stickerler bir bir bana geliyor..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

stickerler bir bir bana geliyor..

İleti onurson » 17 Eyl 2010, 11:52

Bem ümidimi kestim.. inanın katılım olsa bile 3 4 kişiyi geçmez. sizde boşuna masraf yapmayın oralardan. bu organizasyonu yapacak varsa yapsın.. buluşmaya gelirim ama organizasyon işinde yokum. Engin arkadaşım sanırım bu konuda yardımcı olacak..

Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti felicia_3437 » 17 Eyl 2010, 12:20

onurson yazdı:Bem ümidimi kestim.. inanın katılım olsa bile 3 4 kişiyi geçmez. sizde boşuna masraf yapmayın oralardan. bu organizasyonu yapacak varsa yapsın.. buluşmaya gelirim ama organizasyon işinde yokum. Engin arkadaşım sanırım bu konuda yardımcı olacak..

bunu yazmak ıstemıyorum ama elerım yazıyor onur abı cok özür dilerim atalarımız bır kelime kulanmışlar sizde öyle yapıyorsunuz galiba süten ağızı yanan yoğurdu üflüyerek yermış diye yınede sana verdığın emeklerden dolay kendım adına cok teşekür ederim emeklerın hıcbır şekilde ödenemez ya anlmadığım şey adam yazmış kargo bedelı 7 tl cok zoruma gıtı ya bunu vakıt ayırıb bastıran adam hıc düşünmemiş yapmış yıne vakıt ayırmış burdan tek tek adreslerı topladı yıne vakıt ayırarak kargo şirketine giti gorgoya verdı ya benım tahmınım bu işler sana ıkı gune mal olmuştur yanı iki gün iş kayıbın var bunları düşünmüyormu bu mılet ben anlamıyorum bazıları tırıp atıyor işte tırıp atanların mazemelerı geri sana geliyor cok cok teşekür ederim abi benım semte benım araba dağilinde 7 tane arabya yapıştırıldı göndrdiğin stcırlar abı yanı ben yapa bıldıhım herşeyı yaptım cok sağol aracım böyle gözüme bır başka güzel görüküyor gözüme :P
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti onurson » 17 Eyl 2010, 12:26

eevt ilgin için çok teşekkür ederim.. birde iş saatlerimde kargo açık olmadığı için işten izin alıp gittim. bizim kartlı sistem. 30 dk dışarı çıksam maaştan kesiliyor.. sanırım 50 60 poşet yazıp doldurdum hiç yoksa. matbaa buldum bastırdım. uğraş bilmemne.. bunların hiçbiri batmadıda bu kadar çabanın boşa gitmeis üzdü beni.. 200 tl yi geçen bir para. o parayı arabama harcasaymışım keşke.. bakımı geldi. balata disk parası.. k kartından çekcem mecbur artık.. yoğurtta yemem artık. süt ve süt ürünlerinden uzak durucam :D
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti sampionibo » 17 Eyl 2010, 12:33

söylediklerinizde yerden göğe kadar haklısınız insanların ne kadar iyi niyeti suistimal ettikleri gözler önüne bir kez daha seriliyor.Ben buluşma konusunda belirli bir kısmın zaten katılacağını düşünüyorum kaldıki sizankara grubuda varsınız her ne kadar 3-4 kişi olsanız bile bizle birlikte 6-7 kişi böyle çekirdek bir buluşma düzenleyebiliriz.Tabi sen şu sticker olayı için baya mağdur oldun ama.Engin(hetepe) veya hakan(henien) arkadaşımız belki bir buluşma düzenleyebilirler...
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti felicia_3437 » 17 Eyl 2010, 12:35

abi orada parca fıyatları nasıl sız bır fıyat alın bırde ben bır fıyat verıyım sıze parcacım kendısı ıtal edıyor gecen bır arkadaşın tırıgerı değişeektı yaklaşık olarak servısten icilik le bara ber 170 tl aşahıya mal oldu brlki yardımım olur
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 17 Eyl 2010, 13:22

Haydi bir buluşma için daha niyetlenelim o halde. Gerçi Ankara'dan çok İstanbul'daki arkadaşlar konuya ilgi gösterdi gibi ama... Gölbaşı Moganpark nasıl buluşmak için?
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti felicia_3437 » 17 Eyl 2010, 13:25

Henien yazdı:Haydi bir buluşma için daha niyetlenelim o halde. Gerçi Ankara'dan çok İstanbul'daki arkadaşlar konuya ilgi gösterdi gibi ama... Gölbaşı Moganpark nasıl buluşmak için?
hakan abimiz hocamız pazar gunu göl başında olacak tak fabrıkasında arkadaşlar bılgınıze
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 17 Eyl 2010, 14:19

Hocamız derken, tak fabrikası derken ??? Ben biraz fransız kaldım sanırım :?: :?:
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hetepe » 17 Eyl 2010, 15:04

Tak fabrikası neresi? Hocamız kim?
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir