arkadaşlar hayretle izledim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadaşlar hayretle izledim

İleti can.tasan » 29 Kas 2010, 17:15

Henien yazdı:
can.tasan yazdı:

Katiliyorum megana, bilerek yapilan videolar bunlar...

Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Kendiniz neye inanırsanız inanın ama inananlara bu şekilde dalga geçme hakkınız yok. Haddinizi bilin.

Seviyeye bak : "yok la "

Bu arada Fatihayı bile yanlış okuyan ve kendine hoca diyen sömürücüler, ancak ölmüşüne bir fatiha bile okumaktan aciz zavallılar olduğu müddetçe insanları sömürebilir.

Ne kadar inkar ederlerse etsinler, o beyaz giyilecek, o camiye gidilecek, o taşın üzerine yatılacak. Ondan sonra görürsün boş şeyler miymiş neymiş.

Ben sadece megana katıldığımı söyledim ve sadece de bilerek yapılan bir video olduğu konusunda. Siz nasıl olurda benim neye inanıp inanmadığım hakkında yorum yapabilirsiniz, beni dalga geçmekle suçlarsınız dahası ağzından çıkanı kulağın duysun dersiniz? Birisini tanımadan onun hakkında yorum yapmak sadece iftiradır.

Ben sadece bu videonun montaj olduğunu söyledim bundan neler çıkarmışsınız. Size tavsiyem kimseyi tanımadan onun inanışına dil uzatmayın. Asıl siz haddinizi bilin...

Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Nereden: Ankara
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti onurson » 29 Kas 2010, 17:25

kamerayı yukarı tilt yapsaydı eminim melek tekrar yukarı çıkardı :) Orası Allahın evi zaten orada bir sürü melek zaten var. ama görüntüdeki ışığın objectif camından kaynaklı olarak yaptığı mercek yansıması. Flare olarakta adlandırılıyor. kamera hızıyla aynı hızda o görüntünün kaydığını fark edebilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir