Günübirlik Akçakoca gezisi...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Günübirlik Akçakoca gezisi...

İleti alpino » 12 Eyl 2010, 08:51

oguz yazdı:bilin bakalım ben nerde oturuyorum :D:D keşke bilginiz olsaydı da haber verseydiniz. gezdirebilecegim cok daha fazla yer olurdu. pri reis cafe benim arkadaşımın. kaç yıllık akçakocalıyım ben bi kere gittim kamelyaya düğünden sonra eğlenmek için yert ayırtmıştık ondada garsonları dövebildik :D o derece yani. fakıllı mağrasının bu daha toparlanmış hali biz elfenerleriyle dalıyoduk içine birde dizimize kadar su vardı içinde. kaleye felan gidip mangal yapsaydınız keşke daha manzaralı ve eglenceli olabilirdi. bir daha gelecek olursanız haber verin ben hem ev ayarlarım kalacak hemde daha ayrntılı bi gezi organizasyonu yapabilirim size:D akçakoca da aslında skoda az. yazın çoşabiliyo ankaralılar sagolsun bitanede gördünüzmü bilmiyorum siyah bi vrs fabiamız var 34 plaka çipli felan kamyon gibi dolaşıyo kara duman ata ata:D neyse eğlendiğinize sevindim birinin ağzından akçakocayı dinlemek hoşuma gitti :D bugun bende butun gun çarşılardaydın belki karşılaşmısızdırda:D

saolasın dostum. tekrar gelecek olursak ki yaz döneminde tekrar düşünüyorum haberleşiriz. çünkü gerçekten etrafında görülmesi gereken yerleri gezemedik günübirlik gelince.

Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti hetepe » 13 Eyl 2010, 07:34

Güzel gezi, güzel yazı...Birden benim de gidesim geldi, kış gelmeden ben de göreyim oraları...Bir de ulaşımın rahat olması benim için önemli, takır tukur ve uzun yollar sinir ediyor beni, buraya gidersem en azından düzceye kadar falan otoyolda gideriz...
Gittiğimde 2 efes de ben çakarım, size selam gönderirim... paylaşım için teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti xMEGANx » 13 Eyl 2010, 08:58

skodaizm yazdı:
xMEGANx yazdı:Keyifle okudum valla gidip görmüş gibi oldum abi çok güzel betimlemişsiniz .. kendimi biraz toplayım akçakoca ve ÇİLİNGÖZ 'e gidicem.:) çilingözü çok merak ediyorum resimlerinde süper biryer İstanbul / Çatalca da bana yakın forumdan 4-5 kişi ile anlaştık gidicez inş yakında Alper abi durumun müsait olursa gel sende ?

Mehmet,

Nereye gezi? Açık forumda konu başlığı açmadığınıza göre; Skoda grubu değil herhalde.

__Hakan Ün__

Hakan abi,Mehmet Abi sana durumu anlatmış 2-3 gün önce sanırsam.. haberiniz olması gerekiyordu. ayrıntılı bilgi vericem daha şimdi gitmiyoruz. :)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti skodaizm » 13 Eyl 2010, 09:19

xMEGANx yazdı:
skodaizm yazdı:
xMEGANx yazdı:Keyifle okudum valla gidip görmüş gibi oldum abi çok güzel betimlemişsiniz .. kendimi biraz toplayım akçakoca ve ÇİLİNGÖZ 'e gidicem.:) çilingözü çok merak ediyorum resimlerinde süper biryer İstanbul / Çatalca da bana yakın forumdan 4-5 kişi ile anlaştık gidicez inş yakında Alper abi durumun müsait olursa gel sende ?

Mehmet,

Nereye gezi? Açık forumda konu başlığı açmadığınıza göre; Skoda grubu değil herhalde.

__Hakan Ün__

Hakan abi,Mehmet Abi sana durumu anlatmış 2-3 gün önce sanırsam.. haberiniz olması gerekiyordu. ayrıntılı bilgi vericem daha şimdi gitmiyoruz. :)

Özel mesajdan '' bir piknik davetimiz var gelirmisin?'' mesajı alınca ben onu genel bir çağrı değil özel bir organizasyon olarak algıladım. Genel bir skoda toplantısı çağrısı forumdan olursa gereğini yaparız.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti xMEGANx » 13 Eyl 2010, 09:34

skodaizm yazdı:
xMEGANx yazdı:
skodaizm yazdı:

Mehmet,

__Hakan Ün__

Özel mesajdan '' bir piknik davetimiz var gelirmisin?'' mesajı alınca ben onu genel bir çağrı değil özel bir organizasyon olarak algıladım. Genel bir skoda toplantısı çağrısı forumdan olursa gereğini yaparız.

__Hakan Ün__

Forumda ilgilenen yok pek. Beylikdüzü ve çevresindekiler toplanıcaz güzel bir organizasyon olucak. Forum adına değil yani. Beylikdüzü çevresinde 4-5 kişi varız çünkü değerlendirelim bu gücümüzü :)
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti oguz » 13 Eyl 2010, 19:05

hetepe yazdı:Güzel gezi, güzel yazı...Birden benim de gidesim geldi, kış gelmeden ben de göreyim oraları...Bir de ulaşımın rahat olması benim için önemli, takır tukur ve uzun yollar sinir ediyor beni, buraya gidersem en azından düzceye kadar falan otoyolda gideriz...
Gittiğimde 2 efes de ben çakarım, size selam gönderirim... paylaşım için teşekkürler...

gelirseniz hepinizi beklerim. öyle takır tukur yol yok otoban gibi düzceden sonrası da hatta otobanın asfaltından daha güzel asfaltlı bi bölünmüş yol var. etrafınız alabildigince yeşillik öyle çam ormanıda degildir koca koca kestane agacları falan filan uhuuu anlatmakla bitmez:D akçakocanın görsel güzelliklerini bir iki gün kalmadan anlayamassınız akşam oturacan o güneş batacak denizin üstünden ortalık kıp kırmızı olacak felan. ormanlı daglı bayırlı bişeyler düşünüyosanız amerikalılar karadenizde 2 filmini seyredin orada cok güzel kareler var film sacma ama hem konusu sacma hemde akçakoca insanı o gorundugu gibi salak degil:D

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir