Kıza güzel bi çıkma teklifi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kıza güzel bi çıkma teklifi

İleti BURAK MYSTERİO » 14 Nis 2010, 07:20

telini nasıl istiyecem haşırt diye telefonunu verirmisin mi diyecem kızda zaten beni özlemiş msjında öle yazıyo ben ona görüşelim falan demiştim oda tabi görüşelim dedi allahım bu aşk ne kötü bişeymiş yaa

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti hetepe » 14 Nis 2010, 08:22

Canım kardeşim, kelin ilacı olsa başına sürer, ben de bu işleri zamanında geçmiştim, başarı sağlayamadığımdan 28 e kadar zor dayadım ve valideye müracatla işi sonlandırdım.11 senedir evlilik mahkumuyum.
İdare edecen artık, ama şu da bir gercek ki, yüz yüze gelmeden bu iş olmaz, arkadaşların dedikleri doğru, şartları mesajlarla olgunlaştırıp reelde, güzel ve tenha bir mekanda konuşmalısın...
Başarılar dilerim...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti jamesdean » 14 Nis 2010, 09:12

:)
Ah gençliğim ahhh...
Uğur_clskn arkadaşın dediğini yap , yaptığını yapma Mister :D
Sakınnnn '' benimle çıkar mısın'' gibi klişe bir sözle en baştan basite indirgeme bu birr....
Facebookta her gördüğün resmini ''beğenip'' '' yorum yapma''.. ( o günlere dair unutmadığın ortak bir anınız varsa onu yaz ) çok üstüne gitme bu ikiiii....
Kızı biraz incele, neymiş ne olmuş. Ne anlamda değişmiş. Hayattan beklentisi ne gibi görünüyor.Ona göre hareket et bu üççç....
MSN veya Facebookta biraz muhabbete gir. Ama sakın ha sakın ilk birkaç konuşma sonunda buluşma isteme ( en büyük hata ona bir anda AŞIK olduğunu anlamasıdır. Yoksa sürünürsün :) ) bu dörtttt....
Muhabbet ederken kendini övme, kendinden çok bahsetme, sanki ona tanıştığınız ilk yıllardan o güne hep değer vermiş gibi görün. Onun sorunlarını dinle. Dertsiz insan yoktur. Eğer sana eski veya yeni erkek arkadaşıyla, ailesiyle, yakın arkadaşları ve çevresiyle olan dertlerini söylemeye başlarsa doğru yoldasın demektir :D bu beş.....
Dediğim noktaya geldiysen artık ''DAVET'' etme zamanın gelmiştir...İlk buluşma değilde 2. veya 3. buluşmada ondan hoşlandığını üstü kapalı belli et. ( Eğer ikinizde romantikseniz, söylemenize hacet kalmadan el ele , dudak dudağa gelebilirsiniz zaten, ortam sıcak ve uygunsa. )
Bir sonraki Levele geldiysen bir demet çiçek veya manen etkileyici bir hediye alma zamanın gelmiştir....
Artık sevgilisiniz..
Eğer kızın istediği havayı yaratırsan ( bazısı klasik bir hava içindedir, bazısı metal, bazısı cool, bazısı edebi...) ve frekanslarınız yani yaşam tarzlarınız örtüşüyorsa Çanakkale Savaşında birbirine çarpan iki kurşun gibi bir bütün olursunuzz ...
Sen abini dinle...
Bu tür nüansları pek anlatma taraftarı değilimdir ama senin Saf ( temiz ) yönünü sevdim çocuk ;)
P.S. : Kızlar peşinde sümsük gibi peşine takılan erkeklerden nefret eder ama asi ruhlu erkeklerde hep birşeyler ararlar...Bunu felsefe gibi benimse , öyle yaklaş. ( Asi dediysek faşist, holigan demedik , felsefik )..;) Bol ŞAnS
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti WXW » 14 Nis 2010, 12:36

öncelikle sakin olmanı tavsiye ederim, kızlar çoğu zaman olgun ve sakin ancak şaşırtıcı erkeklerden hoşlanırlar. facebook dan ona birşey teklif edersen öncelikle ondan hoşlanan başka birileri veya arkadaşları varsa onlardan farkın kalmaz. diğer abilerininde dediği gibi facebook da hafif hafif mesajlaj, şimdilik güzelleşmişsin falan deyip fazlasıyla ilgini belli edip şımartmaya başlamışsın. aşkından ölsen de ilgini hani gıdım gıdım belli edeceksin. balığın peşinden koşarak yakalayamazsın, balığı kendine çekmen lazım. bu iş her daim sabır işi. eğer sabredersen, ilgini aşırı belli etmezsen, buluşma sırasında falan samimi ama mesafeli, espirili ama seviyeli birkaç görüşmeden sonra sana ilgi duymasa bile ilgisini uyandırabilirsin.şimdilik sadece uzun süredir görüşmemiş bir arkadaş edasıyla yazış, yavaş yavaş numarasını alırsın. numarasını aldığın gün sakın arama veya mesaj atma, daha sonraki günler içerisinde 2-3 günde bir zamana uygun hoş mesajlar atıp onun seni aramasını sağlarsan bu iş yolunda gider, yoksa esir olur gidersin kızın elinde, parmağında oynatır seni, face book da yazışırken ortak alanlarınızı bulmaya çalış, onun üye olduğu gruplardan falan:) şimdilik sen bunlara çalış güzel kardeşim:))
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti delidolu » 14 Nis 2010, 12:46

Bu başlığa yazmayayım yazmayayım dedim ama kendimi tutamadım.
Öncelikle bu yazacaklarım kişisel görüşüm olup, bağlayıcılığı sıfırdır.

Windows 3,1
Windows 95
Windows 98
Windows Millenium (makyajlı kasa)
Windows 2000
Windows NT (serisi)
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows ???

Listeyi gördüğün gibi sol taraf hep "Windows" sağ tarafı "Değişken", şimdi ne alakası var dersen...
Kadınlar da aynı windows gibidir.

Tüm kadınların "windows" kısımları AYNI, "versiyon" kısımlarında farklılık gösterir.
Allah sana kolaylık versin demekten başka da 1şey bulamıyorum!!!
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti xex » 14 Nis 2010, 13:43

Biz kadınların sömürgesinden kurtulmaya çalışıyoruz sen sömürgelerine girmeyi düşünüyorsun!!!!!!

Arkadaşların fikirlerini örnek al bana sorarsan direkt teklif etme.

Önce muhabbet özelden sonrasında neler yapıyorsun filan derken bir hafta sonu sakin ortamda yemek sohbet muhabbet, sinema filan derken sonrası çorap söküğü gibi gelir.
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti BURAK MYSTERİO » 14 Nis 2010, 18:47

inşallah abiler yaa bu iş olursa dünyanın en mutlusu ben olurum herhalde ama tek sorun kız benden uzakta şimdi ilerde buluşma teklif edince ok der giderim yanına çıkma teklifime de hayır derse yıkılırım vallahi

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti iceman70 » 14 Nis 2010, 19:52

Valla ben öyle bi hata yaptım Allah bi daha yaptırmasın :D ne aşağılık bir durum rezil oldum çıktım o yüzden artık teklif meklif etmemeye karar verdim ve kararlıyımda
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURAK MYSTERİO » 14 Nis 2010, 19:53

bozma moralimi abi yaa :(

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 14 Nis 2010, 21:25

fazlada acele etme belki kızın arkadaşı vardır haberin olmaz boşa düşer kendini üzersin zamana yay önce yawaştan görüşmeye başla sonra bi buluşmada yüzyüze konuş
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti yargic » 14 Nis 2010, 21:32

benim aşk felsefem şudur kardeş: aşk eroine benzer, birden verirsen öldürür (altın vuruş yani) ağır ağır verirsen bağımlılık yapar. anladınmı öldürme bağımlılık oluştur.
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti vasiyet » 14 Nis 2010, 21:38

ugur_clskn yazdı:bak kardeşim benim naçizhane fikrim tecrübelerime dayanarak: öyle ben senden hoşlanıyorum çok güzelleşmişşin benimle çıkarmısın falan diye şeylerden bişey çıkmıyo garanti uygun bi dille yok dicek. en güzeli alttan alttan çaktırmadan kızın hayatına kancayı takıyosun faceden konuşun sohbet edin telden mesajlaşın yavaş yavaş alıştırt kendine buluşup zaman geçirmeler falan derken bi bakıyosun çıkıyosunuz akışına bırak teklife falan gerek yok. tabi kızın gönlü olucak mı tavlayabilicekmisin, başka biri varmı kızın hayatında v.s v.s

KATILIYORUM ABİCİM YAVAŞ YAVAŞ SENDE ANLAMICAKSIN NASIL OLDUNU ODA HAYATINA SIZ ONUN AMA YAVAŞ OL ACELE ETME SUREKLI MUHABBET AMA FAZLA YAPMA SUYUNU ÇIKARMA
Kullanıcı avatarı
vasiyet
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ufuk Koksal
Arabanız: Fabia

İleti BURAK MYSTERİO » 14 Nis 2010, 22:03

abiler biraz önce kız tel nosunu verdi ama lira yok arayamıyorum alır almaz arayacam içim içime sığmıyo pazar günü yanına avcılara gidecem inşallah şans dileyin bana

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 14 Nis 2010, 22:05

hadi bakalım hayırlısı
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti WXW » 14 Nis 2010, 22:38

REY MYSTERİO yazdı:abiler biraz önce kız tel nosunu verdi ama lira yok arayamıyorum alır almaz arayacam içim içime sığmıyo pazar günü yanına avcılara gidecem inşallah şans dileyin bana

olm biz diyoruz hemen arama, renk verme , çaktırma diye, gel dese 10 sn de yanında bitivereceksin kızın yanında. sonradan pişman olur üzülürsün abi sözü dinle:))
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti C@GL@R » 14 Nis 2010, 22:51

ya REY MYSTERİO alemsın ha :) bol şans sana tavsiyem dolu silahla gitme elin ayağına dolaşır:)
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 07:15

yok yaa aramadım zaten hemde zaten lira da yok bu sabah msj çekecem günaydın die ii olurmu?

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti iceman70 » 15 Nis 2010, 07:34

hah yanına git hiç kızla çıkmadım ama çok iyi kanka oldum kızlarla ( napalım şans işte :D ) genelde hepsi yüzüne karşı gözlerine bakarak söylenmesini tercih ediyor.ilk başta düşünüyüm felan dersede üzülme naz yapmasını severler :D Ama ne diyeceğimi bilmiyorum biz arkadaşız diye başlarsa arkana bile bakma koy git :)))
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir