bir konuda yardım lütfen

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bir konuda yardım lütfen

İleti C@GL@R » 15 Kas 2010, 13:21

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... fsiz/detay

arkadaşlar babama bir araba alayım diyorum daha doğrusu ortak araba olarak yukardaki gibi bir arba düşünüyorum. şahsı aradım araç fiesta van olarak ruhsata geçiyor koltuk ve cam var ama ruhsata işli değilmiş. ilerde işletilebilirmi? veya bu aracı alsak başımız çok agırmı bakımları yapılmış dedi agır bakımları yapılı dedi agır kazası yokmuş sadece tamponda. vergisi yıllık 650 lira. muayenesini yeni yaptırmış vs..vs.. 10 bin limit var ama almışkende düşük model istemiyorum böyle bir dizel bizi üzer mi. tşkler..

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti SKODA 135 » 15 Kas 2010, 16:21

Çağlar kardeşim bir arabada değişiklil yapmak, koltuk koymak, koltuk eksiltmek hatta koltukların yerini değiştirmek bile yasak. Başka bir sayfada van tipi arabalara koltuk koyma meselesi uzun uzun anlatılmış. Muayenede sorun çıkar gibime geliyor. Fakat muayeneden sonra özel değişiklik yapmak istersen sen bilirsin.

Ayrıca linkteki araç ticari araç her yıl muayenesi var bunu unutma. Her yıl koltukları sök tak vs....
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti C@GL@R » 16 Kas 2010, 14:12

biraz araştırdım eskiden olsa koltuk cam ruhsata işleme kolaymış ama şimdi araca proje cizilmesi gerekiyor ayrıca arabanın ötv kdv vs. vergileride alınıyor yani astarı yüzünden pahalı oluyor ama van olarak kullanırsam sıkıntı yok
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir