yine kız olayı yine ben :D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yine kız olayı yine ben :D

İleti BURAK MYSTERİO » 20 May 2010, 21:36

skodaizm yazdı:
BURAK MYSTERİO yazdı:OOOOOOOOOFFFF OOFFF YAPACAN BİŞEYLER AMA EN GEÇ HAFTAYA SÖYLEYECEM SÖZ SİZE AMA NE TEPKİ VERECEĞİNİ MERAK EDİYORUM İLK TEKLİFİM OLACAĞI İÇİN AŞIRI HEYECANLIYIM YAAAV OFFF

İki üç ay önce de başka bir kız mevzusu vardı. Burada daha önceki maceraya okadar akıldan sonra bir hareket yapmadıysan bundan da pek bir numara olmaz.

Mahallemizin bir büyüğü derdi ki;'' Delikanlı adam kendi işini kendi halleder.''

__Hakan Ün__

EE ABİM SENDE HAK VER BİRAZ BANA İLK TEKLİFİM OLACAK NE YAPAYIM HEYECANLIYIM İŞTE

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti skodaizm » 20 May 2010, 21:45

Öbürü için de ilk teklifim demiştin ama bu nasıl ilk.

İkinci ilk mi?

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti BURAK MYSTERİO » 20 May 2010, 21:49

ETMEDİMKİ ONA TEKLİF ABİ

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 20 May 2010, 21:57

abilerim kızın yüz şekli bu kadına çok benziyo saçları bilene aynı tanıyan tanır bu kadını Kate Winslet işte foto
http://img82.imageshack.us/i/cameron044bec47en6.jpg/

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 20 May 2010, 22:01

BURAK MYSTERİO yazdı:ETMEDİMKİ ONA TEKLİF ABİ

Desene biz bu kız maceraları ile daha çok karşılaşacağız. Kader, bari biz de araba konularının geçtiği başka foruma taşınalım bari. Zira burası izdivaç programı tadında olmaya başladı.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti BURAK MYSTERİO » 20 May 2010, 22:08

skodaizm yazdı:
BURAK MYSTERİO yazdı:ETMEDİMKİ ONA TEKLİF ABİ

Desene biz bu kız maceraları ile daha çok karşılaşacağız. Kader, bari biz de araba konularının geçtiği başka foruma taşınalım bari. Zira burası izdivaç programı tadında olmaya başladı.

__Hakan Ün__

off abi yaa amma naz yaptın haa senden başka kimse şikayetçi değil valla ben olsam elimden geldiğince yardım ederim doğru ama herkes ben değil

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 20 May 2010, 22:16

ee gönderdiğim resimdeki kız nasıl yorum yokmu yav

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 07:14

BUNDAN SONRA CEVAP MEVAP GELECEĞİNİ SANMIYORUM NEYSE BUNADA ŞÜKÜR CVP VERENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM :cry:

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti xex » 21 May 2010, 08:16

Burak çekingen birisin galiba gördüğüm kadarıyla..

Biraz ortama gir ve kız senden çekinsin sen ondan değil...

Bende ilk okulda ilk teklifi etmiştim ismi ayşeydi çocukluk işte:D Ne anlayacaksak..

Daha sonrasında lise 3 teydim sınıf arkadaşımdı çok hoşlanıyordum yanlış bir tepki verir diye çekiniyordum....

Sonrasında 1 küçük rakıyı tek başıma götürdüm sonra telefonda teklif etmiştim o zaman iyikide yapmışım diyordum 3-4 sene askere kadar birlikteydik sonradan ayrılmak zorunda kaldık..

Önemli olan biraz cesaret sonrası gelir......

Bunlar güzel şeyler aşk olmasa sevgi olmasa hayatın tadı olmaz...

( Aman yengen okumasın sonra kafama tencereyi yerim:D )
Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti jamesdean » 21 May 2010, 08:49

Burak ESKİSiNİN akıbeti ne Oldu?
Onu söyle de ona göre yol gösterelim...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Nereden: Bursa
Arabanız: FABIA CL

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 09:00

xex yazdı:Burak çekingen birisin galiba gördüğüm kadarıyla..

Biraz ortama gir ve kız senden çekinsin sen ondan değil...

Bende ilk okulda ilk teklifi etmiştim ismi ayşeydi çocukluk işte:D Ne anlayacaksak..

Daha sonrasında lise 3 teydim sınıf arkadaşımdı çok hoşlanıyordum yanlış bir tepki verir diye çekiniyordum....

Sonrasında 1 küçük rakıyı tek başıma götürdüm sonra telefonda teklif etmiştim o zaman iyikide yapmışım diyordum 3-4 sene askere kadar birlikteydik sonradan ayrılmak zorunda kaldık..

Önemli olan biraz cesaret sonrası gelir......

Bunlar güzel şeyler aşk olmasa sevgi olmasa hayatın tadı olmaz...

( Aman yengen okumasın sonra kafama tencereyi yerim:D )

işte abim sorun bendeki cesaret. Çok çekiniyorum zaten bugün kızı göremedim ne hikmetse :cry:

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 09:01

jamesdean yazdı:Burak ESKİSiNİN akıbeti ne Oldu?
Onu söyle de ona göre yol gösterelim...

eskisi nanay abim boşver onu salla gitsin

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti jamesdean » 21 May 2010, 09:52

:)
BUrakcım,
bak abicim, her durakta, cafeteryada, parkta bahçede gördüğün kıza aşık olursan, her gün '' yine ben yine kız olayı '' diye konu açmak durumunda kalırsın...
Bu çizgide gidersek muhabbet , '' kız nasıl tavlanır '' gibi argo ve basite indirgenmiş bir vaziyete bürünür....
Unutma ki beyin bir işi nasıl öğrenip pekiştirirse davranışların da o şekilde gelişir. Yani bugün minübüse binerken gördüğün kızı ayarlamaya çalışıp ters bir tepki alırsan, yarın kendi ortamında bir kızı ayarlarken tepki alacağından korkup adım atamazsın !..
Eğer çekingen bir insan olduğunu düşünüyorsan insanlarla dialog kurabileceğin sosyal aktivitelere katıl. Ücretsiz kurs veren Halk evleri senin için ideal olabilir , bir keman kursu mesela. Bu süreçte gözlem yeteneğin güçlenecek, hem dünyevi görüşün hem de insanlara bakış açın değişecektir...
Çekingen birisi olarak kendini tasvir ettiğinden dolayı fikrim budur...
Sana yazdıklarım hariçten gazel okumak gibi görünebilir... Büyüdükçe algılarsın.
Görsel olarak sempatik çocuksun bu aşikar, ama dış görüntü olarak eleştireyim seni biraz ;)
Gömleğin yakalarını kaldırmak mafyavari kötü bir görüntü. Zayıfsın boru paça kot giymeni tavsiye etmem, Levis-501 modelini dene. Ayrıca beyaz-açık mavi gibi tonları kullan. En azından biraz yapılı gösterir. Altına da klasik converse tarzı spor yakışır...
tamam mı, anlaştık mı ;)
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 10:00

jamesdean yazdı::)
BUrakcım,
bak abicim, her durakta, cafeteryada, parkta bahçede gördüğün kıza aşık olursan, her gün '' yine ben yine kız olayı '' diye konu açmak durumunda kalırsın...
Bu çizgide gidersek muhabbet , '' kız nasıl tavlanır '' gibi argo ve basite indirgenmiş bir vaziyete bürünür....
Unutma ki beyin bir işi nasıl öğrenip pekiştirirse davranışların da o şekilde gelişir. Yani bugün minübüse binerken gördüğün kızı ayarlamaya çalışıp ters bir tepki alırsan, yarın kendi ortamında bir kızı ayarlarken tepki alacağından korkup adım atamazsın !..
Eğer çekingen bir insan olduğunu düşünüyorsan insanlarla dialog kurabileceğin sosyal aktivitelere katıl. Ücretsiz kurs veren Halk evleri senin için ideal olabilir , bir keman kursu mesela. Bu süreçte gözlem yeteneğin güçlenecek, hem dünyevi görüşün hem de insanlara bakış açın değişecektir...
Sana yazdıklarım hariçten gazel okumak gibi görünebilir... Büyüdükçe algılarsın.
Görsel olarak sempatik çocuksun bu aşikar, ama dış görüntü olarak eleştireyim seni biraz ;)
Gömleğin yakalarını kaldırmak mafyavari kötü bir görüntü. Zayıfsın boru paça kot giymeni tavsiye etmem, Levis-501 modelini dene. Ayrıca beyaz-açık mavi gibi tonları kullan. En azından biraz yapılı gösterir. Altına da klasik converse tarzı spor yakışır...
tamam mı, anlaştık mı ;)

tamam abim de ben nrmalde gömleğin yakasını kalkık tutmuyorum foto çekiliyorum diye kaldırmıştım yani bu arada cevabın gerçekten hoşuma gitti senin dediklerini denecem söz benden sana :) ama gerçekten aşık oldum abim yav bugün göremedim kızı ona yanıyorum vallahi :(

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 16:49

jamesdean yazdı::)
BUrakcım,
tamam mı, anlaştık mı ;)

bide kızı nasıl tavlayacağımı sölesen tam olur abim :D

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti jamesdean » 21 May 2010, 17:02

Önce aşama kaydedeceksin...
Ben çok iyi resim yapıyorum mesela.. Sana nasıl resim yapılacağını söylersem yapabilir miisin?
Dediğim gibi, önce birkaç aşamayı geçeceksin.. Sonra ne sen kendini ne kızlar seni tanıyamayacak :P.p:P
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BURAK MYSTERİO » 21 May 2010, 17:06

jamesdean yazdı:Önce aşama kaydedeceksin...
Ben çok iyi resim yapıyorum mesela.. Sana nasıl resim yapılacağını söylersem yapabilir miisin?
Dediğim gibi, önce birkaç aşamayı geçeceksin.. Sonra ne sen kendini ne kızlar seni tanıyamayacak :P.p:P

tama işte abim o aşamayı nasıl kaydedecem ucundan veriyon sende yav :D tümünü söyle bitsin işte daa :D

Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti jamesdean » 21 May 2010, 17:19

Yukarıda uzun uzadıya açıkladım genç... Dediklerimi hayata geçirirsen kazanırsın.

Amaaaaaaa acelecilik edip, öylesine bir kız arkadaşım olsun diye Ağustos böceği gibi çalarsan , sonrasında aç kalırsın.
Gerisi sana kalmış. Çalışmayanı Allah da sevmez kul da.... Öyle armut piş ağzıma düş yok : )
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir