BU FORUMU ÇOK SEVİYORUM...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BU FORUMU ÇOK SEVİYORUM...

İleti BURAK MYSTERİO » 05 Haz 2010, 07:14

efrasiyap yazdı:
nehuse yazdı:Ben skoda alanları marka bağımlısı olmayan gösterişi sevmeyen ama kaliteden anlayan insanlar olarak düşünüyorum.Sanırım bu düşünce foruma da yansıyor. Kimse ukalalık yapmıyor yardımcı olmaya çalışıyor .

ömer bunu beğendi

burası facebook a dönmeye başladı :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

İleti murat11h1 » 05 Haz 2010, 11:21

nehuse yazdı:Ben skoda alanları marka bağımlısı olmayan gösterişi sevmeyen ama kaliteden anlayan insanlar olarak düşünüyorum.Sanırım bu düşünce foruma da yansıyor. Kimse ukalalık yapmıyor yardımcı olmaya çalışıyor .

KESİNLİKLE KATILIYORUM :)
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti psco » 11 Haz 2010, 10:28

bizim sitenin tek eksiği varsa ilgilenen sayısı az yönetimde söz sahibi daha fazla kişiler olması lazım ancak bu şekilde ismimizi daha fazla duyururuz
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Arabanız: Fabia combi ambiante

İleti asdfghjk » 11 Haz 2010, 11:00

Sanırım bu cümle artık doğru olmamakta...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti ozantavsan » 11 Haz 2010, 16:42

Bir SKODA almaya karar verdiğimde internette çok dolaştım.İçini dışını herşeyini sindirdim.Aracımı almadan önce bu foruma üye oldum , araç ararkende buraya sordum ,fikirler aldım.Sonunda SKODA FAVORİT 94 GLX sahibi oldum.
Tesadüf aldığım aracın sahibide bu foruma üyeydi.O zaman bu zaman Skodam.com forum olmaktan ziyade 2. bir ev gibi oldu.Ben sahsen sabah gözümü açar açmaz bilgisayarı açmışsam muhakkak foruma girer bakarım.Sonra işe geçerim.Bilgisayarcı olduğum için gün içindede muhakkak forumdayımdır.

Bu forumu kuranlardan allah razı olsun , çok düzeyli ve temiz bir forum.Herkes birbirine üstünlük taslamadan , hor görmeden , tüm egolarından uzak birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.Herkese çok selamlar sunuyorum.

Yüzünüzden tebessüm ,deponuzdan benzininizin (lpgnizin) eksik olmaması dileğiyle.....
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti BURAK MYSTERİO » 11 Haz 2010, 20:55

ozantavsan yazdı:Bir SKODA almaya karar verdiğimde internette çok dolaştım.İçini dışını herşeyini sindirdim.Aracımı almadan önce bu foruma üye oldum , araç ararkende buraya sordum ,fikirler aldım.Sonunda SKODA FAVORİT 94 GLX sahibi oldum.
Tesadüf aldığım aracın sahibide bu foruma üyeydi.O zaman bu zaman Skodam.com forum olmaktan ziyade 2. bir ev gibi oldu.Ben sahsen sabah gözümü açar açmaz bilgisayarı açmışsam muhakkak foruma girer bakarım.Sonra işe geçerim.Bilgisayarcı olduğum için gün içindede muhakkak forumdayımdır.

Bu forumu kuranlardan allah razı olsun , çok düzeyli ve temiz bir forum.Herkes birbirine üstünlük taslamadan , hor görmeden , tüm egolarından uzak birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.Herkese çok selamlar sunuyorum.

Yüzünüzden tebessüm ,deponuzdan benzininizin (lpgnizin) eksik olmaması dileğiyle.....

cevap budur işte :D

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir