Günün neşesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Günün neşesi

İleti umutgiray » 06 Ekm 2010, 14:54

Henien yazdı::?

Salih hocam iyiniyetinden şüphem yok ama ister bizim dinimiz olsun, ister diğer dinler olsun mizah konusu yapılmasına ben şahsen soğuğum.
:?

dostum fıkranın başında da bir fıkra olduğunu ve kimsenin alınmaması veya kendine pay çıkarmaması gerektiğini yazmıştım. dediğin şekilde bir alınma durumu olacaksa eğer temel fıkralarından temellerveya karadenizliler , kadın fıkralarından kadınlar polis fıkralarından polisler şehirleri ilgilendiren-milletleri (temel ingiliz fransız gibi) ilgilendiren gibi daha çok kimsenin alıncağı bir durum ortaya çıkar ki buda fıkra olayının ortadan kaldırılmasını gerekir.
olayı fıkra olarak görüp kimsenin kişiselleştirmemsi gerekir diye düşünüyorum. nihayetinde fıkralar sadace gülmek içindir.

mesela ;

cennet ile cehennem arasında bir yol yapılması hususunda görüşmeler yapılır ve her iki tarafından da yapılacak yolun yarısını yapması hususunda anlaşılır. ve çalışmalar başlar. kısa birsüre içerisinde cehennem tarafı kendi payına düşen kısmı bitirmiş ancak cennet tarafında bir çivi bile çakılmamıştır.
cennet tarafının açıklaması basittir. bizim tarafta yol yapım işin üstlenecek müteahit, hakedişleri düzenleyecek muhasebeci ve istimlak işleri ile uğraşacak avukat olmadığı için yolu yapaadık diyor.

bu fıkradanda ben bir muhasebeci olarak sen bir avukat olarak ve diğer bir arkadaş müteahit olarak alıncakmı veya bu doğru bir yaklaşım olurmu ?:(

Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Henien » 06 Ekm 2010, 15:09

Söylediklerine tamamen katılmakla beraber konu din olunca mizahın dışında tutulması gerektiğine inanıyorum. Dünyanın bir yerlerinde birilerinin bize ne kadar saçma gelirse gelsin ineğe veya maymuna tapmaları da dahil olmak üzere.

Yoksa dediğin meslekleri çıkarırsak, temeli dursunu çıkarırsak hele ki siyasileri çıkarırsak biz neye güleceğiz...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hetepe » 06 Ekm 2010, 15:10

umutgiray yazdı:
Henien yazdı::?

:?

cennet ile cehennem arasında bir yol yapılması hususunda görüşmeler yapılır ve her iki tarafından da yapılacak yolun yarısını yapması hususunda anlaşılır. ve çalışmalar başlar. kısa birsüre içerisinde cehennem tarafı kendi payına düşen kısmı bitirmiş ancak cennet tarafında bir çivi bile çakılmamıştır.
cennet tarafının açıklaması basittir. bizim tarafta yol yapım işin üstlenecek müteahit, hakedişleri düzenleyecek muhasebeci ve istimlak işleri ile uğraşacak avukat olmadığı için yolu yapamadık diyor.

Süper fıkra
İstanbul boğazı gibi bir yerin iki yakası arasına tünel yapımı için ihale açılıyor, almanlar, japonlar ve türkler talip oluyor işe...
İşveren, ihaleye katılan firmalarla görüşme yaparken soruyor, yapım planınız nedir?
Alman firma: iki yakadan karşılıklı olarak tünele başlayacağız, ortada 2 cm sapma öngörerek birleştireceğiz.
Japon firma: iki yakadan karşılıklı olarak tünele başlayacağız, ortada 2 mm sapma öngörerek birleştireceğiz,
Türk firma: iki yakadan karşılıklı olarak tünele başlayacağız, ortada diğer tünele denk gelmezse iki tüneliniz olacak...!
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sainz » 07 Ekm 2010, 08:07

Henien yazdı:Söylediklerine tamamen katılmakla beraber konu din olunca mizahın dışında tutulması gerektiğine inanıyorum. Dünyanın bir yerlerinde birilerinin bize ne kadar saçma gelirse gelsin ineğe veya maymuna tapmaları da dahil olmak üzere.

Yoksa dediğin meslekleri çıkarırsak, temeli dursunu çıkarırsak hele ki siyasileri çıkarırsak biz neye güleceğiz...

- Senelerce sana taptım dünyadayken... Hani şimdi benim ödülüm?...
- Al! Muz!

Cem Yılmaz' ın bu esprisi geldi aklıma birden.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Henien » 08 Ekm 2010, 07:57

Belki duymuşsunuzdur ama, bilse de insanı gülümseten bir fıkra;

Ünlü, diş hekimi Sam ve eşi 50.evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı.Sam birden eşine bir soru sordu :
-'Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?'
-'O da nerden çıktı?' diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde' dedi.
-'İsterim' dedi Sam. 'Lütfen anlat.'
-'Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç... kez aldattım diye cevap verdieşi.
-'Kimlerdi bunlar?' diye sordu Sam.
-'İlki' diye anlatmaya başladı eşi 'hani sen 30 yaşındaydın ve kendikliniğini kurmak istiyordun da hiçbir banka sana kredi açmıyordu.Sonrabir banka müdürü eve geldi; hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı vesenen modern aletlerle kliniğini açabildin...'
-'Canım benim. Benim için kendini feda ettin demek. Benim sevgilikarıcığım' dedi Sam. 'Peki ikincisi? '
-Hani 50 yaşında kalp krizi geçirmiştin ya, kritik bir by-passameliyatı olman gerekiyordu, hiçbir doktor o cesareti gösteremiyordu. Heranölebilirdin. Dr. Halery onca yoldan kalktı geldi, ameliyatını yaptı. Sen hayata döndün' dedi eşi. -'Ah benim sevgili karım. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez dahafeda ettin, öyle mi Peki üçüncü aldatışın?' -'Hatırlıyor musun, yıllar önce diş hekimleri odası başkanı olmak istemiştin de 247 oy eksikti...' - :D :D :D
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 08 Ekm 2010, 08:30

adamın bir tanesi kalp çarpıntısı şikateti ile doktora gidiyor.
-doktor bey kalbim çok hızlı atıyor, diyor
doktor adamı uzaktan süzdükten sonra at maması lazım diyor ve çıkıp gidiyor.
adam muayenehaneden çıkıyor ve başlıyor at maması aramaya. bir dükkanda buluyor ve at mamasını yiyince gereçekten kalbi normale dönüyor.
gel zaman git zaman at maması üretimden kaldırılıyor ve adam at maması bulamaz oluyor.
kalp çarpıntısı yine başlıyor ve tekrar aynı doktora gidiyor.
- doktor bey ben daha önce aynı şikayetle geldim ve siz bana at maması önerdiniz ve çarpıntım geçti ama artık at maması bulamıyorum, der
doktor takrar adamı uzaktan süzer ve ;
bit memesi lazım! der
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Henien » 08 Ekm 2010, 13:30

2020'den bir köşe yazısı, mesela yani ....

"Bikini Sorunu"

Yıl 2020 olmuş, Türkiye hâlâ plajlara bikiniyle girilip girilemeyeceğini tartışıyor.
2011 Anayasası?ndan sonra üyelerinin tamamı AKP?li Cumhurbaşkanları tarafından atanan Anayasa Mahkemesi?nin, AKP?nin iptali için başvurduğu Sahil Koruma Yasası?nda bir maddeyi iptal ederek getirdiği yasak yüzünden bugüne kadar pek çok bikinili kadın plaj kapılarından geri çevrildi, tatil için yurtdışına çıkmak zorunda kaldı.

Hatta Başbakan Kemal Kılıçdaroğlu bile yasak nedeniyle kızı ve eşiyle birlikte tatillerini yıllardır Rodos Adası?nda geçiriyor.
Geçen yıl 411 CHP-İP-TKP?li vekilin oyuyla kaldırılmaya çalışılan yasak yine Anayasa Mahkemesi?nden döndü. Vakit gazetesi bu girişimi ?411 el ahlaksızlığa kalktı? manşetiyle verdi.

2010 yılındaki YAŞ toplantısında yaşanan tasfiyenin ardından İslami konularda hassaslaşan Türk Silahlı Kuvvetleri?nin de yasak konusundaki ?hassasiyeti? biliniyor. Başbakan Kılıçdaroğlu?nun eşi kıyafeti fazla açık bulunarak orduevlerine ve askerî hastanelere alınmıyor.

Konu son olarak anamuhalefet partisi Ak Parti?nin lideri Erdoğan?ın ?Bikini sorunu ancak bizim iktidarımız döneminde çözülür? açıklamasıyla yeniden gündeme geldi.
Erdoğan, bikini sorunuyla ilgili Ak Parti?nin sosyolog, siyaset bilimci ve hukukçulardan oluşan bir komisyonla çalışmalarını sürdürdüğünü, bu çalışmalara ünlü mayo tasarımcısı Zeki Başeskioğlu?nun da katkı yaptığını açıkladı.
Erdoğan ?Bir defa bikini ile mayoyu birbirinden ayırmak gerek. Bikinide göbek deliği gözüküyor mayoda gözükmüyor. Biz mayoya karşı değiliz? dedi.

?CHP bikiniyi siyasi bir simge haline getirdi, laikliğin bayrağı yaptı? diyen Ak Partililere göre de ?Anadolu kadını binlerce yıldır denize giriyor. Bizim babaannelerimiz de denize girerdi. Bikini tamamen sonradan laiklik propagandası yapmak için uydurulmuş siyasi bir simge.?

İktidar partisi CHP yöneticileri ise AKP?nin bikini sorununu çözme konusunda samimi olmadığını düşünüyor. CHP?liler ?Bu konudaki hassasiyetlerin farkındayız. Toplumsal gerginliğe neden olmadan bu sorunu çözmek, bikinili kızlarımızı daha fazla mağdur etmek istemiyoruz? görüşünde.

Taraf
?a konuşan ünlü sosyolog ve siyaset bilimciler de sorununun ancak toplumsal uzlaşmayla çözülebileceği konusunda hemfikir. ?Toplumun bir kesimi bikini özgürlüğünden korkuyor, ?başörtülerimizi çıkarıp bize de bikini giydirecekler? diye endişe ediyor. Bu endişe ve korkular haksız olabilir. Ama bu insanların endişelerini gidermek ve korkularını anlamak zorundayız? diyen akademisyenlere göre partiler bu meseleyi artık siyaseten kullanmaktan vazgeçmeli. Bikini yasağını savunan herkese faşist denmesini de eleştiren aydınlar ?Faşist kelimesinin bu kadar rahat kullanılması yanlış. Burada faşizan bir tutum değil kaygılar ve korkular var? diyorlar.

Bu arada ismini vermek istemeyen ünlü bir araştırmacı anketlerinde bikinili kadın sayısının arttığını söyleyerek ?Kadınların bikiniyle plajlara girmesinde tabii bir sorun yok. Ama ya diğer kadınlar da görüp heveslenirse, bikinili kadınların sayısı artarsa, bunları da düşünmek lazım? diyerek endişesini dile getiriyor.

Konuya sadece kadın hakları açısından baktığını vurgulayan İslami Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı ise ?Bu kızlar ailelerinin zoruyla bikini giyiyor. Onlara kimse bikini giyer misin diye sormuyor. Evlenince koca baskı yapıyor. Bikini kadına yapılmış bir hakarettir? diyor. Bikininin laikliğin gereği gibi gösterilmesine de tepki gösteren dernek başkanı ?Nutuk?ta bikiniden bahsedilmiyor. Atatürk?ün plajda resimleri var. O resimlerde kadınlar mayo ile denize giriyor. Yoksa hepimiz laikiz. Bizim annelerimizin de saçı açıktı. Sadece göbeğini gösteren insanlar mı laik olacak? diye konuştu.

Bu arada ?Hem özgürlük hem ahlak? başlıklı bir bildiri yayımlayan üçüncü yolcu muhafazakâr-demokrat aydınlar, ?CHP sadece bikini sorununu çözmeye çalışarak özgürlükten ne anladığını ortaya koydu. Biz bikinili kadınların sorunlarının çözülmesini istiyoruz ama bu yapılırken toplumsal değerler ve ahlak normlarına da zarar verilmemeli, başka kesimlerin özgürlük talepleri de karşılanmalı? görüşünü savundu.
Yasağın Türkiye?ye yakışmadığını söyleyen ünlü liberal köşe yazarı ise ?Yasak kalkarsa bikinili kadın sayısı azalır. Zaten Anadolu?da zenginleştikçe dindarlaşma artıyor? diyerek.....
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti emre_tokay » 08 Ekm 2010, 13:55

Gülmek isterdim ama şuanki durumumuzun acizliğini resmen yansıtıyor. Yapılmak istenen yazılanlardakinin aynısı ama bukadar ileri gidilemiyeciğinin güvencesini hissediyorum.

Ama komikti :lol:

.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti delidolu » 08 Ekm 2010, 14:03

eksik 247 oy ile at maması, bit memesi'ne bittim, süperdi.. tşkler... :D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 08 Ekm 2010, 15:08

emre_tokay yazdı:Gülmek isterdim ama şuanki durumumuzun acizliğini resmen yansıtıyor. Yapılmak istenen yazılanlardakinin aynısı ama bukadar ileri gidilemiyeciğinin güvencesini hissediyorum.

.

Güzel bir uyarlama olmuş,
''bukadar ileri gidilemiyeciğinin güvencesini hissediyorum'' çok iyimsersin, ben o kadar rahat değilim maalesef...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 08 Ekm 2010, 17:21

Hali hazırda bundan çok daha ileri gidilmiş durumda zaten Engin. Sadece kou bikini değil.

Bir kelime değiştirilince yıllardır tartıştıklarımızın aslında ne kadar salakça olduğu daha bir anlaşılır oldu sanki.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti quickcan » 08 Ekm 2010, 18:47

eksik 247 oy süperdi.. :D

OCTAVIA
V
ıRS
Kullanıcı avatarı
quickcan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Can ÇAKMAK
Arabanız: 2005 Octavia A4 Ambiente Plus

İleti Henien » 09 Ekm 2010, 04:24

Kadının biri bir petshopa gider ve bir papağan almak istiyorum der. Ahmet ismindeki petshop sahibi: "Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım."

Fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın "Hayır almak istiyorum." der ve papağanı alır. Fakat evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde 'Hoşgeldin Orospu' diyerek karşılar.Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür.

Ahmet Bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağanı geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Ahmet bey "Hanımefendi merak etmeyin. Siz bunu bana bırakın ben terbiye edeyim siz yarın gelin alın."

Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Ahmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. "Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde" diye sorar papağana "Hoşgeldin orospu diycem." der papağan. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar. Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur iki olur ve papağan dayanamaz "Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der.

Ertesi gün kadın gelir ve Ahmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. "Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. "Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz hanımefendiler diycem" "Peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?" "Hoşgeldiniz beyfendi diycem." "Peki yanımda 2 tane erkek arkadaşımı getirirsem ne
diyeceksin?" Papağan cevap verir: Oğlum Ahmet suyu kaynat bu karı harbi orospu.!!!
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti diseqc » 09 Ekm 2010, 07:39

hetepe yazdı:
emre_tokay yazdı:Gülmek isterdim ama şuanki durumumuzun acizliğini resmen yansıtıyor. Yapılmak istenen yazılanlardakinin aynısı ama bukadar ileri gidilemiyeciğinin güvencesini hissediyorum.

.

Güzel bir uyarlama olmuş,
''bukadar ileri gidilemiyeciğinin güvencesini hissediyorum'' çok iyimsersin, ben o kadar rahat değilim maalesef...

yazıda anlatılmaya calışılan şu an süre gelen kavganın tiye alınması ama ne yazıkki milletimiz halla yok bizi sınırlayacaklar bize eziyet edecekler burayı irana cevirecekler diye dar düşünceler içerisinde debelenip duruyor 80 ihtalalinde ve sonrasında millete zulmedenler bolca kan akıtıp bizim paramzla teröristlerin eline silah verenler bir bir itiraf etselerde haladaha yok canım yapmamışdır edasında bunu savunmaya çalışan isnsanları hergün televizyonda izliyoruz özgürlük herkez için özgürlük benim istediğim olunca özgürlük yaklaşımı bizi hiç bir yere götürmez diğer taraftan eğri oturup doğru konuşmak gerekirse türkiyenin durumu bir kaç örnekle bakmaya çalışırsak ortada dış borçlara durumuna , yapılan sağlık politikalrına ve dış kredi notlarının her gün artırılmasına bakınca bi nebze anlatıyor...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti diseqc » 09 Ekm 2010, 09:20

neyse bir fıkrada benden kopmak gaantiii

Ahmed sarayın hizmetkarlarından biri.. Yıllardır Kraliçeyi görür ve onun göğüsle...rine hayran olurmuş.. Artık bir saplantı halini almış Kraliçenin göğüslerine dokunmak, öpmek.. Tüm cesaretini toplayıp haremağasına açılmış..
"Bana sultanın memelerini koklat.. Ömür boyu biriktirdiğim bin altın senin" demiş.. Harem ağasının aklı yatmıs bu karlı işe..
Kenar mahallelerde tanıdığı bir simyacı, büyücü karşımı bir kadın varmış.. Ona gidip bir losyon hazırlatmış ve bu losyonu, sultanın o gün banyodan sonra giyeceği korsaya iyice sürmüş.. Sultan çıplak tenine korsayı takınca, losyon etkisini hemen göstermiş. Memeleri yangın yeri gibi yanmaya başlamış.. Saray doktorları merhemlerle, ilaçlarla çare bulamamışlar.. Sultan acıdan, kaşıntıdan, yanmadan ölecek.. Harem ağası ortaya çıkmış ve padişaha "Saray hizmetkarlarından Ahmet, derdinize derman olabilir. Onun salyası, herşeye iyi geliyor. Tek çare, Ahmed'in dili.. Kraliçemizi ancak o kurtarır, eğer izin verirseniz" demiş.. Padişah çaresiz çağırmış Ahmed'i hareme.. Ahmed bir saate yakın sultanla yalnız kalıp muradına ermiş... Ne var ki söz verdiği halde 1000 altını harem ağasına vermeye yanaşmamış.. "Bu olayı açıklarsan ikimizin de kellesi gider. Bunu göze alamazsın.. Hadi bakalım, çek arabanı" demiş, haremağasına.. Çok kızmış harem ağası.. Öyle kızmış ki.. Ertesi gün aynı yakıcı losyonu padişahın, banyodan sonra giyeceği donuna iki kat sürmüş..
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti Henien » 10 Ekm 2010, 15:59

Off off. :D :D :D Harem ağasının yaptığı da yapılacak iş değilmiş.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 12 Ekm 2010, 07:50

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler.

Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder.
Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki:
Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok.

Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.
Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum.
Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.
Oturur ve yazar:

Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.
Fakat konu şu ki:Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp.
Sevgiler oğlun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:

Sevgili oğlum:Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum.Fakat konu şu ki:
Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.
Sevgilerle annen...
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BURAK MYSTERİO » 12 Ekm 2010, 08:16

:D :D :D :lol: :lol: :lol:

SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)
Kullanıcı avatarı
BURAK MYSTERİO
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: BURAK YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SKODA FAVORIT 136L (34 N 8411)

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir