TÜRKİYE Kupası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TÜRKİYE Kupası

İleti SkodamFabiam » 06 May 2010, 15:10

Ne olduğu veya olmadığı hiç umrumda değil ama fb ye çok iyi oluyor!

Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti xex » 06 May 2010, 16:14

Neden gs veya bjk yi yendiği içinmi.. Yenmeyide yenilmeyide kabullenmek lazım işin ucunda top var sonuçta:D
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti SkodamFabiam » 06 May 2010, 16:19

xex yazdı:Neden gs veya bjk yi yendiği içinmi.. Yenmeyide yenilmeyide kabullenmek lazım işin ucunda top var sonuçta:D

Renklerine gıcığım.
Kullanıcı avatarı
SkodamFabiam
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Fabia 2004 Elegance 101Bg

İleti erginbkr » 06 May 2010, 16:20

xex anlıyorum sizi...ağır gelmiş bu yenilgi...ancak alışın esas bozgun hafta sonunda ankarada...

bir beşiktaşlı olarak diyorum ki: anadoludan bir şampiyon çıksın artık...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti BaTeRRiiSStt » 06 May 2010, 16:25

erginbkr yazdı:xex anlıyorum sizi...ağır gelmiş bu yenilgi...ancak alışın esas bozgun hafta sonunda ankarada...

bursa anadolu takımı mı ? benım bıldıgım marmara bolgesı takımı.. bursada yasadıgım halde bursanın hak ettıgını dusunmuyorum önüne gelen yatıyor.. bakdılar besıktas galatasaray sampıyon olamıyacak ezeli rakıpleride olmasın ıstıyor ona keza dıger rakıp takımlarda oyle. ben aziz yıldırımın yerınde olsam bu sene oynanan ankaragucu bursa maclarına sıke dawası acarım son hafta bursanın ankaragucuyle macı olsaydı ne olucakdı?
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti uur1919 » 06 May 2010, 16:32

y.emre yazdı:Trt spikeri Erdoğan Arıkan: "Fenerbahçeliler stadı boşaltıyor ama keşke kalsalardı.. En azından kupayı görürlerdi !"

eğer fener 27 yıl sonra bu kupayı hem de 5 mayısta hemi de trabzonun elinden alsaydı kahrolurdum:oops:
uur1919
CLASSIC
CLASSIC

İleti xex » 06 May 2010, 17:12

Nedir bu fener düşmanlığı anlamış değilim.Fenerbahçenin yabancı takımlarla yaptığı maçlarda bile yabancı takım tutuluyor.Bu düşmanlığa bakın sanki fb yunan takımı.
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

İleti y.emre » 06 May 2010, 17:14

xex yazdı:Nedir bu fener düşmanlığı anlamış değilim.Fenerbahçenin yabancı takımlarla yaptığı maçlarda bile yabancı takım tutuluyor.Bu düşmanlığa bakın sanki fb yunan takımı.
Yunan takımı olsa belki severdimm bu zihniyyette babamın kurduğu takım olsa fb yinede nefret ederdim
TR nin maddi imkanları en geniş ,en pahalı takımı olsada unutmayınki fb lilerin dısındaki insanların gözünde 3 kurus değeri yoktur bu bi gerçek..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti xex » 06 May 2010, 17:17

erginbkr yazdı:xex anlıyorum sizi...ağır gelmiş bu yenilgi...ancak alışın esas bozgun hafta sonunda ankarada...

Bir şey sorcam fenerin yerinde beşiktaş olsa anadoludan bir şampiyon çıkmasını istermiydiniz kesinlikle hayır düşünmezdiniz.:!:

Ayrıca hiç ağır gelmedi sadece herkez kendi başarısıyla sevinsin bence.

Gs yenebiliyorsa feneri yensin ona sevinsin beşiktaşda yendiği zaman sevinsin yenemiyorsa tebrik etsin.

Ben Burdan tüm Trabzonsporluları tebrik ediyorum güzel ve zevkli bir maçtı.

Fenerbahçe kupayı trabzonspora verdi bakarsınız trabzonlularda şampiyonluğu fenerbahçeye verir.:idea:

O zaman ben üzülürüm bjk ve gslıların halini:D
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

İleti y.emre » 06 May 2010, 17:19

tabi xex e paranın yapamıyacağı şey yok
ucan kuşa sorsan fb yi çirkef takım der geçer..
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti WXW » 06 May 2010, 18:32

Bir kimse sizi sevmiyorsa, hatayı önce kendinizde aramalısınız. GS lıların ve BJK lilerin FB yi sevmemeleri, sadece ona yenilmeleri midir? Ali Şen döneminden günümüze uzanan bu nefret, taa o dönemden beri GS ve BJK nin sportif anlamda hiç başarılı olamamaları mıdır? FB nin başkanlığına , sadece adına bile herkesin saygı duyduğu bir Süleyman Seba, Bir özhan canaydın gelmiş midir? Neden GS veya BJK dendiğinde ilk sporcuları veya teknik direktörleri akla gelirken, FB denilince başkanları akla gelir.Hangi GS veya FB klüp başkanı görevinden istifa edeceğini açıklayıp, tekrar tekrar görevine dönmüştür.Hangi klübün 1. ve 2. adamı tiacri anlamda ortaktır, 3 . adamı ise türkiyenin en zengin ailesinin oğludur? Klüpten ticari kazanç sağlamaktadırlar mıdır? FB nin yüksek rakamlara pahalı oyuncular alması, sportif kazançlardan(UEFA şamp / şampiyonlar ligi şampiyonluğu gib) veya forma satışlarından kazanılan paralarla mı olmuştur? neden klüplerdeki görevlerini bırakmak istememektedirler?.Ve en can alıcı nokta, büyük başkan büyük tesisler yapılarak mı olunur yoksa en ağır yenilgiden sonra rakibi ayakta alkışlayarak centilmenliği veya "bu kulüpte sadece bir onursal başkan vardır, o da hakkı babadır" diyerek bir klübün saygısını göstererek mi?
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir