Selam gönderme köşesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Selam gönderme köşesi

İleti yonetici » 03 Ekm 2010, 22:32

Güzel bir fikir olmuş tebrik ve teşekkür ederim. Üyelerimiz seviyeyi koruyup kimseye hakeret etmeden yazıp çizmeyi becerebilirse ayrı bir kategori bile açılabilir.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti delidolu » 03 Ekm 2010, 22:37

? yazdı:Güzel bir fikir olmuş tebrik ve teşekkür ederim. Üyelerimiz seviyeyi koruyup kimseye hakeret etmeden yazıp çizmeyi becerebilirse ayrı bir kategori bile açılabilir.

Çok teşekkürler.
Artık bi rep alıp, yıldızımı artırıp RS olurum değil mi? (Şaka) :)
Umarım emir bey arkadaşlar da buna dikkat ederse forum kuralları çerçevesinde +/- yöndeki selam ve sevgilerini gönderirlerse, bütün bundan daha da önemlisi hepimiz bundan bir ders çıkartıp bilinçi sürücüler olmaya çalışırsak şahsi amacımın genele ulaştığını görmekten mutlu olurum.
Ermiş gibi kanuştum deli miyim yaw? :D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti caq1n » 03 Ekm 2010, 22:49

Tarih: 03-10-2010

Saat: 14:15 Civarı

Yer : Batıkent Metro Cadde Üstü Pazar Alanı Otoparkı ve Atlantis İnşaatı Göbek Işığı

Olay : Evden Alışweriş listesini alıp FAbişimi çalıştırıp önce Gazımı alıp ordanda alışweriş listesinde bulunan meyve-sebzeyi almak üzere pazar yerine geçtim. Bir Kalabalık Bir kalabalık heryer araba sanki otopazarı. Neyse sinyalimi werdim pazar yerinin otoparkına girmek üzere Kapalı yerde park yeri bulamadığım için Kaldırım üstü yer aramak için arka tarafa çıktım bu esnada geri geri flaşörlerimi yakmış bir waziyette gelmekteyim we arkamda corsa c kasa bir araç bulnmakta ama arabayı görseniz kesinlikle corsa demezsiniz. Adam naptıysa şekli şemali kaymış arabanın neyse geri geri gelirken veryansın bir korna sesi yaklaşık 15 saniye çaldı. Bişey oldu wurdum fln zannettim yana yana kornaya basıo bütün pazar bize bakmakta el frenini çektim we aşşayıa indim bişi oldu sandım . adamla aramızda 2 araba girecek kadar yer war we adamın dediği lafı aynen aktarıyorm. " Kardeşim AYnan yokmu bakmıomsn arkana wuracaktın az daha " :))) amca 2 araba boş yer war naptın dedime dieceğime pişman oldum adam söylenmeye başladı. bağırş çağırış derken bindim arabama o olayı atlattıktan sonra aradan yarım saat geçti geçmedi aynı adam 200 mt ilerdeki ışıklarda en sol şerittenn üstüme çıkarcasına sağ tarafa dönmeye çalştı.

Bu amcaya trafikte araç kullanması için Ehliyet Vereninn Canı Gönülden SELAMLIYORUMMM!!
Kullanıcı avatarı
caq1n
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Çağın YAMAN
Arabanız: 2011 Peugeot 207 Envy

İleti oguz » 03 Ekm 2010, 23:09

bir selamda benden olsun,

yer: düzce/akçakoca

tarih: 02/10/2010

olay: ana cadde üzerinde 50ile giderken sag şeritten soldaki kavsaga girmek amacıyla hiç sinyal vermeden cart diye önüme kıran ve ben kornaya asılınca panikleyip+kavsagı tutturamayıp önce kaldırıma çıkıp, çimlere basılmaz tabelası olan alandaki çimleri koca transitiyle ezip karşı şeride geçen ve birde camdan elini sallayarak özür dileyerek benim gece uyanıp uyanıp gülmeme sebep olan amcaya kucak dolusu sevgiler ;)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oguz » 03 Ekm 2010, 23:17

hakanerdogan yazdı:Yav sen yüreği ne temiz adamsın deli Özkan Abim. (bildiğiniz delidir, ciddiyim)

Bugün gidiyom arabada anam ve iki kız gardaşım var. Bacımın biri dedi ağabey şu araba bizimkinin aynısı, lan baktım bildiğin sedan sahra beji TDI fabia. Tıpkısı. Plakalarda yakın birbirine.

Işıkta yan yana durduk, içindede yaşı başı almış bi çift, kırış yüzlü pos bıyık bi amca ve kilolu ton ton hanımı, teyzemiz.

Onlar bize baktı biz onlara baktık, anam gülümsedi, sonra cam indirip selamlaştık ışık yeşil olsaıya dek, sende geldin bu konuyu açtın, mesela ben deli olmadığım için böyle bir olaya konu açmazdım, ama açtın ki yazdık. Çok saol saol saol. Olmasan selam söliyemezdim.

Burdan kendilerine çok çok içten selamlarımı iletiyom.

Buradan bu arkadaşları selamlıyorum!

ankaralı olmadıgım halde forumdaki resimlerinden yola cıkarak acaba bu hakanın arabasımı diye düşündüğüm 06 az plakalı sahra beji tdi fabia'nın içine bakınca gördüğüm yaşlı amcanın tahminimce siteye konu oldugunu görünce bende bi selam göndermek istedim :D (ciddiyim o aracı ben bile gördüm otobusde calısırken aşti yolunda trafik sıkıştıgında )

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BaTeRRiiSStt » 04 Ekm 2010, 12:01

Almanyadakı amcam ve oğullarına , Ankaradakı yıllardır gormedıgım hakan , sıddık isimli arkadaslarıma , elazığda okuyan yeğenıme burdan selam gönderıyorum ..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti delidolu » 04 Ekm 2010, 12:44

BaTeRRiiSStt yazdı:Almanyadakı amcam ve oğullarına , Ankaradakı yıllardır gormedıgım hakan , sıddık isimli arkadaslarıma , elazığda okuyan yeğenıme burdan selam gönderıyorum ..

Kardeş burası eşe dosta selam gönderme yeri değil, aşağıda konuyu açma gerekçesini gösteren 1. mesajımı ekliyorum. Burası trafikte gördüğümüz taktir edilesi ve nefret edilesi davranışları gösteren kişilere +/- manâda selam ve sevgi gönderme köşesi, bilginiz olsun istedim. Bu arada yine de gönderdiğiniz selamlar umarım yerine ulaşır.
delidolu yazdı:Bundan sonra yollarda gördüğüm selamlık durumları burada paylaşmayı düşünüyorum. Hatta duruma göre plakasını dahi bellirteceğim...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BaTeRRiiSStt » 04 Ekm 2010, 13:33

direk başlığa bakınca o sekılde bır ızlenım verıyor.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti hetepe » 04 Ekm 2010, 13:40

Ben de zamanında garajdan çıkışta 40-50 metre ters yönde gitmiştim, doğru şeride geçmeyi planlarken benim gibi ters yönde gelen karşı tarafa artizlik yapmaya kalktım, adam benim de ters yönde olduğumu hatırlatmış, ben de kör pişman yoluma bakmıştım, o delikanlıya da benden selam olsun...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 04 Ekm 2010, 14:25

BaTeRRiiSStt yazdı:Almanyadakı amcam ve oğullarına , Ankaradakı yıllardır gormedıgım hakan , sıddık isimli arkadaslarıma , elazığda okuyan yeğenıme burdan selam gönderıyorum ..

:)
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti delidolu » 05 Ekm 2010, 09:55

Bu sabah 2 kişiye selam ve sevgilerimi sunuyorum.
----
Yer: Keçiören fatih köprüsü üstü
Saat: 07:05
Araç: gri renk megan II
Selam sebebi: paşaya kelle yetiştirecekmiş edasıyla hiçbir uyarı işareti vermeden tamponuma aşırı hızla yanaşan ve sürüş kalitemi tehlikeye sokan kendini ve arabasını bişi zanneden arkadaşa sevgilerimi iletiyorum. Cezasını da hemen kestim. Bu böyle yapılmaz kardeşim, şöyle yapılır. önce xenonlar açılır böylece far fıskıyeleri aktif hale gelir, sonra sürat 1az daha artırılarak rüzgar etkisi kuvvetlendirilir, en sonunda da camları temizleme bahanesiyle su fışkırtılır, xenon far yıkama suyu rüzgarın da etkisiyle aracın üzerinden geçip arkadaki megan II nin ön camına sanki 1 kova su dökmüş etkisi yapar, böyle ummadığı bir durumla karşılaşan arkadaki araç ani frenler gerilerde kalmak zorunda kalır, bu arada ben de topuklayıp toz olurum.
----
Yer: Konya yolu AND skoda karşısı
Saat: 08:00
Araç: Kırmızı renk fiat doblo
Selam sebebi: Sanki yolda hiç yer kalmamış gibi sağ şeritten direk sola önüme kırarak önümdeki araçla arama sanki biz gerçek araba değiliz de çarpışan arabayız nasıl olsa bişi olmaz edasıyla giren arkadaşa özel sevgimi gönderiyorum. Cezasını da kestim. Aynadan bana baktığı sırada işaret parmağımı kaldırıp "o öyle değil böyle olur" ddikten sonra bi 3-4 yapıp sağ şeride geçtim, önüne geldiğimde hiç sinyal vermeden 4-3 yapıp caaart diye sola önüne kırdım. bana yaptığının aynısını daha tehlikeli şekilde yaptım. Bi süre böyle gittikten sonra kaptırdığım gibi çekip gittim.
----
Bugünkü arkadaşların bana öğrettiği ders: "Deveye diken insana ....en yararmış" sözünün doğruluğunu gösterdiler. Her ne kadar bu yaptıklarımı tasvip etmesem dahi artık çileden çıkardılar beni, yaşasın kötülük diyesim geldi, normalde asla böyle biri değilim, sadece deliyim, o kadar....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti frostbite19 » 05 Ekm 2010, 10:05

Abi avatarına da şöyle :evil: bişey koyalım, tam olsun.

Gerçi senin de çok suçun yok da, çileden çıkmışsın resmen yaa :!:

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti Balıkcı » 05 Ekm 2010, 10:06

Delidolu arkadaşım;

Bence yanlış yapmışsınız, evet yaptıkları yanlarına kalıyor, böyle yaptık kimse bir şey demedi vs. düşünceyle kendilerinde hak görüyorlar bu yanlışları ama sorarım size, onlar gibi yapınca bizimle onların arasında ne fark kalıyor?

Düşünsenize biraz sonra onlarda bu foruma girse ve size selam gönderse hoş olur mu?

Yanlış anlamayın, yaklaşık 1 saat sabah trafiği ile boğuşmuşsunuz sanırım, sinirlenmeniz doğal ama, madem bu "selam" başlığını siz açtınız, onlarla aranızda bir "fark" olması beklentim dolayısıyla böyle düşündüm.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti felicia_3437 » 05 Ekm 2010, 10:12

yer boğaz konu ucan araba buğazın icine ters bırşekilde düşüş ve buna mıletın şaşkın başıkşalrı ıcınde gamze isimli bir genc kızın suya atlıyıp adamları kurtarma cabası ve kurtarıldılarda gamze hanıma burdan gercek mahnada bır ınsanlık örneğı davranışından cok teşekür eder ve kucak dolusu secgilerimi iletirim saygılar
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti lionrem » 05 Ekm 2010, 10:14

Merhaba, Özellikle dikkatsiz bayan şöförlere selam göndermek istiyorum. Hızlı gidilecek yerlerde yavaş gitmeleri. Birde ciddi şerit değiştirme hatası yapıp (En sağdan gelip sol şerittekinin önünü kesip sola dönenler gibi) ondan sonrada haklıymış gibi size tepki göstermeleri. Beni öldürüyor. İçlerinde iyi kullananlar mutlaka var. Onları bunun dışında tutuyorum. Selamlar
Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Octavia Elegancemi sattım

İleti delidolu » 05 Ekm 2010, 10:14

Balıkcı yazdı:Delidolu arkadaşım;

Bence yanlış yapmışsınız, evet yaptıkları yanlarına kalıyor, böyle yaptık kimse bir şey demedi vs. düşünceyle kendilerinde hak görüyorlar bu yanlışları ama sorarım size, onlar gibi yapınca bizimle onların arasında ne fark kalıyor?

Düşünsenize biraz sonra onlarda bu foruma girse ve size selam gönderse hoş olur mu?

Yanlış anlamayın, yaklaşık 1 saat sabah trafiği ile boğuşmuşsunuz sanırım, sinirlenmeniz doğal ama, madem bu "selam" başlığını siz açtınız, onlarla aranızda bir "fark" olması beklentim dolayısıyla böyle düşündüm.

+1 sözlerinize katılmamak elde değil, yalnız "Düşünsenize biraz sonra onlarda bu foruma girse ve size selam gönderse hoş olur mu? " olayına katılmıyorum, hatam varsa söylesinler, suçum varsa zaten sesim çıkmaz, bundan gocunmam. Ancak " böyle yaptık kimse bir şey demedi vs. düşünceyle kendilerinde hak görüyorlar bu yanlışları ama sorarım size, onlar gibi yapınca bizimle onların arasında ne fark kalıyor? " sözlerinize verecek bi cevabım yok. yerden göğe kadar haklısınız. araca binip trafiğe binen herkes aslında tüm sinirlerinden sıyrılıp nirvanaya ulaşmışcasına dingin olmalı ve aşırı toleranslı olmalı, dediğin gibi herkes "her bişi yapanın" peşine koşacak olsa trafik zaten dizboyu, sonrası n'olur kimbilir!
Buradan tüm forum arkadaşlarından özür diliyorum...
Kişi önce kendini düzeltmeli ve kötü örnek örnek teşkil etmez. Kusura kalmayın bi daha yapmamaya çalışacağım...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 05 Ekm 2010, 10:40

Ben de Özkanın adına ''giderken yolun ortasında zart diye duran mavi honda caz -kadın- sürücüsüne ehliyet verene'' selam ederim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 05 Ekm 2010, 10:41

25 yıl Keçiören'de oturan biri olarak söylüyorum, Keçiören trafiği Ankara'nın en kötü trafiğidir. MAgandası en bol yoğunluğu orada bulabilirsiniz.

Keçiörenden taşındıktan bir müddet sonra daha sakin araba kullanmaya başladım. Ailem bile değişikilğin farkına vardı. Ben yaş kemale erdi demek ki diye düşünüken, bir akşam Keçiören'e gitmem gerekti. Gerçekten delidolu'nun başına gelenler gibi insanı zıvanadan çıkarıyorlar, eski günlerime sert bir dönüş yaptım.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir