Kıza güzel bi çıkma teklifi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kıza güzel bi çıkma teklifi

İleti hetepe » 15 Nis 2010, 08:02

Telefonunu aldığına göre, kız da bu numarayı sana verdiğine göre iş kolaylaşmış...bir-iki msaj at, günaydın, falan şeklinde, sonra 5 tl yükle telefona, buluşma ayarlamaya çalış, lafı fazla uzatma, sonrasında yüzyüze bir-iki buluşma sonrasında kafadan gir konuya, olmayacaksa da olmasın sonrasında, en azından denemediğin için kendini üzmemiş olursun.Yüz yüze görüşme iyidir, olumsuz birşey olursa kız kafanda daha da büyür yoksa...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti SkodamFabiam » 15 Nis 2010, 09:05

REY MYSTERİO yazdı:yok yaa aramadım zaten hemde zaten lira da yok bu sabah msj çekecem günaydın die ii olurmu?

Umarım çok geç kalmamışımdır :D
Günaydın muhabbetine hemen girme sabırlı ol biraz, taktik 2 ileri 1 geri ;)
Buluşana kadar üstüne fazla gitme, buluştuğunda da en önemli nokta kendin ol, eğer farklı yollar tercih edersen heyecan yaparsın... (Bu arada buluşulan yer önemli İstanbul'u çok iyi bilmiyorum ama avcılardan ziyade daha panaromik yerlere gidin; deniz kenarı vs...)
Buluşmada rahat ol, fazla saçmalamazsan daha iyi olur, bu durumlarda ara sıra saçmalanır fakat doz aşımı olmamalı :D
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti jamesdean » 15 Nis 2010, 09:28

SkodamFabiam yazdı:
REY MYSTERİO yazdı:yok yaa aramadım zaten hemde zaten lira da yok bu sabah msj çekecem günaydın die ii olurmu?

Umarım çok geç kalmamışımdır :D
Günaydın muhabbetine hemen girme sabırlı ol biraz, taktik 2 ileri 1 geri ;)
Buluşana kadar üstüne fazla gitme, buluştuğunda da en önemli nokta kendin ol, eğer farklı yollar tercih edersen heyecan yaparsın... (Bu arada buluşulan yer önemli İstanbul'u çok iyi bilmiyorum ama avcılardan ziyade daha panaromik yerlere gidin; deniz kenarı vs...)
Buluşmada rahat ol, fazla saçmalamazsan daha iyi olur, bu durumlarda ara sıra saçmalanır fakat doz aşımı olmamalı :D

Ben de nasihat ettim ama bi kulaktan girmiş ötekisinden çıkmış. Hatta birinden hiç girmemiş falso alıp öteki kulağın kenarını sıyırmış....
__________ çizdim buraya bu kafayla hiç şansı yoq :shock:
Çaylak Mister,
Kızcağız senle ilişki yaşamak istese dahi bu tavrın ters etki yaratır. İtici gelirsin.. Herşeyin yolu yordamı var...
''Kaçan Kovalanır''
J.D.
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti SELİM_ANK » 15 Nis 2010, 12:02

arkadaşlar bence biraz abartı düşünmüşsünüz :D rey mysterio kardeşim sakın yanlış anlama ama ben burdaki abilerimizin kardeşlerimizin yazdığına pek katılmıorum kız ilkokulda demişsin.. Kızın burdaki yorumlardaki kadar komplike düşüneceğini sanmıorum yaşınız küçük anlıcaan git içinden geleni yap zaten senin yaşın ondan büyük olduğu için sen ister sitemez ona çekici geleceksin ama kızı sıkmamaya çalış biraz ölç tart o konuşsun ondan sora sen onun hoşuna gidecek türden konuş ;)
Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti SkodamFabiam » 15 Nis 2010, 12:24

SELİM_ANK yazdı:arkadaşlar bence biraz abartı düşünmüşsünüz :D rey mysterio kardeşim sakın yanlış anlama ama ben burdaki abilerimizin kardeşlerimizin yazdığına pek katılmıorum kız ilkokulda demişsin.. Kızın burdaki yorumlardaki kadar komplike düşüneceğini sanmıorum yaşınız küçük anlıcaan git içinden geleni yap zaten senin yaşın ondan büyük olduğu için sen ister sitemez ona çekici geleceksin ama kızı sıkmamaya çalış biraz ölç tart o konuşsun ondan sora sen onun hoşuna gidecek türden konuş ;)

Neeee ilkokul mu ? :shock: ben kaçırmışım orayı ...
Yardım yataklıktan tüm forumu toplamasınlar :D :D
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti jamesdean » 15 Nis 2010, 13:05

REY MYSTERİO yazdı:abiler benim beğendiğim bi kız var ona çıkma teklif etmem lazzım aşığım çünkü ama bunu en güzel yönden nasıl yapatım pcden teklif edeceğim mecburum çünkü kız karşıda ama kabul ederse sorun olmaz kız benim ilk okuldan arkadaşım nasıl edebilirim yardım edin lütfen abiler allah rızası için facebooktan teklif edecem özel mesajla tabi lütfen yardım bekliyorum fena aşık oldum yaa :love: :love:

o kadar da değil..
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti SkodamFabiam » 15 Nis 2010, 13:14

jamesdean yazdı:
REY MYSTERİO yazdı:abiler benim beğendiğim bi kız var ona çıkma teklif etmem lazzım aşığım çünkü ama bunu en güzel yönden nasıl yapatım pcden teklif edeceğim mecburum çünkü kız karşıda ama kabul ederse sorun olmaz kız benim ilk okuldan arkadaşım nasıl edebilirim yardım edin lütfen abiler allah rızası için facebooktan teklif edecem özel mesajla tabi lütfen yardım bekliyorum fena aşık oldum yaa :love: :love:

o kadar da değil..

Geyik yapıyorum tabi ki değil ;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 18:01

abiler ne ilkokulu yaa nerden çıktı o ben kız eskiden ilkokul arkadaşımdı dedim kız 27 eylül 1993 doğumlu ben 7 eylül 1993 lüyüm 20 gün büyüğüm yani oda pek far değildir herhalde bide bu pazar harbi harbi gidecem galiba accayip heyecanlıyım ne yapacam bilmiyorum kız daha benim onu sevdiğimi bilmiyor nasıl uygun bi dille söyleyim az bişeyler daha yapın lütfen yaa

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti SkodamFabiam » 15 Nis 2010, 18:10

SELİM_ANK yazdı:arkadaşlar bence biraz abartı düşünmüşsünüz :D rey mysterio kardeşim sakın yanlış anlama ama ben burdaki abilerimizin kardeşlerimizin yazdığına pek katılmıorum kız ilkokulda demişsin.. Kızın burdaki yorumlardaki kadar komplike düşüneceğini sanmıorum yaşınız küçük anlıcaan git içinden geleni yap zaten senin yaşın ondan büyük olduğu için sen ister sitemez ona çekici geleceksin ama kızı sıkmamaya çalış biraz ölç tart o konuşsun ondan sora sen onun hoşuna gidecek türden konuş ;)

Dostum kafa karıştırma bak ilkokul değilmiş :)
@ burak Tavsiyeler halen geçerli o zaman ;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 18:13

SkodamFabiam yazdı:

Dostum kafa karıştırma bak ilkokul değilmiş :)
@ burak Tavsiyeler halen geçerli o zaman ;)

saol abi :?

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti WXW » 15 Nis 2010, 18:58

ilk buluşmada söylemede ne yaparsan yap....kafana sokamadık ki güzel kardeşim gene bildiğini okuyorsun...allah sonunu hayır etsin valla, kalbini kırmak istemem ben daha sana tavsiye yazmayacağım.hem fikir istiyorsun, hoşuna gitmeyeni yapmıyorsun...burada 20 kişiden 19 u aynı şeyi söylüyor....hayırlısı olsun kardeşim..:)))) ne demişler bir müsibet bin nasihatten iyidir:))
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 19:09

WXW yazdı:ilk buluşmada söylemede ne yaparsan yap....kafana sokamadık ki güzel kardeşim gene bildiğini okuyorsun...allah sonunu hayır etsin valla, kalbini kırmak istemem ben daha sana tavsiye yazmayacağım.hem fikir istiyorsun, hoşuna gitmeyeni yapmıyorsun...burada 20 kişiden 19 u aynı şeyi söylüyor....hayırlısı olsun kardeşim..:)))) ne demişler bir müsibet bin nasihatten iyidir:))

abicim ben ne yaptığımı bilmiyorum ki aklıma girenleri unutuyom nerdeyse 5 senedir ilk defa görüşecez belli etmek istiyorum onu sevdiğimi ama korkuyorumda kabul etmez die şu anda ismail yk dan seviyorum herşeyim sensin çalıyo ağlayacam yaa o kadar seviyorum abiler yaa :( isterseniiz kızın resmini yollayım sizde hak verirsiniz bana

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yargic » 15 Nis 2010, 21:22

bak burada herkes aynı şeyi söylüyor biri hariç. oda kızı ilkokulda zannediyodu:)) ilkokul olsaydınız ikinizde kolaydı iş. horozlu şekeri al git derdik:))
öyle günaydın falan mesaj çekme çok gereksiz. o şimdi hemen aramanı bekliyodur. bir iki gün sonra ara "eskiden olduğu gibi hala sesini duymak çok güzel" de mutlaka. sonra bişiy deme. gönlünü feth etmiş olursun. ama mesaj asla çekme. ok. bak bu taktik işi bitirir. kızın aklından çıkmazsın artık. kızlar unutulmamayı sever. sende o sözünle onu hiç unutmadığını vurgularsın. o alır mesajı;)
yargic
CLASSIC
CLASSIC

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 21:36

inşallah abicim büyük gün yavaş yavaş yaklaşıyo buluştuğumuz zaman götürecem yemeğe sonra şöle diyecem
ben:sana birşey sorabilirmiyim
kız:sorabilirsin
ben:beğendiğim bi kız var ama açılamıyorum ne yapmalıyım sence
kız:yemeğe götür elini tut seni seviyorum de (der büyük ihtimal)
(işte bende tam o anda):elini tutup seni seviyorum benimle çıkarmısın dicem
oda büyük ihtimal o anda şok geçiriyo olur evet dermi sizce nasıl taktik iyimi kendi kendime aklıma geldi o kadar tırlattım yorumları bekliyorum abiler

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 15 Nis 2010, 22:55

yorum yokmu yav

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 16 Nis 2010, 07:45

bide abiler facebooktan benim onu sevdiğimi bi nebze olsun anlaması için şöle bi fotoğraf etiketledim nasıl olmuş
en üssteki büyük kabuğa nehirin adını yazdım konuşana da kendi adımı yazdım çok belli olmasın die ortayadda bi erkek arkadaşımı yaazdım ama anlar herhal...

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti akan-kan » 16 Nis 2010, 13:59

Böyle bir forum yok abicim ya şuraya bakarmısın herşeyi paylaşıyoruz. ;) Bence önerilen yol mükemmel heyecan yapma yeter ki.
İskeletler Diyarında Bir Et Parçası
Kullanıcı avatarı
akan-kan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan TOPALOĞLU
Nereden: Eskişehir
Arabanız: Tipo Sx 1997

İleti BURAK MYSTERİO » 16 Nis 2010, 18:27

bu son düşüncem ve bunu kesin uygulayacam abiler yine aynı şekilde ama burda 6680 imin büyük bir rolü olacak olursa bu iş tele en güzel kapakları alacam hatta korumalısını nese gezicez falan sonra yemeğe götürecem aşkımı sonra sana bişi sorabilirmiyim dicem yine sor dicek sevdiğim bi kız var dicem güzeller güzeli falan ama açılamıyorum dicem sence ne yapayım dicem oda tabiki şöle böle yap dicek yada ne biliyim ben dicek sonra kızı merak etcek kim dicek bende dur resmi var bende dicem işte tam orada 6680 in görevi geliyo resim die ön kamerayı açacam işte bu dicem oda bakınca kendini görecek tam o anda benim ilk ve son aşkım olurmusun die soracam gerisi allah kerim bide pazar günü yollar kapalımı abilr yaa ben pendikten 16k ile metrobüse gidecem ordan avcılara inş açık olur yollar bugün cumada az dua etmedim abiler hem bilgi hemde nasıl olduğunu sölerseniz sevinirim söz bi daha bi öneri sormayacam

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir