Trafikte 34 plaka terörü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trafikte 34 plaka terörü

İleti unknown1 » 12 Şub 2011, 00:56

* * *Ozamn ben trafik canavarıyım gurur duyuyorum.* * *
Her konu içinde bulunulan şartlara göre değerlendirilir.

Sabah evden çıktın.İş yerine gittin servis malzemelerini aldın.Köprüye ulaşana kadar minimum 30 dk dur kalk hafif akıcı trafik.Sonra Köprü trafiğine ulaştın(sol ayağın bu trafikte kopuyor)dur kalk.Hadi en az 30 dk da köprüyü geçtin.Şehir içine girdin.Trafik ışığı ve normal rezil trafiği geçtin30 dakikada.

Çalıştın aynı rezillikle şirkete döndün.Şirketten çıktın eve gidiyorsun. Sol şeritte önü boş 70 80 le gidiyor.Selektör yapınca el kol hareketi yapıyor.Orta şerit gene aynı.Sağ şeritte boş boş boş tıkalı. Ve öbek öbek boşluklar var. 18 00 da paydos etmişsin sen o akıcı kısma gelene kadar saat olmuş 18 30.
Şimdi 34 plaka terörü diyen arkadaşım lütfen buyrun cevap verin sen bu şartlarda 1 hafta sonra tüm sabrını tüketip bizim gibi davranmaz mısın? He davranmam diyor iseniz.Önüne atlayanlara vb rağmen.

Kendi adıma ben trafik canavarıyım ve gurur duyorum.

Çünkü D100 karayolu hız limiti 90 ken 90 la kıllık olsun diye giderken orta şeritteki polisin ya sağa geç yada bas git demesi benim kanıma dokunuyor.İsterseniz buyrun siz cevap verin ?

Allah ıma şükür hiç bir makasımda kimsenin üstüne yatmadım.Kimsenin yoldan çıkmasına sebep olmadım.Kimsenin önüne geçipte zart diye fren yapmadım.
Ve bunu herkez farklı zamanlarda muhakak yapıyor ( acemi veya acelesi olmayanlar birde bayanlar )
Şimdi siz cevap verin lütfen ?

Saygılar

unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti canfezzz » 12 Şub 2011, 12:48

Trafik işi göreceli kavramlar arasında ama bazı yerlerdeki hız sınırlaması insan hayatını tehlikeye sokuyor...Ben çok şehir gezdim...Çokta şoför gördüm...Hız yerinde yapılınca güzeldir...Makas atmak çok basit bir harekettir ...Gerek olduğunda kullanılabilir yanlız başkalarının hayatları tehlikeye düşürmeden olmak şartı ile hava olsun die makas atmak bence ahmaklıktır...Bi düşünün trafikte herkezin makaslayarak dolaştığını...SONUÇ OLARAK ALLAHIM HEPİNİZİ ESİRGESİN... ( Daima aklımızda olsun hız felakettir) ...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti zurna1788 » 12 Şub 2011, 12:58

Adana'nın gözünü seveyim :)
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir