KADIKÖY'DE BİR ''KÖÇEK''. FB-BJK

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KADIKÖY'DE BİR ''KÖÇEK''. FB-BJK

İleti jamesdean » 19 Nis 2010, 12:18

Arkadaşlar,

Dün akşam 30 yıllık hayatımın en kötü hakem facialarından birini gördüm. Kadıköy'de tam bir facia yaşandı. Futbolun xxx güçler tarafından getirildiği noktaya bakın...

- BJK aleyhine çalınan ofsaytları saymıyorum..
- Lugano'nun Bobo'nun penaltı noktasının hemen önündeki oyuncuya attığı pası eliyle önüne alması..
- Blica'nın Penaltı noktasını eşelemesi...
- Ernst'in Emre'ye dirsek atması (!!!) Hakem gözü önünde pozisyonu devam ettirip, 5 sn sonra yardımcı hakemin veya xxx kişilerin talimatıyla Ernst' e kırmızı kart görtermesi
- Toraman'ın Vedersona middleking atıp (!!!) kırmızı kart görmesi...
- Bobo'nun kayıp aldığı topa , ''tabanımla kaval çalarım'' diyen mehmet TOPuz 'a kart verilmemesi, hatta oyunun devam etmesi...
....

FB Li arkadaşlar alınmasın lütfen ama YETER ARTIK. Bu Eyyamcılık bu adamkayırmacılık nedendir?

Bir pozisyon görülmez, hadi ikincisi de gözden kaçar.. Bu kadar da bariz olmaz ki...

Lucescu'nun 2003 yılında ( Samsunspor maçını hatırla ) verdiği beyanatın ne kadar haklı ve yerli olduğunu gördüğümüzü düşünüyorum.

Emre Belözoğlu'nun E tipi cezaevine tıkılması,
Blica'nın acilen bir harfiyat şirketine gönderilmesi,
Aziz başkanın Ulucamii'de günahlarından arınıp kendisini çim adam yetiştiriciliğine vermesi Türk futbolunun geleceği ve kalitesi açısından atılması gereken adımlardır.

Hakem Hüseyin ''KÖÇEK'' için söylenebilecek birşey yok. Dün derbi izlemek için TV karşısına geçmişken, LigTv karşımıza tam bir KÖÇEK çıkardı...

yazıklar olsun...

Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti C@GL@R » 19 Nis 2010, 12:20

aziz yıldırıma sormak lazım bunu..bir fb li olarak dün bjk nın kazanmasını istedim bu hatalar yüzünden
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti B@R@KÜD@ » 19 Nis 2010, 13:00

ben fenerbahçeli değilim ama fenerbahçenin galibiyetine 100 tl bastım 175 tl aldım allah bereket versin:)
Kullanıcı avatarı
B@R@KÜD@
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: T.AŞIK
Nereden: Adana
Arabanız: fabia 1.4 101hp special

İleti sainz » 19 Nis 2010, 13:19

jamesdean yazdı:...Blica'nın acilen bir harfiyat şirketine gönderilmesi...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
caglarkrbyk yazdı:aziz yıldırıma sormak lazım bunu..bir fb li olarak dün bjk nın kazanmasını istedim bu hatalar yüzünden

İş bu raddeye gelmişse, radikal çözümler şart Türk futbolu için demektir. :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti recebov » 19 Nis 2010, 13:20

bırakın bu boş ağlamamları siz sanki çok iyi çok temiz bir takımmısınız polat ve özküz başkanınız demirören birlikte yemek yemeler kupa sizin şampiyonluk bizim demeler,sergen olacak or çocuğunun inönüde gasaraya maç satıp feneri şampiyonluktan etmesi.vs vs. arkadaşlar kendimizi kandırmayalım, bu tür olayları herkes yapıyor .hele gasaray tam hile ve şaibeler takımıdır. beşiktaş önce 8-0 biten gs-ankaragücü maçının hesabını sorsun . hakeme gelince vet skandal bedavadan 2 kırmızı kart çıkarattı,bilikaya gelince o kararkteri bozuk ise fener ne yapsız. paskal nauma kararktersizdi beşiktaşın suçu ne hagi şerefsizi hakemin yüzüne tükürürdü gs ne yapsın. adnan polat
ortalığı karıştıran açıklamalar yapsın ortalık karışsın. yani bunlar ülkemizde var malesef bu olaylar hiçte bitmez.

bu aradada beşiktaşı iyi ...... haydi hayırlısı.
recebov
CLASSIC
CLASSIC

İleti can.tasan » 19 Nis 2010, 13:39

recebov yazdı:bırakın bu boş ağlamamları siz sanki çok iyi çok temiz bir takımmısınız polat ve özküz başkanınız demirören birlikte yemek yemeler kupa sizin şampiyonluk bizim demeler,sergen olacak or çocuğunun inönüde gasaraya maç satıp feneri şampiyonluktan etmesi.vs vs. arkadaşlar kendimizi kandırmayalım, bu tür olayları herkes yapıyor .hele gasaray tam hile ve şaibeler takımıdır. beşiktaş önce 8-0 biten gs-ankaragücü maçının hesabını sorsun . hakeme gelince vet skandal bedavadan 2 kırmızı kart çıkarattı,bilikaya gelince o kararkteri bozuk ise fener ne yapsız. paskal nauma kararktersizdi beşiktaşın suçu ne hagi şerefsizi hakemin yüzüne tükürürdü gs ne yapsın. adnan polat
ortalığı karıştıran açıklamalar yapsın ortalık karışsın. yani bunlar ülkemizde var malesef bu olaylar hiçte bitmez.

O KADAR...

+1
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Nereden: Ankara
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti jamesdean » 19 Nis 2010, 14:08

Arkadaşlar,
Ukalalık yapmak istemem ama '' KAMU VİCDANI'' rahatsa benim için sorun yok...
Ama diyorsanız ki biz böyle memnunuz,'' KISASA KISAS '' olsun, o da benim için sorun değil...
Bilmiyorum Adnan Polat, Sergen yalçın, CAN_tASaN,Yıldırım Demirören ve REceBov aynı masada neler konuştu. Açıklayın artık biz de bilelim beyler :P.p:P
İşin şakası..
İpin ucu kaçmış beyler.. O bu şu değil. Hakemleri bu kadar aciz gördükçe tüylerin ürperiyor. Hıncal Uluç kimleri asıp kesecek çok merak ediyorum...
Bu arada 90 Dakika yayınlanıyor mu? Hıncal program mı değiştirdi ?
AMBIENTE

İleti sainz » 19 Nis 2010, 15:07

jamesdean yazdı:...90 Dakika yayınlanıyor mu? Hıncal program mı değiştirdi ?

90 Dakika bitti. Hıncal NTV Spor' da gece 10-11 gibi bir program yapıyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti jamesdean » 19 Nis 2010, 15:18

sAİNz teşekkürler...
Adamı şeklen değil ama manen seviyorum...
Umarım bugündür.. bi bakalım program akışınaa...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti recebov » 19 Nis 2010, 15:37

hıncal abi gercekcidir bence iyidir. umarım futbol düzelir.adaletsizlikler biter.
recebov
CLASSIC
CLASSIC

İleti agros » 19 Nis 2010, 15:56

bilica fener de oynamaması gereken bir mezar kazıcı bence başka bişey degil ha keza lugano da oyle bence gitsinler bilye oynasınlar.

maca gelince hafta ici aziz başkan bi demec veriyor tüm hakemlerin dizleri titriyor yapacak bisey yok.

yorumcu olarak Galatasaray lıyım ama Rıdanın üstüne yorumcu tanımam.
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti jamesdean » 19 Nis 2010, 16:15

agros yazdı: yorumcu olarak Galatasaray lıyım ama Rıdanın üstüne yorumcu tanımam.

Rıdvan'ı dinledim akşam. Bundan önceki tüm programlarını da dinledim. Yumuşak uçlu konuşuyor. İçinde yine de Fenerbahçelilik var, objektif olamıyor. ( Lugano'nun elle aldığı pozisyon için ''elini nereye koyacak falan diyor düşerken'' . Lugano topu eliyle alacağını biliyor o pozisyonda yemesinler kimseyi. Ilımlı yaklaşıyor anlayacağın. Hangi Fenerbahçeli yazar OBJEKTİF olabiliyor ki ?? Sonuçta Aziz Yıldırım dikta rejimiyle başkan iken sıkıyorsa Hıncal Uluç gibi gitsin bakalım üstüne üstüne, Samandıranın kapısından alıyorlar mı Dilmen'i ve diğer FB yazarlarını ?
....
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti onurhan2006 » 19 Nis 2010, 18:02

olan oldu yenildik işte daha neden eşip duruyorsunuz arkadaşlar :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti y.emre » 19 Nis 2010, 18:09

recebov yazdı:bırakın bu boş ağlamamları siz sanki çok iyi çok temiz bir takımmısınız polat ve özküz başkanınız demirören birlikte yemek yemeler kupa sizin şampiyonluk bizim demeler,sergen olacak or çocuğunun inönüde gasaraya maç satıp feneri şampiyonluktan etmesi.vs vs. arkadaşlar kendimizi kandırmayalım, bu tür olayları herkes yapıyor .hele gasaray tam hile ve şaibeler takımıdır. beşiktaş önce 8-0 biten gs-ankaragücü maçının hesabını sorsun . hakeme gelince vet skandal bedavadan 2 kırmızı kart çıkarattı,bilikaya gelince o kararkteri bozuk ise fener ne yapsız. paskal nauma kararktersizdi beşiktaşın suçu ne hagi şerefsizi hakemin yüzüne tükürürdü gs ne yapsın. adnan polat

burası araba forumu açılan konuda futbol herkez fb veya Bjk lehine konusabilir ama seviyeli şekilde, siz gelmiş sokak ağzı yapıyosunuz sergene küfür ediyonuz'' beşiktaşı iyi... '' siz bunları tartışmayı bırakın kendi kültürünüzü eleştirin nerde nasıl konusacağını bilmiyosunuz küfür edip kahvede konuşurcasına konusuyorsunuz !!!
sen bırak Ülkenin halini kendi derdine yan oldumu..
hee yöneticimizde bunları görmezden gelsin küfürler havada uçuşsun hala ne msj siliniyor nede kullanıcı uyarılıyor..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti RAZOR10 » 19 Nis 2010, 19:27

y.emre yazdı:
ortalığı karıştıran açıklamalar yapsın ortalık karışsın. yani bunlar ülkemizde var malesef bu olaylar hiçte bitmez

burası araba forumu açılan konuda futbol herkez fb veya Bjk lehine konusabilir ama seviyeli şekilde, siz gelmiş sokak ağzı yapıyosunuz sergene küfür ediyonuz'' beşiktaşı iyi... '' siz bunları tartışmayı bırakın kendi kültürünüzü eleştirin nerde nasıl konusacağını bilmiyosunuz küfür edip kahvede konuşurcasına konusuyorsunuz !!!
hee yöneticimizde bunları görmezden gelsin küfürler havada uçuşsun hala ne msj siliniyor nede kullanıcı uyarılıyor..

yunus emre kardeşim kızma ama.. adam cuk diye otutturmuş yani :D
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti grey_wolf » 19 Nis 2010, 19:31

y.emre yazdı:

hay ağzına sağlık. kardeşlerim hakkaten lütfen yani. spor dostluktur felan yazmaya başlatmayın beni. herkes efendi giib yorumunu yapsın. bu sitede boyle ağır küfürlere hiç şahit olmadım olmakta istemiyorum. biraz insan olalım dimi yani.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti kurunc » 19 Nis 2010, 19:53

Ağla ağla açılırsınız :D
Hak hukuk adaletten bahsedecekseniz birde ligin ilk yarısında inönüdeki maçta attığınız 2 ofsayt golünden ve fenerin ofsaytla kesilen pozisyonlarındanda bahsedin !!!
Malubiyetin tek sorumlusu Bilicanın çukur kazması !!! hakeme atıp tutuyosunuzda adam daha neyapsın, bedava uydurma penaltı verdi sen atamıyosan suç kimin !!!

kurunc
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: Fabia Special

İleti BÜLENT BARAN » 19 Nis 2010, 21:22

lan receboy bizim başkanımız öküz baş olabilir ama aziz yıldırım gibi şerefsizsin önde gideni değildir.....hakemleri tehdit ederek satın alarak şerefsizce ahlaksızca onursuzca şampiyon olunmaz.türkiyede ve dünyada bir takım olur oda azizyıldırımın başkanlık yaptığı fenerbahce.adnan polat veyıldırım demir ören azizyıldırım gibi o.ç değil adam gibi adam.....
Kullanıcı avatarı
BÜLENT BARAN
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: feliace

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir