ehliyetsiz yakalanıyodum :D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ehliyetsiz yakalanıyodum :D

İleti BURAK MYSTERİO » 11 May 2010, 23:51

abiler 1 saat önce amcamlardan eve gelmek için yola çıkıyoduk allahtan babam arabayı bana vermedi evden bi çıktık köşede jandarma dur işareti yapıyo babamla ben kıpkırmızı olduk allahtan eksik bişey yok nese iyi akşamlar dedik geçtik o anda araba bende olsaydı 1 milyar kazık gibi girecekti valla bize aman yaa şu ehliyetsizliğin gözü kör olsun şu 1 sene geçsin die gün sayıyorum 2011 eylül ün 7 sinde başvuracam ehliyet kusuna doğum günümde başvuracam anasını satayım yav olmuyo böle haa :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti hdoner » 12 May 2010, 07:18

Ehliyetsiz kullanırken bende badireler atlattım :)) bi keresinde pazar günü arabayı almıştım pederden... evin çevre civarında turluyordum.Evimiz tam cadde köşesinde bu arada.Neyse son bi tur daha atıyım dedim uzun yoldan neyse köşeyi dönüp arabayı apartmanın parkına çekecem tam sinyal verdim köşeyi dönüp apartmanın parkına arabayı çekecem bide o da ne??? :D Benim gibi bi genci polis durdurmuş ceza yazıyor tamda apartmanımızın önünde. :D :D :D :D hemen ıslık çala çala çaktırmadan devam ettim arka caddeye arabayı park ettim bi yarım saat bekledikten sonra gitmişlerdi :D

Daha sonraları öğrendimki birisi ehliyetsiz iken gelip size vursa %100 karşı taraf suçlu görükse bile ehliyet olmadığından suç benim üzerime yıkılıyormuş.Ehliyetsiz kazada kasko kaza giderlerini karşılamıyor ve bi yayaya çarptığınızda ölüm olduğunda hakim olaya kazadan ziyade kasten adam öldürme olarak bakıp 15 yıl ceza verebiliyormuş.

Bunları öğrenince ehliyetsiz araba kullanmadım diyecem ama kullanmak zordunda kaldım.Hatta ceza da yedim,kazada yaptım :( neyseki ucuz kurtuldum.Bi şey olmaz dememek gerek olunca oluyor hakkaten.Hemde çok kafa ağrıyor. :!:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BURAK MYSTERİO » 12 May 2010, 07:32

geçmiş olsun abim allaha şükür bugüne kadar hiçbir kaza ceza olayı yaşamadım allah kimseyede yaşatmasın

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir