FABİA DİREKSİYON POMPASI HAKKINDA..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA DİREKSİYON POMPASI HAKKINDA..

İleti faruk_sakarya » 22 May 2010, 21:42

Arkadaşlar gecen yıl kurban bayramı arifesinde direksiyon lambası yandı yol bilgisayarında ve direksiyon taş gibi oldu.Hemen yetkili servis çağırdım.Direksiyon pompası arızalanmıs dediler(sol ön lasitigin hemen yanında mıhafazasız bir parca)Servoelektronik oldugu için çok pahalı yenisi 1800 dediler,sonra çıkma buldum istanbuldan 450 ye taktılar ama içimede bir kurt düştü.Sizin basınıza gelirse söyleyim aklınızda olsun..akünün üzerinde soldan ikinci yada üçüncü sigorta terminali direksiyon pompasına ait.Onun sağlam olduugunun kontrolünü yaptırmadan kesinlikle pompayı değiştirtmeyin.Ben sökme-takma işlemlerinde yanlarındaydım evet ama çıkan parcayı aldılar.Bende art niyetli olmadıgımdan parcayı istemedim,yanlış yapmazlar diye ama sonra su soru geldi aklıma''gercekten arıza varmıydı'',''ya sigorta attıysa ve pompa parası almak için yapıldıysa...'',''ya bir baska aracın pompayı bana takıp benim pompayı ona taktılarsa dedim içimden...
LÜTFEN ARKADASLAR,GECEN YAZDIM TEKRAR YAZIYORUM LÜTFEN DEĞİŞEN HER TÜRLÜ ELEKTRONİK PARCANIZI GERİ ALIN ,ÇÖPE ATIN AMA KİMSEYE BIRAKMAYIN..SONRA BENİM GİBİ GÜNAHA GİRMEYİN:))

CnF
faruk_sakarya
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: FARUK DELERGEÇER
Nereden: Sakarya
Arabanız: SKODA FABİA ELEGANCE 101 HP

İleti octaviaman » 22 May 2010, 21:45

Geçmiş olsun.

Ben değişen parçalarımı her zaman almışımdır.Garantiden değişenler hariç.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir