Kıza güzel bi çıkma teklifi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kıza güzel bi çıkma teklifi

İleti SELİM_ANK » 16 Nis 2010, 19:27

beyler pardon ya ben yanlış anlamışım :D :D

Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti delidolu » 16 Nis 2010, 21:14

REY MYSTERİO yazdı:bu son düşüncem ve bunu kesin uygulayacam abiler yine aynı şekilde ama burda 6680 imin büyük bir rolü olacak olursa bu iş tele en güzel kapakları alacam hatta korumalısını nese gezicez falan sonra yemeğe götürecem aşkımı sonra sana bişi sorabilirmiyim dicem yine sor dicek sevdiğim bi kız var dicem güzeller güzeli falan ama açılamıyorum dicem sence ne yapayım dicem oda tabiki şöle böle yap dicek yada ne biliyim ben dicek sonra kızı merak etcek kim dicek bende dur resmi var bende dicem işte tam orada 6680 in görevi geliyo resim die ön kamerayı açacam işte bu dicem oda bakınca kendini görecek tam o anda benim ilk ve son aşkım olurmusun die soracam gerisi allah kerim bide pazar günü yollar kapalımı abilr yaa ben pendikten 16k ile metrobüse gidecem ordan avcılara inş açık olur yollar bugün cumada az dua etmedim abiler hem bilgi hemde nasıl olduğunu sölerseniz sevinirim söz bi daha bi öneri sormayacam

Unutma ki kadınların aklı her dem erkeklerden daha fazla çalışır ve bizlerden daha uyanıktırlar...
Zannetmeyin ki dünyadaki yöneticiler erkek ve dünyayı da erkekler yönetiyor, hepsini/hepimiz de eşleri/sevgilileri yönetiyor. Lafı fazla uzatmayayım da kafalar daha fazla karışmasın; sözüm sana dostum kızlar bir erkeklerin yapacakları her türlü numarayı zaten yapmadan evvel bilirler. Sen Sen ol; mutluluk/üzüntü gibi anlarda tutamayacağın (örn: ilk/son aşkım gibi..) sözler verme! Hele hele ciddi düşündüğün birini (burası geneledir) ev, araba, tlf, para vs vs gibi "meta"lar ile etkilemeye tenezzül bile etme, DOĞAL OL, KENDİN OL KÂFi...

Ve acı gerçek, kaçan balık her zaman büyük olduğu gibi, kaçan kovalanır sözü öz-be-öz doğrudur.

Ama içinde yaşadığın şu anki "o saf ve temiz" duygu ve heyacanı yaşamak bile her şeye değer...

Allah herşeyi gönlüne göre versin ve en önemlisi de herşeyin HAYIRLI'sını versin, AMİN.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti BURAK MYSTERİO » 16 Nis 2010, 21:40

AMİN abicim yüzlerce binlerce kez AMİNN bu hafta zaten buluşamayacaz kız haber verdi pazar günü konsere gidiyomuş anca haftaya kaldı neyse geç olsun güçolmasın

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti Henien » 17 Nis 2010, 10:02

16 yaşındayken bilemediğim bir kural. Yukarıda bir arkadaş yazmış; G.K.K. Yani; gönül kaçanı kovalar. Kovalanmak için kaç demiyorum ama ne kadar kovalarsan o kadar kaçar bunu bilmek lazım.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti SkodamFabiam » 17 Nis 2010, 10:29

Henien yazdı:16 yaşındayken bilemediğim bir kural. Yukarıda bir arkadaş yazmış; G.K.K. Yani; gönül kaçanı kovalar. Kovalanmak için kaç demiyorum ama ne kadar kovalarsan o kadar kaçar bunu bilmek lazım.

Kızlar nispeten daha erken olgunlaştıkları için bu kuralı daha çabuk öğreniyorlar, ve arkadaşın başına geldiği gibi gayette güzel uyguluyorlar :D

Bana kız kaçıyor gibi geldi umarım kovalatmak içindir ;) (bu durum kızın kişiliğiyle alakalı biraz da; yani hangi amaçla kaçtığı)
Ayrıca ilgiyi üzerlerinde tutmayı da çok severler ne bırakırlar ne yakınına gelirler... Aman dikkat et! İlerde amma da "aptalmışım" dememek için fazla kapılma durman gereken yeri ayarla :!:
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti BURAK MYSTERİO » 17 Nis 2010, 14:41

saolun abiler kendimi fazla kaptırmamaya çalışacağım ama facede haftaya ordayım yemek+yol benden die bi espri yaptım bakarız dedi :)

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti WXW » 17 Nis 2010, 19:12

şimdi ayıkla pirincin taşını. kızın niyeti varda naza mı çekiyor, aklında başkası var da ondan mı boyle yazıyor yoksa sana ilgisi yok ve hafiften belli mi ediyor.kiminle dans ettiğine dikkat et.Ne yaparsan yap, ilk buluşmada bişii yapma:))

NOT: Yazmayacaktım ama gönlüm razı gelmedi:)
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti SkodamFabiam » 17 Nis 2010, 21:00

WXW yazdı:şimdi ayıkla pirincin taşını. kızın niyeti varda naza mı çekiyor, aklında başkası var da ondan mı boyle yazıyor yoksa sana ilgisi yok ve hafiften belli mi ediyor.kiminle dans ettiğine dikkat et.Ne yaparsan yap, ilk buluşmada bişii yapma:))

+1 Aynen, ilk buluşmada rahat bırak kızı ;) ilk buluşmada söyleyeyim bir daha bu fırsatı elde edemem diye düşünüyorsan; merak etme bir daha senle buluşmazsa teklifini de kabul etmez o zaman ;)
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti BURAK MYSTERİO » 17 Nis 2010, 23:52

SkodamFabiam yazdı:
WXW yazdı:şimdi ayıkla pirincin taşını. kızın niyeti varda naza mı çekiyor, aklında başkası var da ondan mı boyle yazıyor yoksa sana ilgisi yok ve hafiften belli mi ediyor.kiminle dans ettiğine dikkat et.Ne yaparsan yap, ilk buluşmada bişii yapma:))

+1 Aynen, ilk buluşmada rahat bırak kızı ;) ilk buluşmada söyleyeyim bir daha bu fırsatı elde edemem diye düşünüyorsan; merak etme bir daha senle buluşmazsa teklifini de kabul etmez o zaman ;)

doğru sölüosun abi bi daha buluşma teklifimi kabul etmezse zaten sevgili olma teklifinide kabul etmez ama abi tanıyorum bu kızı yaa eski sınıf arkadaşım o zamanlar cadıydı biraz şimdi düzelmiş ama bence kabul eder gibi geliyo ama yinede ilk buluşmada bişi yapmayacam ama yinede az az belli etmeye çalışacam bide kız bakarız derken bakarız demedi aslında ben taa haftaya pazar buluşacam kızlla o zamana söylemiştim oda daha bi hafta var herhangi bişi çıkmazsa olur dedi çünkü bu hafta buluşamamızın sebebi ablası sormadan kıraçın konserine bilet almış o yüzden buluşamadık ama ben söz istedim zati kimseye randevu verme die tmm dedi şu iş hayırlısıyla bitsede artık sizlere kızla çıkıyorum çok mutluyum desem cumada ne kadar dua ettiğimi ben bilirim inşallah allah duamı kabul eder AMİİİİNN!!!

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir