Kıza güzel bi çıkma teklifi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kıza güzel bi çıkma teklifi

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 18:35

abiler benim beğendiğim bi kız var ona çıkma teklif etmem lazzım aşığım çünkü ama bunu en güzel yönden nasıl yapatım pcden teklif edeceğim mecburum çünkü kız karşıda ama kabul ederse sorun olmaz kız benim ilk okuldan arkadaşım nasıl edebilirim yardım edin lütfen abiler allah rızası için facebooktan teklif edecem özel mesajla tabi lütfen yardım bekliyorum fena aşık oldum yaa :love: :love:

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti kemalyazici » 13 Nis 2010, 18:57

bence facebookdan teklif etmemelisin. gidip direk yüzüne ben senden hoşlanıyorum desen daha etkili olur tabi uygun dille. çünkü kızlar kendine güveni olan erkekleri severler. kolay gelsin ;)
Kemal Yazıcı
93 Forman Lx
Kullanıcı avatarı
kemalyazici
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal Yazıcı
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda forman lx

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 19:06

valla abi iyi diosunda kızla nerdeyse 4-5 senedir görüşmüyoruz şimdi facebook ta buldum daha biraz önce arkadaşlık teklifini kabul etti bende biraz belli edeyim die kendi resmi olan güzel fotoları beğeniyorum yani beğen tuşuna basıyorum şimdi mesaj yolladım nasılsın görüşmeyeli eskiden güzeldin şimdi daha güzelleşmişsin kendine ii bak die bi msj yolladım nasıl ii gidiyormuyum yaa kız yakın olsa zaten buluşurduk ama kız avcılarda ben pendikteyim nasıl yapacam yaa aşk ne or bişeymiş yaa ilk defa aşık oldum müslüm dinlemeye başlayacam paso slow takılıyorum kafayı bozdum iyicene allah rızası için yardım edin lütfen yaa

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 19:42

kimsemi bişey bilmiyo yardım lütfen yaa

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SELİM_ANK » 13 Nis 2010, 19:44

öncelikle senn yaşını bi ööreniyim ben? öğrencimisin? bi kendin hakkında bilgi wer biraz :) ona göre izliceen yolu çizeriz elimizden geldiğince :D
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti SELİM_ANK » 13 Nis 2010, 19:50

bi kereeeeeee!!! kesinlikle öle facebooktan falan bişe teklif etmeye kalkma faceten sadece muhabbet amaçlı konuş bi şekilde yüzyüze konuş, kızla başbaşa buluşmaya çalış ne zamandır görüşemioz bi görüşelim falan ayağına :)
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 19:51

abicim yaşım 17 okumuyorum ancak ilkokuldaki bir kıza teklif etmeyi düşünüyorum fakat uzaktayım biraz o yüzden facebooktan teklif edeceğim uygun bir dille tabiiki kendi bilgilerim 1.75-80 küsür boyundayım skoda hastasıyım daha sayayımmı :D

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kemalyazici » 13 Nis 2010, 19:52

acele etme bence anladıgım kadarıyla yeni konusmaya baslamışsınız biraz zaman geçsin ;)
Kemal Yazıcı
93 Forman Lx
Kullanıcı avatarı
kemalyazici
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal Yazıcı
Arabanız: skoda forman lx

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 19:54

evet abicim yeni başladık ama dikkatini çekmek için kendi resmi olan nerdeyse bütün resimleri beğeniyorum msj yoladım eskiden güzeldin şimdi dahada güzelleşmişsin diye falan inşallah az çok işe yarar çok seviyorum abii

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti T.T. » 13 Nis 2010, 20:15

Faceden ölee çıkma filan teklif edilmez. Havadan sudan sohbeti koyulaştır. Sonra bi telefonunu filan al. ufaktan ufaktan msjlaş sonra bi buluşma ayarla, daha sonra buluşmaya gelirse eğer o kadar da anlayışsız değildir herhalde, senin teklifini onaylayacak kıvama gelmiş demektir . :)
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti mygokhan » 13 Nis 2010, 20:19

Faceden olmaz...Önce sohbet et face'dan, buluşma teklif et, sonra patlat..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 20:27

valla anca fırsatım olursa hafta sonu gidebilirim avcılara sohbeti nasıl koyulaştıracam benim demin yazdığım taktikler iyimi bi cevap lütfen

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti y.emre » 13 Nis 2010, 20:30

valla sanal ortam çok basitleştiriyor bu tür seleri
sana teklif etmek için yüz yüze görüş düyosun birbirimize uzağız mesafe var diyosunda çıkmaya baslayınca kız görüsmek isticek o zmnda yol var uzak mı diceksin..
o yüzden al bi sade gül cafede veya deniz kıyısında 2-3 güzel sözün ardından şansını dene
fakat direk ilk görüşmedede teklif edilmez az mesajlas, telefonlas görüsün yemek yiyin birlikte zamn geçirin hafif espiriler yap kızlar bayılır komik erkeklere tabi hersey yerli ve zamnlı olacak.. kız ağlarken espiri yapmak tamamen iter :D:D
yani face' den edeceğine hiç etme derim
hem şöyle bişey kızlar erkeğin yüzüne kolay kolay hayır diyemezlerr diğer türlü faceden olursa daha kolay hayır der.. hem faceden gelince cvp atmaz arkdslarına sorar faln iş dallanır budaklanır
en güzelii yüz yüze şansını dene..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 20:34

kızlar erkeklere kolay kolay hayır diyemez ama erkeklerde kolay kolay çıkma teklif edemez kız hele bi evet desin zaten nerde olursa olsun giderim ama korkuyom yaa bide hayır derse kafayı yerim

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti y.emre » 13 Nis 2010, 20:39

kızın çıkma teklifine verebileceği olumsuz cvp'lar

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Süpermen - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet, kabul ediyorum...
(Dürüst bir bayan)

14- Hayır, kabul etmiyorum.
(Dürüst bir bayan daha)
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti BURAK MYSTERİO » 13 Nis 2010, 20:49

y.emre yazdı:kızın çıkma teklifine verebileceği olumsuz cvp'lar

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Süpermen - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet, kabul ediyorum...
(Dürüst bir bayan)

14- Hayır, kabul etmiyorum.
(Dürüst bir bayan daha)

:) :( :) :( kafayı yiyecem deli gibi oldum sonunda şu anda ismail yk dan seviyorum herşeyim sensin çalıyo harbi harbi ağlayasım geliyo yaa :( :(

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yargic » 13 Nis 2010, 21:08

kardeş buradaki herkes gibi atnı fikirdeyim. öyle faceden falan bu iş olmaz. dün eklediğin kıza bugün teklif edersen ciddiyetsiz bir teklif gibi gözükür ve arkadaşın "nereden ekledik bunu dün bir bugün iki hemen arkadaşlık teklif etti bende yıllardır onu bekliyordum ya" der. sevgi aşk emek ister. sen bir gün buluşacaksın, sonra ise mesafe uzak olduğu için msn sohbetlerine başlayacaksın. eğer msn sohbetleri uzun sürüyorsa ve arkadaşın sana msnden silah zoruyla değilde zevk alarak yazdığını anladığın anda işi duygusal konuşmalara iltifatlara doğru kaydıracaksın. sonrası kendiliğinden gelir emin ol. bunun dışında bir davranışın %95 fiyasko olur.
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti ugur_clskn » 13 Nis 2010, 21:09

bak kardeşim benim naçizhane fikrim tecrübelerime dayanarak: öyle ben senden hoşlanıyorum çok güzelleşmişşin benimle çıkarmısın falan diye şeylerden bişey çıkmıyo garanti uygun bi dille yok dicek. en güzeli alttan alttan çaktırmadan kızın hayatına kancayı takıyosun faceden konuşun sohbet edin telden mesajlaşın yavaş yavaş alıştırt kendine buluşup zaman geçirmeler falan derken bi bakıyosun çıkıyosunuz akışına bırak teklife falan gerek yok. tabi kızın gönlü olucak mı tavlayabilicekmisin, başka biri varmı kızın hayatında v.s v.s
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Arabanız: felicia 1.3lx idi

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir