arkadaşlar hayretle izledim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadaşlar hayretle izledim

İleti felicia_3437 » 27 Kas 2010, 22:16

belki izlemeyen formdaşlarım vardır izleyin

http://www.izlesene.com/video/kabeye-in ... 1/facebook

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti yonetici » 27 Kas 2010, 22:26

Bu görüntü gerçek olmayabilir şüphe duyulması gereken pek çok teknik nokta var şahsen ben inanmadım. Ama islamı kabul etmek allaha inanmak için kabeye melek inmesini görmeye gerek yok :) velevki inmiş olsun bu ancak şüphesi olan biri için anlam ifade eder ben zaten kabul etmişim mucizeye ihtiyacım yok.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti PsyMayk » 27 Kas 2010, 22:39

ben inandım vallahi görüntüye
1993 Favorit 135L "ÜNYE'Lİ"
Kullanıcı avatarı
PsyMayk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sinan Kuyumcu
Arabanız: Skoda Favorit

İleti mygokhan » 27 Kas 2010, 22:50

Emir beyin cevabı güzel ;)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpino » 27 Kas 2010, 23:03

kameraların öndeki merceğin hemen önünde koruyucu cam vardır. dikkat ettiyseniz melek olduğu iddia adilen ışık tam görüntünün merkezinde iken parlak aydınlatma ışıkları ile örtüşüyor. yani melek görüntüsü sadece ve sadece mercekten koruyucu cama yansıyan ışığın kamrea tarafından 2. kez kaydedilmesiyle oluşuyor.
şehirler arası otobüslerde gece yolculuk yaparsanız dikkat edin. otobüsün yanından geçen aracın farları otobüsün yan camları arasında (çift katlı cam kullanılır ve arası yalıtım amaçlı boşluktur) yansır ve aracın farları 4-5 tane imiş gibi görülür. durum bu yansımadan ibaret
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti xMEGANx » 28 Kas 2010, 01:38

ya bırakın bu işleri saçma saçma herşeye inanmayın öle şeyler insan gözüyle görünmez çok merak eden varsa çeksin kendi fişini görsün öbür tarafın alayını yok melekmiş yok şeytanmış yok zebaniymiş boş şeyler bunlar kafayı takmayın böyle şeylere yaşamınıza bakın hade hadeeeeee :evil:
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti felicia_3437 » 28 Kas 2010, 01:45

olum kafa bulma gercekten cok ilginc geldi ve hayret le izledim yalan deyıl hepsinin göz yanılması olduğunu biliyorum tabiki
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti tivoli » 28 Kas 2010, 12:50

Allah istedikten sonra istediğini gösterir istediğini göstermez.. melekleri insanoğlu kesinlikle görür hatta konuşurlar.. buna en net örnek olarak cebrail (a.s) ve Hz.Muhammed (s.a.v)'i verebiliriz.. Benim içinde farkeden birşey yok şükürler olsun bende Allah'a kayıtsız şartsız sorgusuz sualsiz inanmışım zaten (Allah yoldan çıkartmasın inşallah) , ama bu görüntüler inanmayanlara örnek olarak gösterilebilir ;) gerçi onlara ağzınızla kuş tutsanız yine inanıp inanmayacakları meçhul ya neyse
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti xMEGANx » 28 Kas 2010, 23:27

felicia_3437 yazdı:olum kafa bulma gercekten cok ilginc geldi ve hayret le izledim yalan deyıl hepsinin göz yanılması olduğunu biliyorum tabiki

yok la göz yanılması değil şeriatcı kesimlerin çolukçocuğu kandırmakiçin yaptığı video lar bunlar. yoksa sömüremezler kimseyi. ya allah bismillah demekten başka bişi bilmez bu kesim insanları böyle sömürür.
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti felicia_3437 » 28 Kas 2010, 23:30

o ayrı bır bakış gercekten
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti cobweb » 28 Kas 2010, 23:36

xMEGANx yazdı:
felicia_3437 yazdı:olum kafa bulma gercekten cok ilginc geldi ve hayret le izledim yalan deyıl hepsinin göz yanılması olduğunu biliyorum tabiki

yok la göz yanılması değil şeriatcı kesimlerin çolukçocuğu kandırmakiçin yaptığı video lar bunlar. yoksa sömüremezler kimseyi. ya allah bismillah demekten başka bişi bilmez bu kesim insanları böyle sömürür.

şeriatçı kesim diyerek müslüman inanan insanlarlarla bu şekilde dalga geçemezsin. o alay ettiğin kelimeler her şeyin başıdır, her iş o kelimelerle başlar(Allah,Bismillah).inancın yoksa bişey demem ama inanan müslümanlara saygılı olmalısın.kimsenin kimseyi sömürdüğü yok.herkesin inancı kendinedir.

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti felicia042 » 28 Kas 2010, 23:41

bildiğim kadarı ile buradaki görüntü gerçek ise mucize anlamına gelir. mucizeler islam ilmi ile uğraşmış değerl kişilere sormak gerekir.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti xMEGANx » 28 Kas 2010, 23:46

cobweb yazdı:
xMEGANx yazdı:

şeriatçı kesim diyerek müslüman inanan insanlarlarla bu şekilde dalga geçemezsin. o alay ettiğin kelimeler her şeyin başıdır, her iş o kelimelerle başlar(Allah,Bismillah).inancın yoksa bişey demem ama inanan müslümanlara saygılı olmalısın.kimsenin kimseyi sömürdüğü yok.herkesin inancı kendinedir.

ne demek istediğimi ya çok iyi anladınız olay çıkartmak için fırsat yaratıyorsunuz yada kafanızı dini konuda çok yoruyorsunuz size hakaret gibi geliyor söylediklerim. seçimi siz yapın hangisi? başka SEÇENEK YOK !
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti cobweb » 28 Kas 2010, 23:55

xMEGANx yazdı:
cobweb yazdı:
xMEGANx yazdı:

ne demek istediğimi ya çok iyi anladınız olay çıkartmak için fırsat yaratıyorsunuz yada kafanızı dini konuda çok yoruyorsunuz size hakaret gibi geliyor söylediklerim. seçimi siz yapın hangisi? başka SEÇENEK YOK !

polemik yaratmak isteyen sizsiniz öyle bir niyetim yok.benim için Allaha inanç herşeyden önce gelir bu anlamda kafayı çok yoruyorum evet.siz de biraz yorsaydınız kullandığınız kelimelerin ne anlama geldiğini daha iyi kavrardınız.ayrıca benim seçim yapmama gerek yok benim seçimim samimi bir müslüman olmaktan başka birşey değil.söylediklerinizin nereye gittiğine dikkat etseydiniz bu şekilde konuşmazdınız.

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli..
.

Kullanıcı avatarı
cobweb
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Levent
Nereden: Bolu
Arabanız: Felicia 1.6glxi

İleti felicia_3437 » 29 Kas 2010, 00:03

tturkce nekadar kötu bır dıl ya nereye cekersen oraya gıder abıcım arkadaşın demek ıstedıhını gercekten anlmadınız sanırım sız yanlış anlmayın hepimiz dinine bağlı insanlarız ama gecen gün kü knu da okuduysanız arkadaşın başına gelmiş burda bızlerle baylaştı bayarm gunu mezar siyaretınde parayla duğa okuyon hocayım dıyen ınsanların fahtiyayı bile yanlış okuduklarına şahıt oldum dıye azdı yanı bu arkadaşın demek ıstedıhıde budur yanı o vidiyodakı melek dıye anlatılan şeyın bır kamera hilesi olduhunu ve mileti kandırmak icin yapıldıhını anlatmak istedi kısa ve öz birşekilde mileti kandırmak nedemek tir sömürmek demektir varmıyanlışım varsa af edersin nediyiim tartışmaya hic gerek yok bence
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti can.tasan » 29 Kas 2010, 00:04

xMEGANx yazdı:

Katiliyorum megana, bilerek yapilan videolar bunlar...
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti Henien » 29 Kas 2010, 09:19

can.tasan yazdı:
xMEGANx yazdı:

Katiliyorum megana, bilerek yapilan videolar bunlar...

Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Kendiniz neye inanırsanız inanın ama inananlara bu şekilde dalga geçme hakkınız yok. Haddinizi bilin.

Seviyeye bak : "yok la "

Bu arada Fatihayı bile yanlış okuyan ve kendine hoca diyen sömürücüler, ancak ölmüşüne bir fatiha bile okumaktan aciz zavallılar olduğu müddetçe insanları sömürebilir.

Ne kadar inkar ederlerse etsinler, o beyaz giyilecek, o camiye gidilecek, o taşın üzerine yatılacak. Ondan sonra görürsün boş şeyler miymiş neymiş.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti diseqc » 29 Kas 2010, 09:36

dini konularda yorum yaparken iyi bildiğimizden emin olmak lazım zira kur'an ı kerimde var olan birşeyi inkar etmek allah korusun dinden çıkmak demektir bu konular öle her kesin ağzından tartışılacak şeyler değil meleklerin varlığına bütün kalbimizce inanıyoruz çünkü ayetlerde gecer illaki gözümüzle görmemize gerek yok, melekmiş ,şeytanmış zebaniymiş diyede dini çok hafife almak kimsenin haddine değil fişin çekildiğinde sende görürsün ne kadar boş ne kadar dolu olduğunu allahım hidayet versin ,allah hepimizi doğru yoldan ayırmasın.
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir