:x yorum yazmıyorum, kendime oto-kontrol uyguladım!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

:x yorum yazmıyorum, kendime oto-kontrol uyguladım!

İleti delidolu » 17 Eyl 2010, 08:41

ANTALYA'da dilencilik yapan annesinin, uyutup bir ağacın altına bıraktığı 10 aylık bebek, uyanır uyanmaz emekleyerek caddeye indi. Mobese kameraları tarafından kaydedilen bu görüntü, ?Bebek firarda? filminin sahnelerini çağrıştırdı.

Bebek firarda
Foto galeri için tıklayın
Antalya Gazi Bulvarı Düden Kavşağı'nda geçen Pazartesi günü saat 17.45 sıralarında Mobese kameralarına takılan görüntü, izleyenleri dehşet içinde bıraktı. Akşam saatlerinde dilenmek için trafik ışıklarının olduğu bölgeye gelen E.A. adlı kadın, beraberindeki bebeğini bir süre emzirdikten sonra uyutarak, cadde kenarındaki bir ağacın altına bıraktı. Kadın daha sonra cadde üzerindeki araçlarda bulunan kişilerden dilenmeye başladı.

Bu sırada 10 aylık olduğu belirtilen bebek, uyanıp çevresinde annesini göremeyince emekleyerek yoğun trafiğin olduğu Gazi Bulvarı'na yöneldi. Kaldırımdan inen bebek, araç trafiğinde araçların arasından geçmeye başladı. Durumu fark eden bir sürücü, hemen aracından inerken, bu sırada bebeğinin caddenin ortasında otorduğunu fark eden annesi E.A., koşup onu kucakladığı gibi yol kenarına taşıdı. Yaşananlar ise Mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Çağırılan polis tarafından gözaltına alınan dilenci kadın, Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerine teslim edildi. E.A., Kabahatler Kanunu'nca hakkında yapılan işlemin ardından serbest bırakıldı.

http://haber.gazetevatan.com/bebek-fira ... 93/7/Yasam

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 17 Eyl 2010, 08:45

Kadın dilenerek yaşamını sağlıyor, bir çocuk eksik bir fazla farketmez onun için, yenisini yaparlar...
Çocuk için de farketmez, ha şimdi, ha 10 sene, 20 sene sonra, ya fuhuşa, ya kapkaca...
Sürücüler için de demek farketmiyor, kaza ya şimdi, ya 5 dakika ya da 5 yıl sonra, belki de bir terör patlamasında...
Normal bişey bence....haberi verirken sanki bir uzay mekiği iniş yapmış da içindeki uzaylı el sallamış gibi şaşırıyor spiker...
Türkiyede yaşıyoruz, hiçbişeye şaşırmadın buna mı şaşırdın? Tebrik ediyorum seni...(G.O.R.A.)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sampionibo » 17 Eyl 2010, 08:47

Ne insanlar var ya 10 aylık bebek bu ya öyle ağacın altına bırakılır mı? Ne hale geldi bu insanlar...
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti asdfghjk » 17 Eyl 2010, 15:18

sampionibo yazdı:Ne insanlar var ya 10 aylık bebek bu ya öyle ağacın altına bırakılır mı? Ne hale geldi bu insanlar...

10 aylık bebek sokakta 8-10 saat boyunca dilendirilir mi ? Ki tahminimce kadında en fazla 40 yaş civarlarındadır. Dilenmektense emeğiyle-alın teriyle para kazansa o çocuklar orada mağdur olmazlar...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir