İŞ ARIYORUM (ADANA-MERSİN-İZMİR)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İŞ ARIYORUM (ADANA-MERSİN-İZMİR)

İleti hetepe » 25 Nis 2010, 17:20

Bahtın açık olsun, umarım mutlu olacağın bir yerde çalışırsın...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fıratt » 25 Nis 2010, 17:50

onurhan2006 yazdı:
caglarkrbyk yazdı:dualarımız senle onur..inş çalışırsın ama izmirde bırakılmazki :)

Adana'da kısmen izmir'e benzeyen güzel bir şehir ama gerçekten izmir'i bırakmıyorum bir ayağım sürekli orada olacak ailem ve tanıdıklarım orada sonuçta :)

adana kısmen izmiremi benziyor :lol: hadi ordan şaşkın bende ege çocuguyum şimdi adanayım
izmire gelince huzuru buluyorum adana akdeniz bolgesi ama sozde g.dogu anadolu sayılır bana gore..ama insanları izmire beşbasar izmir halkı söz meclisten dışarı adananın yanında lafı bile olmaz..:?
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti onurhan2006 » 25 Nis 2010, 21:19

samet yazdı:
onurhan2006 yazdı:
caglarkrbyk yazdı:dualarımız senle onur..inş çalışırsın ama izmirde bırakılmazki :)

Adana'da kısmen izmir'e benzeyen güzel bir şehir ama gerçekten izmir'i bırakmıyorum bir ayağım sürekli orada olacak ailem ve tanıdıklarım orada sonuçta :)

adana kısmen izmiremi benziyor :lol: hadi ordan şaşkın bende ege çocuguyum şimdi adanayım
izmire gelince huzuru buluyorum adana akdeniz bolgesi ama sozde g.dogu anadolu sayılır bana gore..ama insanları izmire beşbasar izmir halkı söz meclisten dışarı adananın yanında lafı bile olmaz..:?

Bu birazda şans meselesi anlaşılan ama bir gerçek var ki o da adanalı arkadaşlarımın gerçekten ama gerçekten çok iyi ve fedakar olduklarıdır.Bana üniversitede geçen 4 senelik süre zarfında çok yardımlar dokundu o yüzden adanalı arkadaşlarımı çok severim :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi