Herkese merhaba !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Herkese merhaba !

İleti commodorefan » 04 Haz 2010, 11:03

Arkadaşlar cidden faydalı ve kaliteli paylaşımlar yaptığınızı görüyorum , önce forumdakileri tebrik ederim.Herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor ya da ilk izlenimim bu 8-)

Hayatım boyunca ( yaklaşık 30 yıldır ) otomobile hiç hevesim olmadı ama artık ulaşım sorunu ve biraz da otobüs çilesinden kurtulmak adına az yakan , parçası ucuz , az masraf çıkaran ve tofaş'a hiç mi hiç benzemeyen bir araba almanın zamanı gelmiş de geçmişti. Lada ve Skoda arasında kaldım ama aklınıza fiyatlarından dolayı böyle olduğu gelmesin.Dikkat ederseniz bu ihtiyaçları en iyi karşılayan makul iki araba modeli var ve tercihim dün aldığım 93 model bir Skoda Favorit'ten yana oldu .

Tabi ki fiyatı da önemli , yeterli imkanım olsa sıfır alırdım ama bu araç şu an çok rahat işimi görür bence ;)

Otomobilden çok iyi anlamam o yüzden desteğinizi bekliyorum .Şimdiden sağ olun :lol:

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri varsa, o yerde güneş batıyor demektir

Kullanıcı avatarı
commodorefan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Onur Kuran
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 93 favorit

İleti fayman » 04 Haz 2010, 11:07

HOŞGELDİNİZ HAYIRLI OLSUN. İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA FABİA LANIRSINIZ.
2001 FABİA ELEGANCE
Kullanıcı avatarı
fayman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fikret AYMAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: FABİA ELEGANCE 1.4i

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir