skodam ailesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodam ailesi

İleti felicia_3437 » 07 Eyl 2010, 23:14

slm arkadaşlar önce böyle güzel bir aile olduğumuz icin buyuklere ve kücüklere teşkürü bi borc bılırım skoda babadan kalan bır hastalık sanırım bana bilmiyorum ama 1 aracım şahındı ondan sonra doğan aldım sonra felişimi kızımı aldım ve sonra nete bırşey araken burrayı buldum ve hemen üye oldum ve böyle güzel bir ailenın icinde buldum kendımı sevinclerimiszi ve üzüntülerimizi paylaşıyoruz görüyrum herkez bırbırıne yardımcı olmaya calışıyor ne kadar güzel birşey ilki skodam var ve ilki icinize girmişim birde nasıp se hepinizle tanışmak isterim

birde bir şeyı anlatmak istiyorum sizlere dün ümraniye eğitim ve araştırma hastanesıne arkadaşın hanımını götürdük onları beklerken bendededim boş durmıyım aldım mazemeleri heme temızlığe başladım oto parkta bırı geldi yanıma bak tı gulumsedi slm vardı bır soru sordu bana şaşırdım bu skodacıların hepsi böyle hastamı dedı arbalarını galiba evet dedim bende aynı senın gıbıyım dedı ondada superb cobi vardı hayalımdeki araba ama uzuk bır hayal yazılarda yanlışlık varza özürdiliyorum

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti xMEGANx » 07 Eyl 2010, 23:16

hehe :D nokta noktayı anında,skodacı skodacıyı dakkasında bulurmuş :D
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07