Yarın Balıkesir'deyiz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yarın Balıkesir'deyiz

İleti skodaizm » 01 Tem 2010, 22:03

Yarın (02-07-2010 cuma) Balıkesir hava üssü civarlarında olacağımda, Aşağıda resmi gözüken 34 ... plakalı aracımı gören forum üyesi Balıkesirli arkadaşların sellektör, selam, korna vs. işaretlerni bekler karşılaşırsak bir selam, sabah ve muhabbet için kendileriyle tanışmak isterim.
Görüşmek üzere.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti quickcan » 01 Tem 2010, 22:11

haftaya bizde yola çıkıyoruz.. skoda gören korna sellektör devam etsin.. :D :D

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti umitfatihgenc » 01 Tem 2010, 22:27

Ahhh keşke bende gelebilseydim,Balıkesirin yeri bende çokkkk ayrı...
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: U-F-G
Nereden: İzmir
Arabanız: 2012 Yeni İ30

İleti efboacestc » 01 Tem 2010, 22:30

çarşamba günü bende yola çıkıyorum balıkesire doğru perşembe günü oradayım inş.görürsem selektör korna :)
beyaz felicia
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti skodaizm » 01 Tem 2010, 23:06

Forumda Balıkesirli arkadaşlar yok galiba. Daha çok benim gibi gelip geçici arkadaşlar çoğunlukta.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozantavsan » 01 Tem 2010, 23:55

Ben varım.Aksiliğe bakın ki aracım şu an sanayide.Kısmetse yarın yeni debriyaj takımı ile yollara çıkıyor.
Yolu düşen arkadaşları her zaman beklerim , kapım açık.
Altıeylül mh Atalar cd. Kayalar Bİlgisayar çalıştığım işyeri.Yer olarak doğumevi önünden postaneye giden tek yol vardır merkeze.Doğum evinden sonra balıkçıları geçin , düz devam edin.İleride Sağınızda Salih Dede yatırı gelir.O yatıra gelmeden aynı hizada sağda 10 metre geride..Önünde 2 adet büyük yeşil çöp konteynırı var.Uğramak isteyen arkadaşalarla çayım vardır.HErzaman beklerim.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti t_alpsar » 02 Tem 2010, 07:51

ozantavsan yazdı:Ben varım.Aksiliğe bakın ki aracım şu an sanayide.Kısmetse yarın yeni debriyaj takımı ile yollara çıkıyor.
Altıeylül mh Atalar cd. Kayalar Bİlgisayar çalıştığım işyeri.Yer olarak doğumevi önünden postaneye giden tek yol vardır merkeze.Doğum evinden sonra balıkçıları geçin , düz devam edin.İleride Sağınızda Salih Dede yatırı gelir.O yatıra gelmeden aynı hizada sağda 10 metre geride..Önünde 2 adet büyük yeşil çöp konteynırı var.Uğramak isteyen arkadaşalarla çayım vardır.HErzaman beklerim.

gercekten tbrk ederim sizi Turklerin bu misafirperverligini cok seviyorum helal olsunn vallaha duygulandim yaw...
Kullanıcı avatarı
t_alpsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tugrul alpsar
Nereden: Yurt Dışı
Arabanız: fabia 1.2 HTP

İleti ozantavsan » 02 Tem 2010, 08:18

rica ederim , yaşasın skoda kardeşliği.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti octaviaman » 07 Tem 2010, 12:14

cuma günü 17-23 saatleri arasında Balıkesir deydim.Oradan Altınoluk a geçtim.Pek nete takılamadım.Haberim olsaydı kıstırırdım combiyi oralarda :D

Bu arada 19-30 haz tarihleri arasında İzmir Antalya yolunda ve Antalya da,2-4 Temmuz arası Balıkesir-Altınoluk-Ayvalık -İzmir yolunda yolda gördüğünüz 35 AS plaka koyu yeşil tdi octi varsa o benim ki oluyor.8-)

Bir kaç arkadaşın üstünden atlamış olabilirim,kusura kalmasınlar:lol:
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti skodaizm » 07 Tem 2010, 12:22

12 sinden sonra aynı aracı İzmir'den Antalya'ya kadar özellikle Kaş- Isparta arasında ayın 28 ine kadar görürseniz bir sellektör yeter.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti tivoli » 07 Tem 2010, 12:43

ozantavsan yazdı:Ben varım.Aksiliğe bakın ki aracım şu an sanayide.Kısmetse yarın yeni debriyaj takımı ile yollara çıkıyor.

yok ki bir alkış resmi.. sana şöyle 10 tane birden alkış resmi göndereyim.. bu içten misafirperverliğin için bende teşekkür ederim sana dostum ;)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti sampionibo » 07 Tem 2010, 13:49

Bende kısmetse ayın 27 si gibi istanbuldan yola çıkıp ist-ankara-eşkişehir-kırklareli-kayseri-malatya-elazığ-muş-bingöl-tatvan ve son olarakta memleketim olan van'a ulaşmış olacağım :) Böylece 95500 olan km 97500 olacak buda benim skodamla aralıksız geçireceğim,20 saat yolculuk demektir.Herkese kazasız belasız hayılı yolculuklar dilerim. :D
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti skodaizm » 07 Tem 2010, 16:52

tivoli yazdı:

yok ki bir alkış resmi.. sana şöyle 10 tane birden alkış resmi göndereyim.. bu içten misafirperverliğin için bende teşekkür ederim sana dostum ;)

Saat 09:00 dan 17:30 a kadar ana jet üssünde idik daha sonra da İstanbul 'a dönüşe geçtik. Misafirperverliğe, bir karşılık veremedik. Ama ahanda kocaman bir alkış..

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir