ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTIMIŞTI HANİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTIMIŞTI HANİ

İleti pusu » 09 Eyl 2010, 22:57

ÜYELERİMİZE SICAK SICAK STİCKER ÇIKTI :)) ÇIKTI AMA NERDE. KAÇ KEZ ÖZELDEN YAZMAMA RAĞMEN 2 KEZ KONUYA MESAJ ATMAMA RAĞMEN. 1 KEZ ADRES BİLGİLERİMİ İÇEREN MAİL GÖNDERMEME RAĞMAN NEREDEYSE BİR AY OLDU HALA GELMEDİ. BELKİ BU İŞİ ORGANİZE EDEN ARKADAŞ HASTALANDI, BELKİ BAŞKA BİR AKSAKLIK ÇIKTI. AMA İNSAN Bİ CEVAP YAZMAZMI. LAFIN KISASI BAŞLIĞI AÇIP ELİMDE ÇOK FAZLA VAR NEDEN İSTEYEN YOK DİYE KİMSE AĞLAMASIN.

pusu
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 09 Eyl 2010, 23:18

abim herkze geldı bu sızde mı yok sadece acaba kargo gelince sız evde yoktunuzda bıldırım bırakıp cekip gitimi sizde o bılıdırımın farkına varmadınız 3 gun icinde gidip almadınızda stickerler ankara yolarına gerimi düştü ne dir bır araştırın sıtem etmeden
ben bıldırımı son gun gördum ilk başta bende senın gıbı düşündüm ama paspğasın altında korgo şirketinin bıraktıhı bıldırımı gördüm hemen aradım ve yarın ankaraya geri gönderilecek kelimesini duyup bır hışımla hemen korgo şirketini şubesıne gidip kendım aldım bırde buşekilde düşünün bakalım bu arada ıstersenız ben yolıyım sıze ist avrupa yakasandaysanız elden de teslim ede bilirim size
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti felicia_3437 » 09 Eyl 2010, 23:20

bu arada onurson abımıze bu calışmasından ve ız SKODA severler icin bukadar uraş vermesınden ötürü teşekürü bir borc bılırım cok sağol onur abı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti y.emre » 10 Eyl 2010, 00:32

buraya konu açıp yaygara yapana kadar gönderen arkadasımıza özelden msj atıp durumu bildirseydin daha hoş olurdu.
Size özel göndermeme gibi bişey söz konusu olamaz.Mail gözden kaçmış olabilir diye düşünebilirdiniz sonuçta bu işin yapan hiç bi kar amacı olmayıpta gönüllü olan birisi. Kırıcı değil yapıcı olalım.
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti Henien » 10 Eyl 2010, 07:12

Çok ayıp
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti onurson » 10 Eyl 2010, 09:28

felicia_3437 yazdı:bu arada onurson abımıze bu calışmasından ve ız SKODA severler icin bukadar uraş vermesınden ötürü teşekürü bir borc bılırım cok sağol onur abı

önemli değil :) başka isteyen arkadaşla olursa bana buradan ulaşabilirler veya [url=mailto:onurson@gmail.com]onurson@gmail.com[/url] adresine mail atabilirler adres bilgilerini. bazı arkadaşlar kargo bilgilerini eksik erdikleri için gönderim yapamadım.ya isim yazmamışlar yada adresi tam açık şekilde vermemişlerdi. kargo şirketi maalesef almadı.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti felicia_3437 » 10 Eyl 2010, 09:37

onurson yazdı:
felicia_3437 yazdı:bu arada onurson abımıze bu calışmasından ve ız SKODA severler icin bukadar uraş vermesınden ötürü teşekürü bir borc bılırım cok sağol onur abı

önemli değil :) başka isteyen arkadaşla olursa bana buradan ulaşabilirler veya [url=mailto:onurson@gmail.com]onurson@gmail.com[/url] adresine mail atabilirler adres bilgilerini. bazı arkadaşlar kargo bilgilerini eksik erdikleri için gönderim yapamadım.ya isim yazmamışlar yada adresi tam açık şekilde vermemişlerdi. kargo şirketi maalesef almadı.

abi benım kılerı arkadşlarım cam dan söküp aldılar dıye ıkıncı postayı ıstemıştım senden ve elime geldiler yapıştırdım ve gene ıkısını başka skodalı olan ınsan lara verdım hata dun bırtane romi ile karşılaştık yolda kafa kafaya yol sorunu yaşadık yanından gecerken buyur dedım cocuktakı gulumseme nekadar hoşuma gıtı anlatılmas bırşey yaw bence kargo gıtı ve geri dönüşü oldu
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti felicia_3437 » 10 Eyl 2010, 09:38

abi bu arda yenıkent demişsiniz adreste orda 14 ayım gectı yaw
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı