Selam gönderme köşesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Selam gönderme köşesi

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 16:44

Bundan sonra yollarda gördüğüm selamlık durumları burada paylaşmayı düşünüyorum. Hatta duruma göre plakasını dahi bellirteceğim...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 16:48

Yer: Kalaba Meteoroloji - Keçiören
Saat: 14:00
Araç: Eski kasa lacivert toyota korolla
Selam sebebi: Sol şeridi kapatıp hatta bazen de orta şeridi kullanarak aynadan arkasına bakmayan, araç içinde kulaklığı takıp müziğin etkisiyle etrafını duymadan/bakmadan kendini gençlik parkında gezdiğini zanneden şapkalı bayan şöfore selam ve sevgiler...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti caq1n » 03 Ekm 2010, 16:49

ahhahahha :))))
Kullanıcı avatarı
caq1n
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Çağın YAMAN
Arabanız: 2011 Peugeot 207 Envy

İleti frostbite19 » 03 Ekm 2010, 16:52

Güzel köşeymiş burası, her gün bikaç kişiye selam gönderebiliriz burdann

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti kemal1135 » 03 Ekm 2010, 17:00

çok güzel bir köşe oldu bravooo:D :D :D
Kullanıcı avatarı
kemal1135
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2011 1.4 polo comfortline

İleti önder38 » 03 Ekm 2010, 17:31

çok güzel bir fikir sabit başlık olmalı burası. hayattan gerçek kesitler... :D
FABİA TDI Sedan
Kullanıcı avatarı
önder38
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Kayseri
Arabanız: Fabia TDI

İleti felicia_3437 » 03 Ekm 2010, 18:17

bende bır selam atayım canım cektı :D polis olmasına rahmen ters şerıde gırıp de mıletı ölüme gönderen polis ekibine slm lar azdaha vuruyordum kappıya sürtüler kavga etık selam lar polis lere
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti frostbite19 » 03 Ekm 2010, 21:01

Şu kamyon kazasında camdan fırlayan abiye, öbür kamyoncunun selamı varmış, ileteyim dedim.

:D

signifying nothing.?

William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 03 Ekm 2010, 21:12

Ben de bu selamdan bugün nasiplenen; Avcılar civarı yolda bize sürekli sellektör yapıp rahatsız eden ve bizlerden kalaylı hayır duasını alan 34 UUZ ... plakalı ve tarama özürlü Opel Astralı arkadaşa içten ve derinden selamlarımı iletirim.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti emre_tokay » 03 Ekm 2010, 21:17

Sevdim bu köşeyi bende burdan bi selam yollıyayım.
İstanbul şile ilçesi ağva beldesinde (tabi artık mahalle oldu) kullanılan ve şile belediyesine ait olan gümüş rengi isuzu pic-up aracı kullanan o saygı değer arkadaş sinyal vermeden dönüş yapıp kaza yaptırıyordun ya bana iş o yüzden tüm aile eşrafına selamlarımı bir borç bilirim.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 21:30

Yer: Keçiören köprü altı ışıkları
Saat: 03-10-2010 / 22:15
Araç: 06 ZGV xx vw golf
Selam sebebi: Sağa dönüşün yeşil ışık olduğu sağ şeritte, inat edip hareket etmeyerek sağa dönmek isteyen ben dahil 3-4 arabaya ızdırap veren ve utanmadan kendisi de daha sonra sağa dönen ve boşu boşuna sağa dönecek bizleri yeşil ışıkta bekleten "yeşil renk görme özürlü"ye sevgiler... Bu arada bu duruma duyarsız kalan önümdeki araçlarada bilmukabil extra saygılar....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 03 Ekm 2010, 21:39

Abi var ya köşeyi gördüğümden beri bir sürü son zamanda yaşadığım olaylar aklıma geliyo ama çok doluyum yetiştiremiycem :lol:

O yüzden şöyle bir genelleme yapayım trafikte kurallara uymayı diğer şoförlere zor anlar yaşatıp maddi veya manevi tehlike yaşatan ayrıca psikolojik ızdırap veren bütün şoförlere genel olarak saygı ve sevgilerimi bir borç bilirim.

.
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 03 Ekm 2010, 21:42

Yav sen yüreği ne temiz adamsın deli Özkan Abim. (bildiğiniz delidir, ciddiyim)

Bugün gidiyom arabada anam ve iki kız gardaşım var. Bacımın biri dedi ağabey şu araba bizimkinin aynısı, lan baktım bildiğin sedan sahra beji TDI fabia. Tıpkısı. Plakalarda yakın birbirine.

Işıkta yan yana durduk, içindede yaşı başı almış bi çift, kırış yüzlü pos bıyık bi amca ve kilolu ton ton hanımı, teyzemiz.

Onlar bize baktı biz onlara baktık, anam gülümsedi, sonra cam indirip selamlaştık ışık yeşil olsaıya dek, sende geldin bu konuyu açtın, mesela ben deli olmadığım için böyle bir olaya konu açmazdım, ama açtın ki yazdık. Çok saol saol saol. Olmasan selam söliyemezdim.

Burdan kendilerine çok çok içten selamlarımı iletiyom.

Bide;

2 gün evvel İstanbul yolundan geliyom, ilk radarı atlattım 70 ile, ikincisi baya ilerde, soldan gömçürdüm geliyom 130-140 var.

Lan önümde bi Ford Fiesta baktım önü bomboş fren lambalarını yaktı bana yaklaşıyo, frene Allah'ım Kitab'ım ve tüm imanımla bastım.

Arabanın lastikler sıfır, ön disklerim sıfır, balatalarımın 4'ü sıfır. 1000 TL'yi yeni sulamışım. it oğlu it lastik fren olunca ne duruyomuş, arkada pandizotta ne varsa öne geldi ama durdum, sakinleştim, hemen aklıma arkam geldi, suratı gerip aynaya baktım, arkamda son seri bi Merc. C-Klasse duruyor. O da durabilmiş neyse ki düzgün bi araba.

Sora olayı çözmeye yeltenme ihtiyacı hissetim. Bu hayvan önümde niye durdu, sağada sinyal yakmış embesil. Bi sağa geçti. Meğersem A City'e dönecekmiş, ama sağında araba olduğu için dönememiş, sapağıda geçmeyim diye en sol şeritte durmuş.

Bayan olduğunu anladınız, buraya kadar güzel, ama ben anlamamış, sağ camı indirmiş, arkadan yaklaşıyordum dümdüzde gidiyorum ha sinirden, valla süpürecektim yoldan ya. Bi baktım bayan. Yanındada kocası var, ama durmadım hala sövüyom, adam inersede baktım önüm boş kaçarım dedim, dahada sövdüm.

(olay süresince kornam basılı)

Adam kadının omzuna bi geçirdi, ellerine vurdu direksiyonda ki, dedim artık bize laf düşmez, adam benden daha beter gidiyor karısına :lol:

Buradan bu arkadaşları selamlıyorum!
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 21:45

emre_tokay yazdı:Abi var ya köşeyi gördüğümden beri bir sürü son zamanda yaşadığım olaylar aklıma geliyo ama çok doluyum yetiştiremiycem :lol:

O yüzden şöyle bir genelleme yapayım trafikte kurallara uymayı diğer şoförlere zor anlar yaşatıp maddi veya manevi tehlike yaşatan ayrıca psikolojik ızdırap veren bütün şoförlere genel olarak saygı ve sevgilerimi bir borç bilirim.

.

yok kardeş walla ben kararlıyım extra bi durum olmadıkça günlük yaşadığım şeyleri kimse yazmasa bile ben yazacağım... hani bi muhabbet esnasında başımızdan geçenleri paylaşırız ya o misal yani... buradaki yazılanlar vasıtasıyla tek 1 kişi trafikte yanlış hareket yaptığının farkına varır ve bi daha yapmazsa kâr sayacağım. kısaca aslında binevi deşifre yöntemi ile eğitme de denilebilir.
örneğin yaşadığımız apartmanın çatısı yapıldı herkesin şişmiş aidat borçları var, çatıyı yapan adama ödeme günü geldi kimsenin iplediği yok, yönetici de cebinden parayı verecek hali yok, şak diye bi liste kimin ne kadar borcu var şeklinde (benim 0 TL bu arada ;) ) anında 2 kişi borcunun tamamını ödeyip adını sildirdi, ödeyemeyenler de çekemeyip listeyi yırttılar....
yani burda yazdığım için bigün birisi de beni vurabilir ya da eğitimli bi insansa daha dikkatli araba kullanabilir... iki ucu moklu değnek misali :)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 21:49

hakan iyiydi senin olayda film gibi geldi yaw, sanki yaşamışım gibi hissttim. tşkler..
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti emre_tokay » 03 Ekm 2010, 21:53

Hakan varya gülmekten yarıldım la harbi trajikomik derler ya o misal karnım ağrıyooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti frostbite19 » 03 Ekm 2010, 22:02

Abi siz ne manyak manyak şeyler yapıyosunuz trafikte ya, sizinki trafik yada araba kullanmak değil bence...

Bizim ilçede hiç böle manyakça şeyler olmuyor, çünki fazla araba yok tabi. . .

Bizim burda birine çarpacak falan ol, trafikte bi yanlış falan yapsın, yanına yanaş arabayla bi sinirle korna çalarak, bi

bakarsın şöför tanıdıktır :D

"Aaa Apdurraman abi sen miydin, naber abi" falan dersin, bütün sinirin içinde patlar, kalırsın öyle :D

Oyuzden ben pek sık selam gönderemiycem buradan, sizinkiler güzel zaten, okusam yeter. . .

Hakan'ınkini okuduk yaşamış kadar olduk zaten :D

signifying nothing.?

William Shakespeare
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia_3437 » 03 Ekm 2010, 22:14

frostbite19 yazdı:Abi siz ne manyak manyak şeyler yapıyosunuz trafikte ya, sizinki trafik yada araba kullanmak değil bence...

Bizim ilçede hiç böle manyakça şeyler olmuyor, çünki fazla araba yok tabi. . .

Bizim burda birine çarpacak falan ol, trafikte bi yanlış falan yapsın, yanına yanaş arabayla bi sinirle korna çalarak, bi

bakarsın şöför tanıdıktır :D

"Aaa Apdurraman abi sen miydin, naber abi" falan dersin, bütün sinirin içinde patlar, kalırsın öyle :D

Oyuzden ben pek sık selam gönderemiycem buradan, sizinkiler güzel zaten, okusam yeter. . .

Hakan'ınkini okuduk yaşamış kadar olduk zaten :D

ölicem şimdi gülmekten abı neyaptın sen ya wallahı hakan abının yorumdan daha guzel olmuş
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir