dıgıturk memnun olan var mı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

dıgıturk memnun olan var mı?

İleti balarest » 22 Eyl 2010, 18:44

aldıgım gunden berı sureklı yayınlarla ılgılı problem vb bır suru sorun cıkıyor sızlerde dıgıturk ıle sorun yasıyormusunuz

balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti guneyli_adam » 22 Eyl 2010, 20:48

Ben üye olalı henüz 1,5 ay oldu ve pekte umduğumu bulamadım. En favori kanalım Yaban Tv bile yok kanal listesinde, belki D-Smart ı tercih etmeliydim. Ayrıca Moviemax kanalları olmadan çok boş, üye olmakta bi hayli masraflı...
guneyli_adam
CLASSIC
CLASSIC

İleti furunotr » 22 Eyl 2010, 21:07

Bende birkaç yıldır var ve memnunum; aslında beklentilerinize ve izlediğiniz sisteme bağlı; eğer Digitürk normal yayınları HD bir televizyon ile izlemeye kalkarsanız iyi bir görüntü alamazsınız, bu tür yayınları normal tüplü tv.ler ile izlemeniz gerekir; ayrıca yayın akışına bakacak olursak National Geograpya ve yerli belgesel kanalımız İz TV benim en sevdiğim kanallardan bunlar benim vazgeçilmezlerim; tabii bende Movi'ler de açık zaman zaman güzel filimler oluyor... Yaban TV'nin ise gerek yayın içerik kalitesini, gerekse teknik olarak yayın kalitesini beğenmiyorum; tabii bu kişiye göre değişir; yani bu kanalın yayından çıkarılmış olması beni pek etkilemedi; ayrıca çocuk kanalları da bizim ufaklıklar için iyi...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

İleti AhmetH » 22 Eyl 2010, 21:19

valla öğrenci evimize almıştık lig tv yi açtırdık gayet şahane kullandık.. ev kapanınca kaydı üstüme olduğu ve sözleşmesi devam ettiğinden yazlığımıza taşıdım. şimdi orda ...

aslında izlediğim 10 kanal bile yok sözleşmesi bitsin kapatmayı düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ihsan » 22 Eyl 2010, 21:50

sadece maç için aldıysanız internetten bedavaya hd kalıtesınde rahatlıkla izleyebiliyorum üstelik istedigim macı :)
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti quickcan » 22 Eyl 2010, 22:26

d smart iyi de ücretin aylık olması kötü. bir kere 200tl verelim bi daha almasınlar.. eski sistem iyiydi bence..

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti Henien » 22 Eyl 2010, 22:40

Dijital platformlarda en iyi fiyat/performans Teledünya'da. Apartmanında kablo tv şebekesi olup da teledünya yerine d-smart veya digiturk kullananlara gerçekten hayret ediyorum. ( Lig tv istisna tabi)

En az 10 tane belgesel kanalı var. Birinde olmazsa birinde mutlaka ilgimi çeken bir şeyler oluyor. TD'yi aldıktan sonra şu büyük 5 kanalı neredeyse hiç seyredemedim. ( bir- iki dizi hariç)
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 23 Eyl 2010, 07:54

aynı zmanda yalancılar, nickoledion kanalının türkiye yayını ile ilgili problem var diyorlar; ama uyduda, kablo tv de bangır bangır yayına devam ediyorlar. şunun adına biz bu kanalın istediği parayı vermiyoruz, ama aboneleri söğüşmeyi çok sevdiğimiz için abonelik sırasında taahhüt ettiğimiz kanallar içinde olan nickoledion'u da yayınlamıyoruz. ben yaptım oldu.
bende: uydunet+kablotv+teledünya sinema paketi var = 30 TL veriyorum
babamlarda: digiturk aile +ttnet adsl var = 60 Tl gibi para veriyor.
Çok şükür ki Türk Telekomun ev telefonu da dahil olmak üzere her türlü boyunduruğundan kurtuldum.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir