Bioxcinn Serum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bioxcinn Serum

İleti Bluedays » 19 Mar 2010, 15:52

Arkadaşlar bioxcinn serum kullanan var mı? Varsa görüşlerini bekliyorum.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti xex » 19 Mar 2010, 15:55

Ben evlenmeden önce kullanıyordum.
Düzenli olarak kullandığında faydasını görüyorsun saçı besliyor ve dökülmeyi engelliyor bana göre....

Ama evliysen bişey diyememOuch
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti LiLPlayya » 19 Mar 2010, 16:21

Dostum Bioxin değilde Minoxili tavsiye ederim.
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 19 Mar 2010, 16:54

soğan sarımsak da aynı işi görecektir kokusunu sorun etmezseniz hemde doğal:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti ayhani » 19 Mar 2010, 22:14

Arkadaşım kullanmıştı memnun kalmıştı

Ben aşağıdakini kullandım çok çok çok çok memnun kaldım
Piyasada pek bilinmiyor ama ben buradaki yorumları okuyunca aldım ve kullanıyorum.
http://www.hepsiburada.com/productDetai ... =sgkeraset
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 19 Mar 2010, 23:04

Bir arkadaşım kullandı Bioxcin Serum. Şampuanını da kullandı Bioxcin'in.

Bu ürünü kullandığı sürede saçının eskisi gibi olmadığını,saç köklerinin daha sert olduğunu söyledi.

Fakat ürünü belli bir süre kullandıktan sonra bıraktı ve saçlarının eski haline döndüğünü söyledi.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti önder38 » 19 Mar 2010, 23:17

bıoxin kullanmaya başlayınca zayıf saçları döküyor sonra onları normal çıkarıyor ve saç çıktı sanıyorsun. bide ömür boyu kullanacaksan işe yarar, bi süre kullanıp bıraknca etkisini kaybediyor ve kullandığın zamanlar da boşa gidiyor. saç olayı %90 genetik, döküleceği varsa yapıştırsan durmaz.
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti tivoli » 20 Mar 2010, 00:23

[quote="önder38"]bıoxin kullanmaya başlayınca zayıf saçları döküyor sonra onları normal çıkarıyor ve saç çıktı sanıyorsun. bide ömür boyu kullanacaksan işe yarar, bi süre kullanıp bıraknca etkisini kaybediyor ve kullandığın zamanlar da boşa gidiyor. saç olayı %90 genetik, döküleceği varsa yapıştırsan durmaz. [/QUOTE]

ClapThumbs%20Up

**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti Ferit-1976 » 20 Mar 2010, 02:47

Ben şampuanını ve serumunu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum.Eğer bu kadar süredir kullanmasaydım eminimki çok daha fazla dökülürdü.Dökülmeyi durdurdu.Aynı zamanda saçları çoktan dökülmüş arkadaşlarda kullandı aynı sürelerde ( 2 sene az bir süre değil ) fakat yeni saç çıkartma gibi bi olay söz konusu değil.Önder arakadaşın dediği gibi ömür boyu kullanmak lazım sanırım , çünkü arada bıraktığımda gene dökülmeye kaldığı yerden devam ediyor.Bende sadece şampuanını sürekli kullanmaya devam ediyorum vede dökülmesini engellemeye yetiyor.
Kullanıcı avatarı
Ferit-1976
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ferit
Nereden: Bursa
Arabanız: 2006 Fabia Ambiente

İleti Bluedays » 20 Mar 2010, 11:17

Bende şampuanını kullanıyorum. Yaklaşık olarak 6-7 aydır. Benim saçlarım o kadar çok dökülmeye başlamıştı ki, inanın bir gün bir baktım yastığım bir top saç kılı. O günden sonra bioxcin kullandım. Dökülmeyi acaip azalttı. Yani saçım artık hiç dökülmüyor desem yeridir. Fakat bazı yerleri saçlarımın çok seyrek. Bunlardan acaba gerçekten saç çıkar mı onu merak etmiştim. Genel kanı çıkmadığı yönünde. Şampuanı kesinlikle işe yarıyor. Fakat ben kullandıktan bir süre sonra, saçlarımda kepek oluştu, saç derim kızarıyor, hatta yaralar bile oluştu. Bu kızarıklık ara ara devam ediyor. Bioxcini bıraktım düzelmedi tekrar başladım.

Yani bu şampuanların bağımlılık yaptığı yönünde duyumlar aldım ne kadar doğru bilmiyorum.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti murat11h1 » 20 Mar 2010, 15:36

[quote="Bluedays"]

Bende şampuanını kullanıyorum. Yaklaşık olarak 6-7 aydır. Benim saçlarım o kadar çok dökülmeye başlamıştı ki, inanın bir gün bir baktım yastığım bir top saç kılı. O günden sonra bioxcin kullandım. Dökülmeyi acaip azalttı. Yani saçım artık hiç dökülmüyor desem yeridir. Fakat bazı yerleri saçlarımın çok seyrek. Bunlardan acaba gerçekten saç çıkar mı onu merak etmiştim. Genel kanı çıkmadığı yönünde. Şampuanı kesinlikle işe yarıyor. Fakat ben kullandıktan bir süre sonra, saçlarımda kepek oluştu, saç derim kızarıyor, hatta yaralar bile oluştu. Bu kızarıklık ara ara devam ediyor. Bioxcini bıraktım düzelmedi tekrar başladım.

Yani bu şampuanların bağımlılık yaptığı yönünde duyumlar aldım ne kadar doğru bilmiyorum.
[/QUOTE]
Aynı durum bende de oldu ancak ben kızarlık ve kepek devam edince bıraktım.Şimdi Head&Shoulders kullanıyorum Saçlarım ahenkle dans ediyor LOL
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti octaviaman » 20 Mar 2010, 15:50

Paranıza yazık hikaye bunlar.Dökülecekse ne yapsanız dökülür.Gençken babayı,amcayı,dayıyı bi gözleyin işte geleceğiniz o.Fazla dert etmeyin.

Aklıma geldi anlatayım.

Üniversite de saçlar dökülmeye başladı banyoda filan hafiften,yaş 21-22 endişe yaptı tabi sevklenip hastaneye gittim.Muayene kapısını çaldım GİİİRRR, sesine mukabil odaya daldım.Baktım doktor masasının etrafı başka doktorlarca sarılmış derin istişareler var anladığım kadarıyla,ilgili doktoru da göremiyorum haliylen.Ayaktakilerden biri buyrun ne vardı diye sordu.Saçlarım dökülmeye başladı dedim adamlar bastı kahkayı,Ben bozuldum kızardım tabi.neyse adamlar şöyle bir açıldılar ve masadaki ilgili doktor kabak kral şeklinde ortaya çıktı aynen.Babacan bir edayla ,oğlum bunun dermanı kremi neyi olsa önce ben kafaya sürerdim bak şu halime dedi.Gülmekten hep beraber yerlere yattık.Hiç unutamıyorum.O günden beri bu konuda çok rahatım.:)))))))))))

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti tam3r » 20 Mar 2010, 21:01

bi kutu proscar alın, bir taneyi 4 e bölün , öyle kullanın
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 21 Mar 2010, 00:23

sarımsak özlü şampuanları bir deneyin derim, kokusuz olanları var ama yinede koku rahatsız ederse biraz menekşe yağı ilave ettirebilirsiniz. kullanan arkadaşlarım çok memnun. Dökülmeyi engelleyip saçlarıda güçlendiriyor.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir