hangisini tercih ederdiniz :) ?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hangisini tercih ederdiniz :) ?

İleti lionrem » 26 Kas 2010, 00:38

Çok Paranız varsa BMW ekomomi yapıyım diyorsanız Skoda. Genel olarak söyledim. Bu araçlar için değil. Selamlar...

Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Octavia Elegancemi sattım

İleti felicia_3437 » 26 Kas 2010, 01:02

caq1n yazdı:Karşılaştırdıın 2 araç arasında dünyanınnn farkıı warrrrrrrrr... tabikide bmw isime değil sağlamlığa güwenliğie + SüperB'den Fazla OLAN konforuna..

Ayrıca Bmw'nin Satışı Süper B ye göre daha kolay bunuda asla unutmayın..
bmw ye sokadan salamı dıyorsunu ya hıc bmw gör medınız yada skoda kulanmadınız sanırım benım gözum de ben ıkı aracında kasalarında bızat ıcındeydım 50 ile gıden 3.20 ıslak ve sıs lı yolda barıyele gırdı arkadaş kule yamuldu resmen 120 km ıle gıden 95 feli ile şöför ben fıren hıdrolik borusu yuzunden fıren şişti durmadı clio oya carptım arkadan ön kaput camurluk tanpon değiştim araba düzeldi ama clio ataturk oto sanayıde parcalara ayrıldı bana hıc bırşey olmadı barıyle gıren arkadaş arabayı yaptırdı ama kaplumba gıbı yamuk duruyor arac cok sağlamdır bmw
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti felicia_3437 » 26 Kas 2010, 01:05

xMEGANx yazdı:tartışmamıza gerek görmüyorum tabiki BMW.ama yeni SuperB ile derseniz ben yeni SuperB yi tercih ederim

mehmetım senın kulnadıhın bızımde beyenmedıhımız pejon :D bile bmwden ıyı unutma bunu sakın
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti xMEGANx » 26 Kas 2010, 01:21

BMW yi sevmiyorum zaten Selim abi MErcedes deseniz neyse ama BMW nin ne olduğunu sahiplerinden çok duydum. + kullandım ve hiçte sevdiremedi kendisini bana KALAS ! firma sadece Motor yapmış Ruh yapmamış
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti onurhan2006 » 28 Kas 2010, 23:45

xMEGANx yazdı:BMW yi sevmiyorum zaten Selim abi MErcedes deseniz neyse ama BMW nin ne olduğunu sahiplerinden çok duydum. + kullandım ve hiçte sevdiremedi kendisini bana KALAS ! firma sadece Motor yapmış Ruh yapmamış

bide şimdilerde bu moda oldu, ruh meselesi... Allah için ne ruhundan bahsediyorsunuz arkadaşlar :) arabaya binince kendimi güvende hissediyorsam, gaza basınca tatmin oluyorsam benim için yeterlidir yoksa oturup meditasyon yapacak değilim arabamla
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi