ARAP Milleti Böyle İşte ! Petrol Bol Gelince :S

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARAP Milleti Böyle İşte ! Petrol Bol Gelince :S

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 00:46

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=133919503310469 Arap yağı bol bulunca heryerine Sürermiş derler ya :D buda öyle işte petrolü bol bulan araplar bakın napıyor =)

-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti alpino » 24 Tem 2010, 08:01

ben de sizlerle müptelası olacağınız bir site paylaşıyorum. bu site tamamen eğlence amaçlı olup asparagas haberler yayınlıyor. megan'ın konusunu görünce aklıma geldi. bu sitede yayınlanmış bir dergi kapağı.

Sağ alt köşedeki habere dikkat edin :)

http://www.zaytung.com/dergi.asp?drgid=57
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 10:59

biraz fazla asparagas olmuş yanlız :)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti alpino » 24 Tem 2010, 11:44

mizah sitesi zaten :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti delidolu » 24 Tem 2010, 16:19

arap işte.
epi topu hepsi bu, arap.
Yaptıklarını gördükten sonra, Türkler'in araplardan daha fazla müslüman olduğuna inanıyorum artık.
Ve bir hristiyanın, yahudinin, budistin, ateistin dostluğunu arabın dostluğuna tercih ederim.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 18:18

Kesinlikle bende ! Nefret ederim araplardan..
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti lazza » 24 Tem 2010, 23:13

delidolu yazdı:arap işte.
epi topu hepsi bu, arap.
Yaptıklarını gördükten sonra, Türkler'in araplardan daha fazla müslüman olduğuna inanıyorum artık.
Ve bir hristiyanın, yahudinin, budistin, ateistin dostluğunu arabın dostluğuna tercih ederim.

yokk kardeş ya nacizane fikrim sen abartmışsın sen onların dostluğuna tercih edersin ama onlarseni aynı senin arap ı gördüğün gibi görecekleri için sonuç belli
artı hiç birini aynı ezanı dinlediğim kimseyle değişmem ten rengi ne olursa olsun
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 23:32

lazza abi tarih bilginiz çok zayıf anlaşılan ! Aynı ezanı dineyebilirsiniz fakat bizim camilerimizde namaz kılan adama şaka yapılmaz ! allahın huzuruna duran adamın önüne torpil atılmaz ! AYNI EZANI DİNLEDİĞİN KİŞİLER SİZİ İNGİLİZ DOLARINA SATTI ! Dininizi İngiliz dolarna Sattı ! Şereflerini İngiliz dolarına sattı ! yine coştum ama lütfen kusura bakmayın nolru biraz bilgi ve atalarımızın kanlarına saygı gösterelim.
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti delidolu » 24 Tem 2010, 23:37

lazza yazdı:
epi topu hepsi bu, arap.

yokk kardeş ya nacizane fikrim sen abartmışsın sen onların dostluğuna tercih edersin ama onlarseni aynı senin arap ı gördüğün gibi görecekleri için sonuç belli
artı hiç birini aynı ezanı dinlediğim kimseyle değişmem ten rengi ne olursa olsun

onların ezanları bile sahte.
gelsin müslümanlar hacca, girsin paralar cukka...
neyse daha fazla konuşmayacağım, kendime otokontrol uyguluyorum.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 24 Tem 2010, 23:40

xMEGANx yazdı:lazza abi tarih bilginiz çok zayıf anlaşılan ! Aynı ezanı dineyebilirsiniz fakat bizim camilerimizde namaz kılan adama şaka yapılmaz ! allahın huzuruna duran adamın önüne torpil atılmaz ! AYNI EZANI DİNLEDİĞİN KİŞİLER SİZİ İNGİLİZ DOLARINA SATTI ! Dininizi İngiliz dolarna Sattı ! Şereflerini İngiliz dolarına sattı ! yine coştum ama lütfen kusura bakmayın nolru biraz bilgi ve ---""atalarımızın kanlarına saygı gösterelim.""--

+1 milyon, ;) memedim adamımsın (ki mehmet muhammed'in tr karşılığıdır)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 23:48

Sağol abicim Teşekür ettim.. evet biliyorum ismimi =) ama ailemin bu ismi koymaktaki sebebi dedemin ismi olduğu içinmiş =) neyse abi düşüncelerimizin ortak olduğuna sevindim. ;)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti extinct » 24 Tem 2010, 23:56

arapları bende sevmem neden din oraya inmiş bir düşünün saygılar
extinct
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: fabia 2005 1.2 hpt

İleti xMEGANx » 24 Tem 2010, 23:58

extinct yazdı:arapları bende sevmem nenden din oraya inmiş bir düşünün saygılar

o konu hakkındada bilgim var yazıcaktım ama ileri gitmek istemedim aramızda arap kökenli abilerimiz de olabilir en iyisi bu konuyu kapatalım biz. :)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti sunshine » 25 Tem 2010, 02:04

İmam Münâvî'nin Feyzu'l-Kadîr isimli hadis kitabında İbni Abbas'tan şu mealde bir hadis-i şerif rivayet edilir: "Üç hasletten dolayı Arabı seviniz: Çünkü ben Arabım, Kur'ân-ı Kerim Arapça olarak nazil olmuştur, Cennet ehlinin konuştukları dil Arapça?dır." (1)
1. Feyzü'l-Kadîr, 1:178 Hadis no: 225.,diğer kaynaklar ; Taberani, Beyheki, İbni Asakir, Ukayli, Hakim

Hadis-i şerifte "Arabi seviniz" ifadesini mutlak olarak anlamamak lâzımdır. Çünkü Araplar içinde gayrimüslimler olduğu gibi, günümüzde dinsizler de vardır. Onların sadece Arap ırkına mensup olmaları, Arapça konuşmaları onları sevmeye kâfi gelen hususlar değildir. Hadiste yer alan beyandan maksat, Müslüman olan, dinini yaşayan, Resulullahın izinde olan Araplardır. Zaten bunlar din kardeşimizdir. Onları din kardeşimiz olarak sevdiğimiz gibi, ayrıca Kur'ân'ın, Resulullahın ve Cennetin lisanını konuştukları, saff-ı evvel olarak İslâmiyeti yaydıkları, İslâmiyete hizmet ettikleri için de diğer milletlerden farklı olarak bir derece daha fazla sevgiye lâyıktırlar.

bi arkadaşta kabeden hacdan bahsetmiş..arabistanın çoğu vahhabilik görüşünü benimser ve alevilik gibi sapık bir görüştür..tarihe bakarsak osmanlıya karşı savaşanda bu vahhabilerdir..

bütün arapları sevmiyorum yerine sapık düşünceli arapları sevmiyorum derseniz daha uygun olur bence..
sunshine
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa
Arabanız: 99 ford fiesta 1,25

İleti lazza » 25 Tem 2010, 09:25

xMEGANx yazdı:lazza abi tarih bilginiz çok zayıf anlaşılan ! Aynı ezanı dineyebilirsiniz fakat bizim camilerimizde namaz kılan adama şaka yapılmaz ! allahın huzuruna duran adamın önüne torpil atılmaz ! AYNI EZANI DİNLEDİĞİN KİŞİLER SİZİ İNGİLİZ DOLARINA SATTI ! Dininizi İngiliz dolarna Sattı ! Şereflerini İngiliz dolarına sattı ! yine coştum ama lütfen kusura bakmayın nolru biraz bilgi ve atalarımızın kanlarına saygı gösterelim.

yook benim tarih bilgim zayıf değildir : arapların osmanlı işgalinden kurtulmak için osmanlıyı arkadan vurduklarını hatırlıyom eğer sende hatırlıyosan senin tercihlerinden hirstiyan makadenya bulgar ve yunan da aynı dönemde osmanlını daha önce onlardan aldığı vatanlarını osmanlıyı arkadan vurarak geri almışlardı artı yine hiristiyan tercihlerinizden yunanın anadoluya afyona kadar girip oralarıda işgal ettiğinide biliyom onun için ben yinede müslümann olanları tercih ediyom
bence o söylediğin olaylarda münferit olaylardır şaka amaçlı düzenlenmiş olabilir velevki olmasın bu bütün arapların böyle yaptığını göstermez
vede arapların islam dinini tam yaşadığını söylemiyorum yukarıdada yazdığı gibi araplar güzel dinimşzden çok atalarının ananeleri ve töreleriyle yaşar ve çoğu kanunlarıda bu düzende yapılmıştır
haa alınıza şöyle gelmesin ben arapları savunuyorum hayır ben sadece benim tercihim sadece dininden dolayı bir çok insanı öldürenlerden taraf değilim tercihlerimiz farklı mehmetim
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazza » 25 Tem 2010, 09:28

delidolu yazdı:
lazza yazdı:
epi topu hepsi bu, arap.

onların ezanları bile sahte.
gelsin müslümanlar hacca, girsin paralar cukka...
neyse daha fazla konuşmayacağım, kendime otokontrol uyguluyorum.

araplar deyince sadece suudi arabistanmı aklına geliyo neden komple bir arap alemini zan altında bırakıyon anlamış değilim
ezanın sahtesi yok amaç inanan insanları namaz saatinden haberdar etmek sahtesi ne işe yarar?
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazza » 25 Tem 2010, 09:32

bütün arapları sevmiyorum yerine sapık düşünceli arapları sevmiyorum derseniz daha uygun olur bence..
bu konunun açıklaması bencede budur kusuruma bakmayın ülkemizdede yaşayan bir çok arap kökenli vatandaşımız var bu konu uzarsa birilerinin rencide olacağına inanarak bu konuda daha yazmama kararı aldım teşekkürler
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 25 Tem 2010, 09:33

Anladım abi.
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK