gold.com.tr magazasına alışverişte dikkat !!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

gold.com.tr magazasına alışverişte dikkat !!

İleti fıratt » 19 Ekm 2010, 17:20

Arkadaşlar bugun gold.com.tr web sitesinden bir telefon begendim ve siyah rengini tedarik edip gonderip gonderemeyeceklerini sormak için muşteri hiz<metlerini aradım.Ve ne oldu telefona hiç kimse çıkmadı ve 10kez aradım en az;telefon çalıyor açan yok,birçok dahili numarasınıda tuşladım muşteri yetkililerinin..
Alllah korudu gibime geliyor,enteresan bir durum..
Bu konuda benden daha deneyimlilerinizvardı ama benim durumumda olan arkadaşlara yol gostermesi açısından;urun alacagınız web sitesini iyice bie kontrol edin,Artık benim için ssl ve 3D security sistemleri olması hiçbir onem taşımaz oldu..

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti AhmetH » 19 Ekm 2010, 17:40

denk gelmemiştir :D

gold büyük bir işletme sonuçta

bu yaşadığınız üzerine ne yapalım yani gold tan alışveriş yapmayalım mı ? konunun ana fikrini alamadım
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hdoner » 19 Ekm 2010, 17:43

Ayrıca gold.com.tr çoğu şirkette olmayan msn den müşteri desteği veriyor.Bence ekleyın msn ye ordan elemanlar yardımcı olacaktır.
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tivoli » 19 Ekm 2010, 20:15

admin görmesin bu açılan konuyu :)
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti Osmanlı » 19 Ekm 2010, 20:19

bir hafta önce gold a ait hizlial.com sitesinden badminton raketi aldım. bir hafta da geldi. biraz tedarik süreci malesef "hizli" değil. ama güvenilir olduğunu düşünüyorum. geçen sene bu zamanlar da yine büro tipi buzdolabı almıştım sorun yoktu. ve hatta dolabın bir üst versiyonunu gönderdiler istediğim modeli muhtemelen tedarik edemediler.
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: 25/06/1984 Niğde
Arabanız: Octavia II 1.6 SW

İleti yonetici » 19 Ekm 2010, 21:52

Birçok E-Ticaret projesinde yazılım geliştirici olarak çalıştım o yüzden benim güven kıstaslarım daha farklı. Elektronik ticaret yapan firmalarda herhangi bir iletişim telefonu dahi bulamıyor olmak çok doğal bir durumdur bu onları güvensiz yapmaz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi

İleti fıratt » 21 Ekm 2010, 09:28

Emir bey '' iletişim bilgilerinin bulunmaması siteyi guvensiz yapmaz diyorsunuz'' ama urunum arızalı çıktı iade veya değişim gerekiyor kiminle irtibat kuracam? iletişim bilgisi yok? Anlatmak sitediğim nokta muhatap bulunamaması;bu durum sistemlerde geçici bir aksaklıktan kaynaklıda değil nede baska bir sebebten..
Benim önceden farkına vardıgm ama bu durumdan alışverişten sonra magdur olan oldukça kişi var..

Aşagıdaki linkte hep aynı problemden magduriyetler var..

http://www.sikayetvar.com/firma/?typex=1&arama_firma_no=286&q=Gold+Bilgisayar&x=47&y=7
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 21 Ekm 2010, 09:30

hdoner yazdı:Ayrıca gold.com.tr çoğu şirkette olmayan msn den müşteri desteği veriyor.Bence ekleyın msn ye ordan elemanlar yardımcı olacaktır.

birde arkadaşım msn adreslerinin hiçbiri aktif değil gun içinde
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti psco » 21 Ekm 2010, 16:06

Gold online satış temsilcisi arkadaşıdır sizin şikayetinizi ilettim sizlerden özür diledi yoğun olduklarında bakamadıklarını söyledi...
Kullanıcı avatarı
psco
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Erkan Ciğerlioğlu
Arabanız: Fabia combi ambiante

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir