Skoda Yeti&BMW X1 Karşılaştırmalı test

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Yeti&BMW X1 Karşılaştırmalı test

İleti murat11h1 » 19 May 2010, 12:14

Konu başlığı biraz komik geldi. Arkadaşlar iki araç arasında klasman farkı var. Başka bir ifadeyle iki araç arasında UÇURUM var. Zaten adamlarda itiraf ediyo. Biz ne halt yedik diye.. Skoda formu diyede araç karşılaştırmayı mantıklı yapalım lütfen.Gülünç oluyo 8-) BMW skodayı 5 le çarpar OBEB OKEK ine ayırır.

Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti fıratt » 19 May 2010, 16:00

murat11h1 yazdı:Konu başlığı biraz komik geldi. Arkadaşlar iki araç arasında klasman farkı var. Başka bir ifadeyle iki araç arasında UÇURUM var. Zaten adamlarda itiraf ediyo. Biz ne halt yedik diye.. Skoda formu diyede araç karşılaştırmayı mantıklı yapalım lütfen.Gülünç oluyo 8-) BMW skodayı 5 le çarpar OBEB OKEK ine ayırır.

muhterem insan videoyu ben ekledim baslıgı ben koydumda ''Skoda formu diyede araç karşılaştırmayı mantıklı yapalım lütfen.Gülünç oluyo 8-) BMW skodayı 5 le çarpar OBEB OKEK ine ayırır."yorumunu videoyu çekene yap youtubeda yorumlara yaz bence:lol:
bu yorumu bu konu baslıgına ve skoda forumuna hitaben yapman bizde şaşkınlık yarattı:shock:
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti BURAK MYSTERİO » 19 May 2010, 16:02

vallahi haa abim sen dua et sana sövmedi burdakiler :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir