Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

İleti murat11h1 » 24 Kas 2010, 22:01

Çok teşekkürler. Bende öğretmen olmayan tüm skoda camiasını kutluyorum günü olsun,olmasın.Sonuçta tüm çalışanların bir alın teri var. Saygılar :)

Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti Osmanlı » 25 Kas 2010, 16:28

sonerx yazdı:sizinde kutlu olsun.Bir maaş ikramiyenizi güle güle kullanın!!!

:) arkadaşım sen nerelisin?
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: 25/06/1984 Niğde
Nereden: Adana
Arabanız: Octavia II 1.6 SW

İleti mustklc » 25 Kas 2010, 17:53

1 maaş ikramiye verdikleri falan yok. eşim öğretmen.
1250 maaş alıyor başka da birşeyi yok. ne ikramiye, ne döner sermaye ne şu ne bu. kendim de öğretim görevlisiyim. 5 sene lisans, 3 sene yüksek lisans yaptım, şimdi doktora yapıyorum. ben de 1500 lira maaş alıyorum. ne ikramiye, ne döner sermaye ne şu ne bu.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti hdoner » 25 Kas 2010, 18:03

Ohoo verileceklere kalırsa zamanında SÜleyman DEMİREL herkese 3 anahtar veriyordu ..biri iş,biri,ev,biri de araba anahtarıydı kim aldı peki ??

Ayrıca kim ne verirse 2 mislinide veriyordu...Bunlardan geçtik biz lütfen her sölenene inanmayınız :!:
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 25 Kas 2010, 19:42

Çok ilginç ve her yazılana inanan bir halkımız var. Bizdeki medya ve fısıltı gazetesi ile bu ülkede her tür haberi sanki olmuş gibi yarım gün içinde yayarsın ve rahatlıkla, dünden inanmaya hazır halkımıza inandırırsın.

Vahim bir durum. Aslında bir eğitici olarak bu duruma halkın düşmesinde sistem, siyaset, devlet gibi sorumlular yanında biz öğretmenlerinde payı büyük. Duyarsız ve araştırmadan herşeye inanan bu nesilleri bizler okuttuk.

Şimdide almadığımız ve hiç bir zamanda verilmeyecek bu ikramiyeyi aldığımıza inanan halkımızla birlikte bu parayı yemek te bize düştü. Artık arabaya, olmayan bu para ile olmayan bir bakım yaptırır tüm öğretmen arkadaşlarım. Allah vermeyen devletimizden de verildiğine inanan saf halkımızdan da razı olsun.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti skodaizm » 25 Kas 2010, 19:48

hdoner yazdı:Ohoo verileceklere kalırsa zamanında SÜleyman DEMİREL herkese 3 anahtar veriyordu ..biri iş,biri,ev,biri de araba anahtarıydı kim aldı peki ??

Ayrıca kim ne verirse 2 mislinide veriyordu...Bunlardan geçtik biz lütfen her sölenene inanmayınız :!:

Ufak bir düzeltme: Anahtarları Demirel babamız değil Tansu anamız vaad etmişti.

Eskiden vaadlerle kandırılırdı; şimdi vermiş gibi yaparak göz boyama ile kandırılıyor. Değişen bir durum yok. Sadece yöntem değişik, ama bayağı etkili.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hdoner » 25 Kas 2010, 19:58

skodaizm yazdı:
hdoner yazdı:Ohoo verileceklere kalırsa zamanında SÜleyman DEMİREL herkese 3 anahtar veriyordu ..biri iş,biri,ev,biri de araba anahtarıydı kim aldı peki ??

Ufak bir düzeltme: Anahtarları Demirel babamız değil Tansu anamız vaad etmişti.

Eskiden vaadlerle kandırılırdı; şimdi vermiş gibi yaparak göz boyama ile kandırılıyor. Değişen bir durum yok. Sadece yöntem değişik, ama bayağı etkili.

__Hakan Ün__

Abicim doğru nedir diye araştırdım. :D

Demirel 2 anahtar vermiş ,tansu ablamız 3 anahtar vermiş.:D

"biz zamanına göre çok verdik,ha sonra ikdidardamıydıkta az verdik,veremediysek de sözününüde mi verdik biyaneleyyyhh ":D

http://www.itusozluk.com/goster.php/herkese+iki+anahtar
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 25 Kas 2010, 20:04

Tabiki boynuz kulağı geçecek. Ustasının iki anahtarına kanan halk çırağının Üç anahtarına hayli hayli kanar; hem de yıllarca. Şimdi de kanmaya devam. Bugün öğretmene hayali ikramiye yarın kimbilir ne?

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir