internet fenomenleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

internet fenomenleri

İleti WXW » 11 Kas 2010, 16:52

arkadaşlar bu başlık altında ilginç gelen internet fenomenlerini burada paylaşalım istedim.video bölümüne açmadım çünkü orada olamayacak kadar ilginç konuların gerçek olup olmadığı hususunda paylaşımlar ve tartışmalar yapabileceğimizi düşünerekten ilk örneği veriyorum...

Charlie Chaplin?in 1928 yılında çektiği sirk filminde bir izleyicinin ortaya çıkardığı detay tartışmaları da beraberinde getirdi. Cep Telefonuna benzeyen bir cihazı kulağında tutarak konuşuyormuş gibi hareket eden kadının görüntüleri izlenme rekorları kırıyor. Amerika Birleşik Devletleri?nde bir bir forum sayfasında paylaşılan yorum üzerine başlayan tartışma büyüyeceğe benziyor. Yönetmenliğini ve başrolünü Charlie Chaplin? in üstlendiği 1928 yapımı sessiz bir komedi filmi olan Sirk (Circus) ile ilgili Alex Lovering?in yaptığı yorumda filmi izlerken teyzesinin fark ettiği bir ayrıntı dikkatleri çekti.

http://www.kure.tv/webtv/787-ilginc-videolar/inanilmaz-1928e-ait-cep-telefonu-goruntusu/45-Bolum/76215/

Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan
Nereden: Ankara

İleti sainz » 11 Kas 2010, 17:10

Harbi harbi cep telefonuyla konuşuyor yahu! :?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti felicia_3437 » 11 Kas 2010, 17:59

ilginc bir olay bu gercekten şimdi içimden dıyesım varkı ceptelefonu okadar eskı deyıl kı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir