Selam gönderme köşesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Selam gönderme köşesi

İleti oguz » 11 Kas 2010, 19:00

öskan abi senin aracı panzer niyetine eylemlere felan götürelim ?

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hdoner » 11 Kas 2010, 19:06

Birde Özkan abi camları yıkıyor ya merak ettim cam suyu ile yıkıyorsan oh ne ala sürücülere :D yok sarı su ile yıkıyorsan vallahi korkulur senden :evil:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 11 Kas 2010, 22:30

arkadaşlar octim diye demiyorum, allah kimseye kollekşın ile kapışmayı nasip etmesin derim...
nedeni şu eğer geçemiyorsan, arkada kalmışsan kısa(orj mercekli xenon)+sis(malum fara dahil)+uzunları yaktığında önündeki adam otomatikman kör olup gidemiyor! öndeysen ve arkadan sıkıştırılıyorsan hemen xenonları yaktığında far fıskıyeleri devreye girdiği için cama su püskürtüldüğnde eğer belirli bir hızın üzerinde isen far suyu rüzgâr akımı nedeniyle hemen arkadaki aracın ön camını, aracın kendi fıskiyesinden daha gazla olacak şekilde yıkama yapıyor. Eee adam da böyle bi durumla karşılaşmayı beklemediği için o hız ve heyecanla birden şok oluyor, afallıyor... Bütün tecrübelerimle sabittir...
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti delidolu » 21 Kas 2010, 15:26

Yer: Kalaba Meteoroloji - Keçiören
Saat: 14:30
Araç: Beyaz palio / 06 AN 18xx
Selam sebebi: İki şeritli bölünmüş yolda sağ-orta-sol şeridi kafasına göre ayarlayıp sakin sakin çeşitli tedirgin edici geçişler yaptıktan sonra sağ şeride geçmeyi ve sinyalsiz ve aynasız direk sola dönüş yaparak önümdeki aracı ifrit eden arkdaki bizleri geren sayın bayan sürücü sizi bu özgüveniniz ve cesaretinizden ötürü tebrik ederim. Size ehliyet veren sürücü kursuna da direksiyon+trafik hocana da .......:!:?=&/('^''^:!:+%+%/()?=^+'!^+^%^& :!:.....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia35 » 21 Kas 2010, 15:30

Çok güzel selam artık kulakları baya bir çınlar herhalde. :D
SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
felicia35
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ÖZER
Nereden: İzmir
Arabanız: 97 FELİCİA LX

İleti delidolu » 29 Kas 2010, 08:38

Yer: AŞTİ
Saat: 07:40
Hiç yorum yapmadan direk "EN BÜYÜK(!!!)" selamımı (.....) postalıyorum, o ne yaptığını çok iyi biliyor
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 29 Kas 2010, 09:11

Ben değilim, o yüzden alınmıyorum.En büyük selamın ne ? onu da merak etmiyor değilim...!
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 30 Kas 2010, 16:01

Yer: Siteler İtfaiye kavşağı
Saat: 07:20

Kavşakta benim gideceğim istikamete "yeşil" ışık yandığı halde yine de kavşağın ortasına dalıp tüm araçların önüne çıkan ve biçok arabanın kornalı protestosuna maruz kalıp bir de tam benim önümde duracağı tutan ve son anda çarpmaktan kurtulduğum kamyonetin sürücüsü yaşlı amcamla aramızda geçen diyalog...
- Emmi kırmızıda neden geçiyon? Bak bize yeşlil yandı görmüyon mu?
- E yeğen sen de yeşili görünce neden hemen dalıyon? :o
cevabı üzerine elinde sigarasıyla daha afyonu patlamamış canım yaşlı amcayı hatasına rağmen bu cevabıyla "sabah sabah beni gülümsettiği" için teşekkür ederim. Sanırım hatalı araç kullanan birine "iyi anlamda" selam göndermem ilk oldu... :D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 30 Kas 2010, 16:05

Amcalara laf yok, onlara her yol paris...Aslında dooru demiş hacı, yeşili görüp hemen ne dalıyon sende...yaşlısı var, delisi var, kadın sürücüsü var di mi?..
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hdoner » 30 Kas 2010, 17:36

delidolu yazdı:Yer: AŞTİ
Saat: 07:40
Hiç yorum yapmadan direk "EN BÜYÜK(!!!)" selamımı (.....) postalıyorum, o ne yaptığını çok iyi biliyor

Zaten aracının arka camı bu şekilde dolu,yada içeri gözükmeyen birisi her zaman tehlikeli hareketler yapabiliyor :((Bunun ki tam kapalı değil ama açıkta değil .Ben önüme bakarım arkadakiler ne yaparsa yapsın mantığının bir sonucu olsa gerek...
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 07 Arl 2010, 23:50

Yer: Sabayevleri-Kalaba arası
Saat: 08:40
Açıklama: Subayevleri kavşağına gelince sola sinyali verip ben sağdan devam etmek isteyince sola dönmekten vazgeçip doğruca giden ve fatih köprü altı kavşağına gelince yine sola sinyal verip yine ben sağdan devam etmek isteyince bu kez en sol şeritten (sol sinyal aktif haldeyken) direk en sağ şeride ordanda sağ yola (k.ören istikameti) sapan bu müstakbel "Allah Verdi...."si arkadaşa iyi uykular demeden bu gece uyuyamıyacağımı farkettim!
Eklentiler
DSC09545.jpg
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir