilan görmüştüm. Adam demiş ki, beni arayıp, hata varmı, şu varmı bu varmı diye sormayın, alın ustanızı öyle yanıma gelin. İlk okuduğumda tuhaf gelmişti. Sonra paliomu satarken, ilan verdiğimde anladım. Oraya üstüne bastıra bastıra hatasız, boyasız, ilk sahibinden yazdığım halde, arayan herkes ilk soru olarak hata boya varmı diyordu. Adam bezmiş anlaşılan bu yüzden yazmış ustanızı alın gelin diye. :) Vatandaş da haklı. Beni arayan bir bayan dedi ki, yanlış anlamayın ama aracınızda hakikaten sorun yok değil mi? Bu bakacağımız 5. palio olacak dedi. 4 tanesindede hata boya yok dediler, serviste arabada bir çok yerde değişmiş parça çıktı dedi.
Yurdum insanı :) Alıcısı ayrı, satıcısı ayrı Big%20smile
[/QUOTE]

Ben arabamı sahibinden.com dan buldum. o diyen bayan hakkaten haklı. Adam mesajda hatasız boyasız diyor. Tamam randevulaşıp buluşuyorsun başlıyor şurası kırık şurası çarpık demeye. Hatta bir tanesi için Bursa'ya gittim. orda arkadaşın ustasına götürdük boyasız denen araç soldan komple taklalı boyalı. Böyle satıcılar yüzünden yeniden araba alacak olsam üstüne basa basa yine sorarım.
Fabia 1.2 HTP
zengin_47
CLASSIC
CLASSIC

İleti adilektasli » 16 Mar 2010, 15:16

Cep telefonu ilanımda "TAKAS TEKLİF ETMEYİN" dediğim halde bazı safların ısrarla takas teklif ettiğini, hatta bi tanesinin 3G li samsung telefonuma, araba hoperlörü ile takas teklif ettiğini hatırladıkça gülüyorum hala...LOL Ne yapıcam lan hoperlörü. Telefonu satınca MP3 leri onlardan mı dinleyeyim yani Angry
Kullanıcı avatarı
adilektasli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Alper
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia 1.6 MPI Ambiente++

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir