Forumumuzun yeni formatına alışabildiniz mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Forumumuzun yeni formatına alışabildiniz mi?

İleti isikayhan » 10 Nis 2010, 20:44

? yazdı:Tamam bu sorun eski mesajlarda var. Düzeltilecekmi derseniz açıkçası uğraşma niyetinde değilim sistem değişikliğinde eski mesajları sadece kaybetmeyelim hedefindeydik %100 uyumlu olsun diye düşünmedik olmadıda :)

Önümüzdeki günlerde zaten uzun süredir hiç ziyaret almamış eski konuları silmeyi düşünüyorum. 6 ay, 1 yıl hiç ziyaret görmemiş konuların durması çok mantıklı değil sonra herşey çöplüğe dönüyor. Üye olupta hiç mesaj yazmamış çok üye var bunlarda son 3 ayda kayıt olanlar hariç yine silinecek. Önümüzdeki günlerde geniş çapta temizlik var.

benim üstte örneğini verdiğim konu eski arayüzde açılmıştı ama bahsettiğim tam görünemeyen resimleri dün koymuştum :?

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Octavia 2009 1.6 MPI Facelift Elegance Tipt.

İleti yonetici » 11 Nis 2010, 12:03

O zaman resimleri imageShack ile göndermişsinizdir onda yeniden boyutlandırma yapılmıyor şuanda o sorunu çözemedik. Resimlerinizi mesay yazarken eklenti sekmesinen doğrudan web sitemize yükleyebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti isikayhan » 11 Nis 2010, 12:27

? yazdı:O zaman resimleri imageShack ile göndermişsinizdir onda yeniden boyutlandırma yapılmıyor şuanda o sorunu çözemedik. Resimlerinizi mesay yazarken eklenti sekmesinen doğrudan web sitemize yükleyebilirsiniz.

resimler başka bir siteden alıntıydı
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 11 Nis 2010, 18:07

Resimlerle ilgili boyutlandırma sorunu çözüldü arkadaşlar. Pratik bir yol ile yaptım ama işimizi rahatlıkla görecektir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti isikayhan » 11 Nis 2010, 18:12

? yazdı:Resimlerle ilgili boyutlandırma sorunu çözüldü arkadaşlar. Pratik bir yol ile yaptım ama işimizi rahatlıkla görecektir.

teşekkürler :)
resimleri sayfaya sığıyıp sığmayacağını hesaplamak zor oluyordu :(
otomatik olarak küçülmesi daha iyi olmuş :D

M.Niyazi Saral
Kullanıcı avatarı
isikayhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir