Panint zoom nasıldır?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Panint zoom nasıldır?

İleti hdoner » 01 Ekm 2010, 18:07

Abilerim ,kardeşlerim uzun süredir Paint zoom adındaki boyama aracını takip ediyorum.İnternette herhangi kullanıcı yorumu bulamadım sadece internet satış sitesi ve tv reklamlarında ki bilgiler var:?

Sizce 140 lira olan bu ürün sizce gösterildiği performansı sorun çıkarmadan gösterebilir mi?

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hdoner » 01 Ekm 2010, 18:14

İnternet siteside aşağıda arkadaşlar.

http://www.paintzoom.net/index.html
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hdoner » 01 Ekm 2010, 18:18

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hdoner » 01 Ekm 2010, 18:49

Kimsenın fıkrı yok sanrıım.Almayı dusunecekler ıcın aynı cıhazın bosh uda var lınktekı model almak daha mantıklı gıbı

http://www.malzemem.com/urun/boschamato ... ncasi.aspx
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazza » 01 Ekm 2010, 18:51

kullanım şeklinize göre değişir nerede kullancaksınızz prof kullanıma gelmez ısınır o makina ve yavaş yavaş kullanılır
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti hdoner » 01 Ekm 2010, 19:09

Profesyonel kullanmıyacam ,motoru zorlamadan oda,tavan,kapı,mobilya boyamak için kullanacam.Ayrıca ilaçlamada yaparım sanırım.

20m2 bı odayı dınlenerek boyanabılır mı?
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti king41 » 13 Tem 2011, 12:34

mrb arkadaşlar tavsiye edecegim bir üründür topshopdan aldım topshopun ürünlerin sitesi budur: paintzoom.gen.tr ve paintzoomtr.gen.tr tavsiye ederim kaliteli bir ürün
king41
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ugur erkoca
Nereden: K.K.T.C.
Arabanız: bmw

İleti diseqc » 13 Tem 2011, 13:14

bence hiç bir işe yaramaz daha beter ediyor babam reklamdan esinlenip aldı bir evi boyayacağız diye telef olduk bana kalırsa paranıza yazık reklamda gösterilen işi yapmıyor yıllardır boyaclılık yapan babam dahi kullanamadı hep aynı mesafeden piskürtmen gerekiyor azcık yaklaşsan boya akıyor biraz uzaklaşsan dağılıyor makina o kadar cok gürültü çıkarıyorki 1 saatten fazla tshamül etmek mümkün değil boya işi bittiğinde her taraf nokta nokta boya izleri ağzımı burnumu yıkadığımda rahat bir avuç boya tükürdüm çok fazla uçuyor boyayı kutusuna katı koyamadığındna sılandırmak zorundasın bu sayede az boya harcıyorsun ama duvarda obak obak yuvarlaklar oluyor tek avantajı rulu fırça izi olmuyor,, sentetik yağlı boya, cila tarzı bişey koymaya çalışırsan sürekli tıkanıyor , tabancası mobilyacıların kullandığı metal tabancaya göre cok cok dandik ama sabırla santim santim hep aynı mesafeden ve tek kıvam boyayı tuturabilirm derseniz tek sıkıntınız kalır oda sesi benden bu kadar kararsizin...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti ykorkmaz » 13 Tem 2011, 13:27

king41 yazdı:mrb arkadaşlar tavsiye edecegim bir üründür topshopdan aldım topshopun ürünlerin sitesi budur: paintzoom.gen.tr ve paintzoomtr.gen.tr tavsiye ederim kaliteli bir ürün

Benim merak ettiğim şey siz bu konudan nasıl haberdar oldunuz? Yani Google'a girip karşınıza çıkan arama sonuçlarından birini seçip tavsiye niteliğinde cevap yazmanız hele birde bir sitenin adresini yazmanız ilginç değil mi?
www.tekyumruk.com
Kullanıcı avatarı
ykorkmaz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2001 Fabia 1.4 68bg

İleti replasatnu » 13 Tem 2011, 20:45

hdoner yazdı:İnternet siteside aşağıda arkadaşlar.

http://www.paintzoom.net/index.html

bence gittigidiyor dan yarı fiyatına alırsın, ben aldım kullanıyorum,
evet ayarını iyi yapmak lazım, alışınca süper boya yapılıyor, ama gözlükle boya yapınca nokta nokta boya oluyor gözlük camı, ona dikkat etmek lazım.
ses konusunda arkadaş haklı, biraz fazla ses yapıyor ama kuvvetli hava basıyor,bence normal
en azından şöyle düşünmek lazım, 65-70 tl ye alınca çok da sesine falan bakmıyorsun..
Kullanıcı avatarı
replasatnu
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: forman lx 93 model

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir