Kasko Şirketleri Hakkında...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kasko Şirketleri Hakkında...

İleti cansezerbey » 09 Nis 2010, 20:32

Arkadaşlar aracında kasko olanlar tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim.Yeni kasko yaptırmak isteyenler için bir ön bilgi olur.yaşadığınız sıkıntılarınız veya şirketinizin olumlu yönleri hakkında ne düşündükleriniz.Ve hangi kasko şirketini tavsiye edersiniz.Yararlı olması dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
cansezerbey
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: adem bolat
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 octavia elegance mpi

İleti felisyacı » 10 Nis 2010, 00:32

ben iki ay önce yaptırdım. Allah muhtaç etmesin kimseyi. yinede yapmakta fayda var diye düşünüyorum.
Sorun nerede olabilir acaba? İhtiyaç olduğunda muhatap bulamamak gibimi?
Kullanıcı avatarı
felisyacı
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: COMBİ GLX

İleti diseqc » 10 Nis 2010, 07:27

ben geçen hafta sordum 1100 tl istediler fula kasko deidiler yaptırmadım şimdilik kaskolu araba binmeye pek alışkın değilim daha hiç yaptırmadım bir gün sıfır arabam olursa ozaman yaparım inşallah.

birde kaskolu arabaların yedek anahtarına dikkat edin ankarada arkadaşın arabası çalındı yedek anahtarını istediler arkadaş daha önce kaybetmişdi bulamadı kasko şirketide anahtarı siz kaybetmişsiniz arabada sizin tedbirsizliğiniz yüzünden çalındi diyip kuruş ödemediler zamanında söyleseymiş kaso anahtar takımını komple değişiyormuş falan filan

allah hepimize kazasız belasız günler nasip etsin...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir