Peugeot 407 1.6hdi comfortline hakkında fikirleriniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Peugeot 407 1.6hdi comfortline hakkında fikirleriniz

İleti oguz » 27 Eyl 2010, 22:52

xMEGANx yazdı:abicim bende Peugeot 307 1.6 HDI Comfort paket size en yardımcı olacak kişide benim =) bizim araçta 30 bin tl =) hiçbir farkımız kalmadı =) SERİ + AZ YAKAR + SAĞLAM + KONFOR + YOLDA BIRAKMAZ uzun yolda 150-200 kuruş yakarsınız. zaten sorun çıkartmıyor pek kullanıma bağlı yinede ama kullanmayı biliyorsanız aracı sorun çıkartmayacaktır. Kullanışlı bir araç çekici tatlı içide çok geniştir bagajda öyle.. genel olarak anlatımım bu ayreten sormak istediğiniz nooktalar varsa buyrun

mehmet kardeşim yanlış anlama arabana laf etmiyorum yada bişeyi kötülemiyorum, benim ne kadar tanıdıgımda varsa hepsi ama hepsi istisnasız hepsi şikayetçi, 3-4 sene sonunda bir dünya sorunu cıkıyo kapısı bozulur camı bozulur sigorta kutusunda problem cıkar elektronik sorunu cık servisten cıkamıyolar. az yakıyo dogru, rahatmı rahat oda dogru, yol tutus 370 seninkinden bi onceki kasayı kullandım fabia gibi guven vermedi bana, bunları senden alıntı yaparak neden yazdım onuda söyleyim sadece yolda bırakmaz kelimesi oldugu için, ben yolda kalanı hatta yola cıkamayanını cok gordum, en basitinden arkadasım aldı, şimdi satmanın peşine kıvranıyo cocuk resmen, detaylı anlat arkadasa ama benim aracım deme bence genelleme yapma inşallah böyle sıkıntılar yasamassın

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 27 Eyl 2010, 22:54

abicim konuşmalarınızdan da bu çıkıyor ! Peugeot Tüm ceplere uyuyor. En Yüksekten en alçağa kadar. fakat VW grubunda bu yok. bir sınır var. kalkıp 106 yı görüpte PEUGEOT DANDİK Diyen kişi benim gözümde arabadan anlamıyor demektir.. bir markaya kötü demeniz için bir sorunun tüm modellerde aynısını tekrar tekrar vermesi lazım. ne demek istediğimi anladınız değilmi ?
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti xMEGANx » 27 Eyl 2010, 22:57

oguz yazdı:
xMEGANx yazdı:abicim bende Peugeot 307 1.6 HDI Comfort paket size en yardımcı olacak kişide benim =) bizim araçta 30 bin tl =) hiçbir farkımız kalmadı =) SERİ + AZ YAKAR + SAĞLAM + KONFOR + YOLDA BIRAKMAZ uzun yolda 150-200 kuruş yakarsınız. zaten sorun çıkartmıyor pek kullanıma bağlı yinede ama kullanmayı biliyorsanız aracı sorun çıkartmayacaktır. Kullanışlı bir araç çekici tatlı içide çok geniştir bagajda öyle.. genel olarak anlatımım bu ayreten sormak istediğiniz nooktalar varsa buyrun

mehmet kardeşim yanlış anlama arabana laf etmiyorum yada bişeyi kötülemiyorum, benim ne kadar tanıdıgımda varsa hepsi ama hepsi istisnasız hepsi şikayetçi, 3-4 sene sonunda bir dünya sorunu cıkıyo kapısı bozulur camı bozulur sigorta kutusunda problem cıkar elektronik sorunu cık servisten cıkamıyolar. az yakıyo dogru, rahatmı rahat oda dogru, yol tutus 370 seninkinden bi onceki kasayı kullandım fabia gibi guven vermedi bana, bunları senden alıntı yaparak neden yazdım onuda söyleyim sadece yolda bırakmaz kelimesi oldugu için, ben yolda kalanı hatta yola cıkamayanını cok gordum, en basitinden arkadasım aldı, şimdi satmanın peşine kıvranıyo cocuk resmen, detaylı anlat arkadasa ama benim aracım deme bence genelleme yapma inşallah böyle sıkıntılar yasamassın

Peugeot forumunda neden böyle sorunlar çıkmıyor onu anlamıyorum. ki peugeot forumu skoda forumundan 3-4 kat daha büyük bir forum ve kimse yolda kaldım gibi bir şey demiyor.. veya kronik bir hatadan söz etmiyor.. ama neyse fazla uzatmayalım.. fakat şunuda unutmayın ki VW daha dünün çocuğu.. VW nin şurda 8 senelik geçmişi var. KALİTE KONUSUNDA. Peugeot rayına çoktan oturmuş bir markadır..
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti RAZOR10 » 27 Eyl 2010, 22:58

"En Yüksekten en alçağa kadar. fakat VW grubunda bu yok. bir sınır var"

o sınır war. paran warsa golf al paran yoksa loen al.
paran warsa polo al paran yoksa fabia al
jetta=octivia=exeo
passat=superb

bu böyle...
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti oguz » 27 Eyl 2010, 23:04

xMEGANx yazdı:abicim konuşmalarınızdan da bu çıkıyor ! Peugeot Tüm ceplere uyuyor. En Yüksekten en alçağa kadar. fakat VW grubunda bu yok. bir sınır var. kalkıp 106 yı görüpte PEUGEOT DANDİK Diyen kişi benim gözümde arabadan anlamıyor demektir.. bir markaya kötü demeniz için bir sorunun tüm modellerde aynısını tekrar tekrar vermesi lazım. ne demek istediğimi anladınız değilmi ?

bende onu diyorum benim saydıgım kişilerin aracları hep 2005 model üstü araçlar, 2005 407 var melih diye bi arkadasımda, ilk önce kaloriferi yani fanları calısmadı gitti konsolu söktüler taktılar falan calıstı, 2 gün sonra tekrar gitti,yine yaptılar yine gitti falan filan derken hayla sorunu çözemediler, aynı aracın sag farı sürekli kesiyor, onada bi çare yok sigorta kutusundan şüpheleniyolar ve yine aynı aracın arka sag kapısı arada acılıyor arada acılmıyor, bir baska arac modeli hakkında fikrim yok kesin konusmayım coooook ama coooook temiz 206 arka kapı ve kalorifer sorunu ondada var, bir baska araç daha söyleyeyim 2009 model 308 ondada sag far problemi mevcut gosterdi daha 20.000 de arac bunların hepsi birbirini tanıyo hepsi benim her aksam oturdugum arkadaslarım yalan yanlıs bişey yok, sag far problemi megane'lar dada mevcut, bide arkadasımın abisinin 307 si var onun sorunu bam baska, aracın arada sırada içinden çıt çıt çıt çıt motor sesi gibi sürekli bi ses geliyor, ne oldugunu 2 kere servise gitmesine ragmen çözemediler, çünkü sservise gittiginde sansına o ses kesiliyor arada yapıyor arada yapmıyor... bak ben şimdi genel ve bazıları ortak sorunlar anlattım bunların hepsi bu ilçede bulunan araçlar, aydın'da okurkende yine bi okul arkadasımın abisi gelmişti aracını yeni almıs 2006 model hdi 307, ondada bir ay sonra kapı kilitleri bozuldu aracı acamadı falan filan bi dünya ugrastı sattı sonra... bak benim bişeye bi kastım yok, ama gordugum durumları anlatıyorum, begenip begenmemek kişilere kalmıs herkezin zevki rengi farklı...

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ugur_clskn » 27 Eyl 2010, 23:38

vay be etrafta neler oluyomuş.bizim yan daire de oturan amcam 6 senedir peugeot kullanır haliyle bende ilgiliyim önce 307 hdi şu anda 407 hdi ı var. biz lastik patlaması dışında herhangi bir problem yaşamadık rutin bakımlar yağ, filtre filan yazılanları okuyunca inanamadım. koyduk sahibinden e 407 i satıp yine 2010 407 alıcak. korkarak link vericem :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 0906/detay
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti oguz » 27 Eyl 2010, 23:46

ugur_clskn yazdı:vay be etrafta neler oluyomuş.bizim yan daire de oturan amcam 6 senedir peugeot kullanır haliyle bende ilgiliyim önce 307 hdi şu anda 407 hdi ı var. biz lastik patlaması dışında herhangi bir problem yaşamadık rutin bakımlar yağ, filtre filan yazılanları okuyunca inanamadım. koyduk sahibinden e 407 i satıp yine 2010 407 alıcak. korkarak link vericem :D

hepsinde olacak degil olmasında konuya ilk dalışımdada belirttim inşallah basına gelmez diye, ama çok olanını biliyorum diye anlattım anlattıklarımı...

2005 fabia htp classic
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xMEGANx » 27 Eyl 2010, 23:47

ugur_clskn yazdı:vay be etrafta neler oluyomuş.bizim yan daire de oturan amcam 6 senedir peugeot kullanır haliyle bende ilgiliyim önce 307 hdi şu anda 407 hdi ı var. biz lastik patlaması dışında herhangi bir problem yaşamadık rutin bakımlar yağ, filtre filan yazılanları okuyunca inanamadım. koyduk sahibinden e 407 i satıp yine 2010 407 alıcak. korkarak link vericem :D

inanın bende anlamıyorum bende şuan 307 HDI 2007 model makyajlı var 1 tane sorunu yok aracın fıstık gibi ama millet napıyo ne ediyo hiç anlamıyorum bu adamlara hummer versen onunda azına 2 günde vuracaklar demekki...
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti ihsan » 28 Eyl 2010, 09:59

tamam ortalık sakinleşti simdi bende birseyler yazayım :D
hersey için cok tesekkür ederim arakadaşlar bu dedıklerını olumlu ve olumsuz dikkate alacam tabiki. bana kalsa 30 lira 407 e verecegime alırım a5 kasa takarım tüpümü krallar gibi sürerim de zevk meselesi birseyde diyemiyorum. bide benim sürekli foruma takıldıgımı görüyolar bide skoda hastası oldugumuda bildikleri için onlara skoda öneremiyorum simdi bunun gözü skodadan baska birsey görmüdur diyecekerini biliyorum .

ben konuyu actıktan sonra aklıma geldı ama gec kaldım. bi arada boyle pejo tartısması olmustu guzel ve uzun bi paylasımlar olmustu :)

hersey için teskkür ederim skodam ailesi sagolun :D
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir