SKODA NEREDEN GELİYOR ? (ANLAMI)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA NEREDEN GELİYOR ? (ANLAMI)

İleti sampionibo » 14 Ağu 2010, 19:11

Çek sembolü daire içinde kanatlı ok,hayal etmeti,itina göstermeyi ve hız ve ilerlemeyi gösteriyormuş.

Firma kullandığı ambleme bütün arabalarının aynı vasıflara sahip olduğunu kanıtlamaktadır...

2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti felicia_3437 » 14 Ağu 2010, 19:22

benım de bıldığım kadarıyla babam dan duyduğum şudur babam da skoda kulanıcısydı bu eskı kamyonetlerı bılen lerınız varmı bılemıyorum onların defransyelden cıkan arka akslar yamuk olduhu ıcın amblemı bu şekilde yapılmış hata babam daha dehışık bırşey sölemıştı bu araclar icin ama söylıyemıyorum muhendısler yapmışlar arabayı arkadan bakmışlar böyle ok gibi duruyor ha s... araba demişler ver adı skoda olmuş ve abılemı böle olmuş rivayate göre böle imiş
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti alpino » 14 Ağu 2010, 19:26

felicia_3437 yazdı:benım de bıldığım kadarıyla babam dan duyduğum şudur babam da skoda kulanıcısydı bu eskı kamyonetlerı bılen lerınız varmı bılemıyorum onların defransyelden cıkan arka akslar yamuk olduhu ıcın amblemı bu şekilde yapılmış hata babam daha dehışık bırşey sölemıştı bu araclar icin ama söylıyemıyorum muhendısler yapmışlar arabayı arkadan bakmışlar böyle ok gibi duruyor ha s... araba demişler ver adı skoda olmuş ve abılemı böle olmuş rivayate göre böle imiş

:) baban bayağı espritüelmiş anlaşılan :)
eski pick-up'ların arka tekerleklerinin yamuk durmasının sebebi aracın daha fazla yük taşımasını sağlamak. yük arttıkça tekerlekler düzelerek taşıma kapasitesini artırıyordu
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti felicia_3437 » 14 Ağu 2010, 19:44

bilemiyorum abım bıldıhım en eskı skoda cı o ondan da bana kaldı zaten :D
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437