üzücü olay

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

üzücü olay

İleti vipsezgin » 12 Nis 2010, 13:43

cok gecmıs olsunn dostum

Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti T.T. » 12 Nis 2010, 13:45

gEÇMİŞ OLSUN AMA BİZDE TAKSİCİYDİK 1,5 SENE ÖNCE... HEPSİNE MAL ETMEK DOĞRU DEĞİL YAAWWW...
:( ALINDIM BİRAZ. AMA ŞU DA WAR ÇOĞU BÖYLE EVET DE HEPSİNE MAL ETMİŞ GİBİ KONUŞMAYALIM LÜTFEN. GENELLEME YAPARSAK BAYANLAR VAR, DOLMUŞCULAR VAR, OTOBÜSCÜLER VAR, TRAFİKTE KORKAK HALDE İLERLEYENLER VAR. ONLARDA (ESNAFLAR) EKMEĞİNİ TRAFİKTEN ÇIKARIYORLAR O YÜZDEN HER DAİM SAKİN OLMAK ZOR BİRAZ. HANİ BEN ŞİMDİ SABAHLARI İŞE GİDERKEN 45 DK GİBİ Bİ SÜREDE STRES OLUYORUM OYSA O ADAMLAR 15- 16 SAAT TRAFİKTELER. TMM HAKLISINIZ DA ONLARI DA DÜŞÜNMEK LAZIM GELİR DÜŞÜNÜYORUM.
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti xex » 12 Nis 2010, 14:09

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.Bende cumartesi az daha kaza yapıyordum.Zor bela atlattım.

2 yönlü yolda ilerliyorum.yol dar chevrolet lacetti araç gitmiyor resmen yürüyor abartısız.Normalde hız yapan ve hatalı sollama yapan birisi değilim asla.Yol virajlı ve kasisli olduğundan sollama şansım yoktu 10-15 dakka aracı takip ettim..Önümü açık görünce işaret ederek sollamaya çalışırken araba yolu ortalayıp gaza basmasmı bende bir kere gaza basmıştım arabayı sıyırıp geçerken karşıdan araba geldi arabayla kafa kafaya geldim.Neyse pratik bir manevrayla solladığım arabanın tam arkasında tekrar geçtim fakat önümdeki araçla milimlik farkla.Sonradan lacettideki adamlara korna sellektör yaptım utanmadan sağ çekmezlermi.2 adam 2 kadın var arabada sözde araba kullanmayı öğretiyorlar.Adamlarla kavga filan birine uçtum zor tuttular beni.Sonra yer jandarma sahasında çağırıyorum jandarmayı deyince adamlardan biri yumuşadı hadi bin kardeş filan yatıştırmaya başladı.Kabul etmedim peşimden de jandarma geldi meğersem kızların ehliyeti yok ve adamlar ufaktan kafaları çekmişler belli olmuyordu: şikayetçi oldum ve arkadaşımla ordan ayrıldım.

Şerefsizler kafayı çekmişler karılarla alem yaparken ayrıca araba kullanmayı öğretiyorlar.Şimdi sen nedersin bu işe.

Böyleleri
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti BURAK MYSTERİO » 12 Nis 2010, 19:50

abi neler var neler aha bugün sabahta amcamla gidiyoruz yolda bi tane şahin ışıklarda yanımda durdu façalı falandı zaten araba neyse adamın öle bi bakışı varki benim favoya sanki araba değilde kağnı gibi bakıyo burdaa şahincilerle yarışmayın sözleri geldi aklıma ama kendime engel olamadım nese bende yarışmak ister gibi biir iki gaza bastım boşta adam çaktı tabi iğrenç bi gülümseme attı bana neyse amcamda hız manyağı olduğu için arada bana gaz veriyo şöle yap böle kalk falan ok dedik ışşıkları bekledik yanar yanmaz bi gömdüm gazı kafa kafaya başladık ama onun arabadan öle bi ses çıkıyoki mübarek sanki traktör bende bi basıyorum ama gaz pedalını yere yapıştırdım sonra makas yapa yapa geçtim hıyar gelmiş arkadan bana selektör çakıyo dur diye s..tir git deyip bastım gaza baktım kayboldu amcam da u arada sövüyo adama tabi neyse verdik azının payını dedim yoluma devam ettim şu bi kaç gündür nerde manyaklar var beni buluyo ne hikmetse kafayı yiyecem sonunda haa

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti quickcan » 12 Nis 2010, 20:01

geçmiş olsun bizimde başımıza böyle bi olay geldi emekten cebeciye doğru giderken zorunlu olarak sağ şeridin yarısına kadar girdik taksici bastı kornaya açtı camı küfrediyo babam kesinlikle aldırış etmez bende yaptım bi i.nelik açtım camı hayırdır dedim babam da yandan ne var lan isteyerek mi girdik diye bağırınca taksici u dönüşüyle ya abi sıkıştırdın ama diyodu bende gülmekten koptum.. :)) [babam : 175 boy 105kg] görünce ister istemez bi titreme yaratıyo.. :)

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti somet » 12 Nis 2010, 20:42

geçmiş olsun, geçen yıl istanbul dönüşü yalovaya geldim kırmızı yanıyodu sol şerit doluydu orta şeritte peugeot j-9 servis minibüsü duruyordu bende yarım şerit olan sağına yanaştım, yeşil yandı rutin bir şekilde hareket etik ve birkaç metre gitikten sonra servisçi beni yolun dışına doğru sıkıştırmaya başladı, anladığım kadarı ile sebebi sağındaki yarım şerite geçmem ,hava yağmurluydu ve araçta 2 ağile ve 2 çocuk vardı ,adamın üstüme geldiğini görünce hemen gaza yüklenip ordan sıyrıldım, ve ilerdeki kırmızı ışıklarda bu adam arkama fazla yanaşarak beni korkutmaya çalıştı araçta çocukların olması sebebi ile durumu bozuntuya vermedim bu olay yalovadan son ışıklara kadar devam etti, o anda plakasını almayı düşünemedim yoksa 155 şikayette bulunacaktım,
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa

İleti akt145 » 12 Nis 2010, 21:33

kardeş geçmiş olsun taksicilere ve minibüscülerle tartışmaya girmemek lazım birlik olup adamı bi güzel döverler istanbulda .
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURAK MYSTERİO » 12 Nis 2010, 22:50

valla öyle abi arabaya sürtücek diye korktum kıl farkıyla kurtardım ama az kalsın kaldırıma çıkıyodum son anda kurtardım

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti C@GL@R » 12 Nis 2010, 22:51

biber gazını sen al burak lazım olur:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 07:06

sadece bana değil herkese şart abicim o biber gazı :)

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hiko » 13 Nis 2010, 09:01

olayları yaşayan herkese geçmiş olsun...

arkadaşlar eminim ki çoğunuzdan yaşca büyük birisiyim,, 12-13 yaşından beri arba kullanıyorum,,,
dediklerinizin hepsi doğru ,, ANCAK::
iş başka bir yönü var,,, 2-3 kişi bir araya geldiği zaman veya böyle bir forumda sohbet anında, hep başkalarının yaptığı hatalardan, magandalıklardan (yolda araba ile giderken çöp atmak, hatalı sollamak, apartman merdivenlerine izmarit atmak , otoprakta iki kişilik yer işgal etmek , yukarıdan halı çırpmak,,, mak,,,,mak,,, örnek çok.) bahsediriz.. peki bunları yapan kim?.
oradaki bulunanlar kesinlikle değilse...
belki de senin o anda sohbet ettiğin komşun, arkadaşın veya bir yakının ,,
şöyle bir düşünün ufak tefek te olsa bir şeyler yaptınız mı?...Çünkü konuşmaya geldiğimiz zaman hiç kimse hata yaptığını kabül etmez...

İŞİN ÖZÜ ; teknik olarak araba kullanmak önemli değil herkes gaza basar, frene basar, direksiyonu çevirir,, amma önemli olan TRAFİĞİ KULLANABİLMEKTİR:: biz nezaman trafiği kullanmayı öğrenirsek bu tip sikayetlerden ve olumsuzluklardan bahsetmemiş oluruz..ÇEVREMİZE KARŞI SAYGILI VE EŞİT DAVRANMAYI ÖĞRENMEK VE ÖĞRETMEK DİLEĞİ İLE KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLERİM:
hiko
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hikmet Demirtaş
Arabanız: 1.4 16 V 85 BG ROMMSTER

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 18:16

abi son noktayı koymuşsun helal sana

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti tivoli » 13 Nis 2010, 20:59

trafikte hiçkimseye bulaşmam çokta sakinimdir ama "yargic" arkadaşın başına gelen olay gibi biri haksız yere saldırırsa bir an bile tereddüt etmem aikido'yu kullanırım.. olan ya bana olur yada saldırana.. saldıran, tekniğe yakalanırsada durumu vahim olur :) yargic'in yazısını okurken bile gerildim .ok geçmiş olsun arkadaşım inşallah bi daha başına böyle bi olay gelmez hepimiz için aynı temenniler geçerlidir
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alwaysloser » 14 Nis 2010, 21:27

geçmiş olsun daha nelerle karşılaşırsın
ben adana trafiğinde akşama kadar deliriyorum

hemde adanalılara karşı :d
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti weyis » 14 Nis 2010, 23:34

geçmiş olsun
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki