4 liraya ( oynatmaya) az kaldıııı..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

4 liraya ( oynatmaya) az kaldıııı..

İleti Henien » 29 Kas 2010, 17:09

Balıkcı yazdı:
Henien yazdı:
alirıza yazdı:ülkede bu kadar partizanca şakşakcı oldugu sürece bizlerin sırtı yerden hiç kalkmaz ki...

Sözlerinize dikkat edin beyler biraz, biri bela okur, biri hakaret eder. Bu nedir ya !!!

Benzin fiyatlarının yüksekliğini savunmadığımı daha önce de belirttim. Ama farzedin ki savunuyorum; farzedin ki ben benzin fiyatının daha arttırılmasını istiyorum. . Sizin gibi düşünmeye, sizin gibi konuşmaya mecbur mu insanlar. bu ne terbiyesizliktir

Kendiniz gibi düşünmeyenlere tahammülsüzlük nedir böyle. Milli şef dönemi geçti beyler, uyanın ! 2010'dayız.

Sizin sırtınız asıl farklılıklara tahammül etmeyi öğrenmediğiniz sürece yerden kalkmaz.

Hakan Bey;

Bir fıkra yazıldı "böyle fıkra olurmuymuş"la başlayan bir sürü şey yazıldı, siz bu başlıkta "eskiden gelen zamları" hatırlatıp, tabiri caizse "buna da şükür" dememizi istediniz neredeyse. Bende size çok uzak değil, Akbulut zamanındaki fıkraları hatırlatayım o zaman. O insan Türkiye'nin Başbakanı değil miydi?

Bu "farklılıklara tahahmmül etme" lafını da herkes kullanır oldu. Birileri farklı düşünüyor diye ben bana yapılan haksızlığı konuşmayacak mıyım? Birileri "tahammül etmek zorunda" olduğumuz farklı düşüncelerini alnımıza alnımıza kaşıyarak söylemekte serbest olacak, biz susup tahammül edeceğiz, öyle mi?

Zamanında Akbulut için çıkarılan fıkralar, Ecevit'in yaşlılığından kaynaklanan hatalarla dalga geçen laflar, şimdilerde başbakan için uydurulan eski fıkraların coverları... ben hepsini reddediyorum.

Rahatsız olduğunuz bir tez varsa çıkarsınız antitezi savunursunuz. Kimse size susun demiyor. HAKARET ETMEYE HAKKINIZ YOK deniyor size.

Evet farklılıklara tahammül etmeyi öyle ya da böyle öğreneceksiniz. Tekrar etmekte fayda var; 2010'dayız, 1945'de değil. Düşünceye ancak düşünce ile karşı koyabilirsiniz. Sizin yaptığınız gibi hakaret etmek ancak düşünemeyenlere yakışacak bir zavalılıktır. Ben sizin öyle olmadığınızı tahmin ediyorum. Bu nedenle hakaretinize ikinci defadır hakaret etmeden cevap veriyorum. Tarzınız devam ederse beni muhatap olarak karşınızda bulmayacağınızı da bilmenizi isterim.

Bilmiyorum anlatabildim mi!

KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti onurhan2006 » 29 Kas 2010, 17:12

hakan abi peki senin benzinin 1 TL olması durumunda neler olabileceği yönündeki görüşün ne? :idea:
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti Balıkcı » 29 Kas 2010, 17:14

Hakaret olarak algıladığınız bir yazım/sözüm olduysa öncelikle özür dilerim. Fakat benim yazdıklarım da hakaret içerikli bir şey gösterir misiniz? Hemde ikinci defadır?
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti Henien » 29 Kas 2010, 17:21

Herkes işine okuluna arabayla gitmeye kalkar, trafik felç olur. Toplu taşım boşalır arabası olmayanlar rahat eder. LPG istasyonları iflas eder. Hava kirliliği tahammül sınırlarını aşar.

3 TL iyidir, daha aşağısı faydadan çok zarar getirir. Ama ekonomi ne kadar düzelirse düzelsin, petrol fiyatları düşmeyeceğine göre Cem UZan bile böyle bir şey vaat etmez bugün herhalde. Ama ileriki yıllarda verginin düşürülmesi ile 3 TL benzin bence hayal değil.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti onurhan2006 » 29 Kas 2010, 17:24

Henien yazdı:Herkes işine okuluna arabayla gitmeye kalkar, trafik felç olur. Toplu taşım boşalır arabası olmayanlar rahat eder. LPG istasyonları iflas eder. Hava kirliliği tahammül sınırlarını aşar.

3 TL iyidir, daha aşağısı faydadan çok zarar getirir. Ama ekonomi ne kadar düzelirse düzelsin, petrol fiyatları düşmeyeceğine göre Cem UZan bile böyle bir şey vaat etmez bugün herhalde. Ama ileriki yıllarda verginin düşürülmesi ile 3 TL benzin bence hayal değil.

bence yeteri kadar objektif olmuş
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti Balıkcı » 29 Kas 2010, 17:25

Henien yazdı:Herkes işine okuluna arabayla gitmeye kalkar, trafik felç olur.

Bu mu korkunuz? Bunun için mi zamlardan yana olmamız gerekiyor?

Ayrıca bana, size (veya bir başkasına) nerede hakaret addedilecek bir şey yazmışım gösterir misiniz lütfen?
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti can.tasan » 29 Kas 2010, 17:26

Henien yazdı:Eminim, Ankara İstanbul Yolu üzerindeki luokilden 6-7 aydır 3,50'den alıyorum. Ondan önce de bir sonraki istasyon olan Alpet'ten 3.57den alıyordum. Cebimden çıkan her kuruşun hesabını bilirim. Hatta bu konu forumda daha önce de geçti. Benden başka bazı arkadaşlar da benzini aynı yerden aynı fiyata lıyorlar.

Tamam bende Lukoilden alıyorum ama orası istisna bir yer. Çünkü orası dışında başka bir lukoil yok o fiyata veren. Sadece bir istasyona bakılarak böyle bir konuda yorum yapılamaz. Ankaradan izmire kadar tüm benzin istasyonlardaki fiyatlara baktım lukoil'ler dahil 3.66 dan aşağı ya 1 ya 2 istasyon vardı. Genelde de 3.7 üzerinde idi.
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti mygokhan » 29 Kas 2010, 17:27

LPG'ye dokunmasalar bari :D İlk defa benzin zammı acıtmadı çok fazla :D
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alirıza » 29 Kas 2010, 17:28

Zamanında Akbulut için çıkarılan fıkralar, Ecevit'in yaşlılığından kaynaklanan hatalarla dalga geçen laflar, şimdilerde başbakan için uydurulan eski fıkraların coverları... ben hepsini reddediyorum.

Rahatsız olduğunuz bir tez varsa çıkarsınız antitezi savunursunuz. Kimse size susun demiyor. HAKARET ETMEYE HAKKINIZ YOK deniyor size.

Evet farklılıklara tahammül etmeyi öyle ya da böyle öğreneceksiniz. Tekrar etmekte fayda var; 2010'dayız, 1945'de değil. Düşünceye ancak düşünce ile karşı koyabilirsiniz. Sizin yaptığınız gibi hakaret etmek ancak düşünemeyenlere yakışacak bir zavalılıktır. Ben sizin öyle olmadığınızı tahmin ediyorum. Bu nedenle hakaretinize ikinci defadır hakaret etmeden cevap veriyorum. Tarzınız devam ederse beni muhatap olarak karşınızda bulmayacağınızı da bilmenizi isterim.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kimse kimseye özelliklede size hakaret etmiyor siz sadece üzerinize alınıyorsunuz ... bu ses çoğunlugun sesidir... insanların düşünceleri , çünkü halkı dinleyen onların sorunlarını çözen birileri yok o yüzden bu kadar çığlık var.... ama siz hakaret ediyorsunuz ...insanları terbiyesizlikle itham ediyorsunuz ...kimse sizden terbiye öğrenecek degil...ayrıca milli şef döneminde değiliz diyorsun çok ayıp geçmişini inkar etmek...sen o dönemi biliyormusun ? ne kadarını biliyorsun? bu günlere kimler getirdi ? İnönü ye saldırmakla eline hiç bir şey geçmez inönüye saldıran Atatürke de rahatlık la saldırabilir ...sizi kınıyorum ....
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti syossett » 29 Kas 2010, 17:44

Zammı savunan kişilere hayret etmemek elde değil. Vergilerden bahsediliyor .. Akaryakıtta verginin oranını bilmeyen yoktur .. Tekel maddelerinde, cep telefonlarında da vergi oranları ucuk halde. Yani garanti olan , en cok kullanılan ve kestirme yoldan olan ürünlere vergi kat be kat fazla. Şu anki fiyatlar ile geçmiş hukumetlerin ne alakası var ? Emekliye 18 lira zam, A-dan Z ye her şeye zam .. Ne zaman rahat yuzu göreceğiz ? Adam 200 000 liraya ev alıyor, ama evi 20 000 lira gösteriyor verdiği vergi, 100-200 lira... Ama birisi sıfır mutevazi bir araba aldığında verdiği vergiden haberdarmıyız ? Mucevhere vergi olmayan ülke varmıdır acaba bizim ülkemizden başka ? Düşünsenize, bir gecede binlerce lira harcayan iş adamının yılda ödediği vergi bir işçi yada memurun ödediği vergiden çok daha az. Aksaklık nerede ? Tutukanın becerildiği, kaçanın ise kurtulduğu bir ülkede yaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti jamesdean » 29 Kas 2010, 18:12

Henien yazdı:Herkes işine okuluna arabayla gitmeye kalkar, trafik felç olur. Toplu taşım boşalır arabası olmayanlar rahat eder. LPG istasyonları iflas eder. Hava kirliliği tahammül sınırlarını aşar.

Ya birader dikkatimi çekti, sende partizan bir hava var..

Ne saçmalayıp duruyorsun burda...

Yok 9 aydır aynı fiyattan benzin alıyormuşta bilmem neymiş.... Salak mıyız biz ! Yok Lpg istasyonları(!!!!) iflas edermiş. Saçma sapan, ipe sapa gelmez, çocukça ve Aziz Nesin'i aratırcasına fütursuz kelimeler...

3 TL iyiymiş fayda getirirmiş....

Senin gibi kafalar olduğu sürece vergiler düşmez.. Bu konudaki önceki yazılarında atıp tutmuşsun. Ya bitaraf olursunuz ya bertaraf tarzın pek yabancı değil...
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Arabanız: FABIA CL

İleti jamesdean » 29 Kas 2010, 18:36

Henien yazdı:
alirıza yazdı:ülkede bu kadar partizanca şakşakcı oldugu sürece bizlerin sırtı yerden hiç kalkmaz ki...

Sözlerinize dikkat edin beyler biraz, biri bela okur, biri hakaret eder. Bu nedir ya !!!

Benzin fiyatlarının yüksekliğini savunmadığımı daha önce de belirttim. Ama farzedin ki savunuyorum; farzedin ki ben benzin fiyatının daha arttırılmasını istiyorum. . Sizin gibi düşünmeye, sizin gibi konuşmaya mecbur mu insanlar. bu ne terbiyesizliktir

Kendiniz gibi düşünmeyenlere tahammülsüzlük nedir böyle. Milli şef dönemi geçti beyler, uyanın ! 2010'dayız.

Sizin sırtınız asıl farklılıklara tahammül etmeyi öğrenmediğiniz sürece yerden kalkmaz.

ZAMMI SAVUNAN YEGANE İNSAN,

Üslubuna dikkat et. Kimse yazdığı yazıda kullandığı olumsuz bir kelimeyi sana ithaf etmedi burda. Bu çöplüğün horozu musun sen?

Utanmadan ZAM denen olguyu, demokratikleştirmeye çalışıyorsun burda.

Saçma sapan konuşurken bu zammın nelere sirayet edeceğini düşünmüyor musun !Çocukça fikirlerinin dışında zammın dışarda 3 kuruş ekmek parası kazanan insanı nasıl zor durumda bırakacağını, kimilerine nasıl cinnet getireceğini düşünüyor musun ?

Petrole gelen zam,

1. Evine ulaşan her türlü Gıda, Tekstil, Elektronik ve aklına gelebilecek her maddenin Tüketiciye ulaşmasında,
2. Hayatı idame ettirmek için kullandığın birçok maddenin maliyetinde,
3. Toplu taşımacılık sektörü, dolmuş, otobüs vb bilet fiyatlarında,

yani hayatın her alanında etkili olur....

Bu ülkede kişi başına düşen GSMH bile bu ülkede yaşayan vatandaşlarımızın durumunu açıklamaya yetmez..
Yorum yaparken mantıklı ol. Vatandaşın aldığı maaşı, ödediği kirayı, vergilerle kabartılmış her türlü faturasını bir düşün !

Diyorsun ki : '' Çoluk çocuğun rıskı önemli değildir, önemli olan hükümetin kurduğu sofrada bir çeşit fazla olmasıdır ! ''

Yazık..
Kullanıcı avatarı
jamesdean
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Skoda Fabia TDI CL Sedan
Arabanız: FABIA CL

İleti syossett » 29 Kas 2010, 18:50

Arladaşlar geçen hafta GSMH 2400 dolar arttı haberiniz yok mu ?? Bakın size bir anımı yazayım ..2007 yılında amerıkada kaldığım zaman içinde petrole zam geldi ve insanlar acaip tepki gösterdiler. Hukumet, zammın kasırga felaketzedeleri için kullanacağını ve bir süre sonra eski fiyata dönüleceğini ilan etti . Kardeşimin yaşadığı bina çok büyük bir bina idi ve çamaşırı evde yıkamak yasaktı. Bende binanın en alt katındaki çamaşır yıkama makınelerının bulundugu yere gittim. Beklerken bir ilan panosu dikkatimi çekti. Bebek bakılır, temizliğe gidilir türünden ilanlar vardı .. Amaaaa bir kaç ilanı görünce hayretten donakaldım . ki, binada oturanların tamamı zengin sayılabilecek insanlardı. İlanların içeriği şu şekilde idi.. ........ de çalışıyorum , sabahları .......... yönüne gidiyorum dönüşümlü olarak araba paylaşımı yapacak kişiler not bıraksınlar . Bir an düşündüm.... benim memleketimde bunu düşünen , uygulayan kaç kişi var ? Ben duymadım da görmedim de... Şu an ankarada oturdugum bınada çok kişi kızılay yönunde çalışıyor ama hıc bırısı buna tenezzul etmez aksine gurur meselesi yapar.İşte zengiler ülkesi amerika ve benim memleketim arasındaki fark bu .. Araba paylaşımı bile bir protesto değilmidir ? Yok .. bizim kıçımız araba koltuğuna alışmış, bakkala, çarşıya cumaya araba ile gideriz tavır koymayız, hukumet de zamları dayanır.. Olay bundan ibaret.. Haa bu arada o kasırga zamlarını uc ay sonra geri aldılar ama biz hala deprem vergilerini cep telefonlarında ( yanılmıyorsam ) oduyoruz..yada yıllarca ödedik.. saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti can.tasan » 29 Kas 2010, 18:55

Gidisat bugun ki gibi olursa benzinin 3 tl degil 6 tl olmasi hayal degil asil...
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti hdoner » 29 Kas 2010, 19:32

Her ülkenin kendine göre bi yapısı oturmuş sistemi var aslında.Hiç birimiz zamları istemiyoruz ama öyle alıştık ki ...Biliyoruz ki hiç bir iktidar ucuzlatmıyacak çünkü açıklar bu şekilde kapanıyor :? Yurt dışındaki insanlarla konuşunca ilk olarak akar yakıt fiyatını soruyoruz çünkü biliyoruz ki yıllık olarak akaryakıta dehşet para veriyoruz.Mesela ben aylık 200 lira mazot harcamsı yapıyorum.Yıllık 2500 lira rahat harcadığımı biliyorum ,sorun ise şurda her yıl maaşımla alabildiğim altın gramı düşüyor,halbuki oturduğu yerde altını olanlar dört köşe çünkü paso artıyor (ne zaman düştü ki)

Yanlış şurda zam mantığı ülkemizde bitmeli ,Sabit yakıt fiyatı olmalı en az 2 senede bir tekrar görüşülmeli en azından.Eğer akaryakıt fiyatları artıyorsa memurun,asgari ücretlinin maaşı benzine göre endeksli olmalı yoksa her sene alabilite düşmekte.

Arkadaşlar sorunu bi partide lütfen görmüyelim bu sorun önemli ve kökleşmiş sorundur.Bir ülkede insanlar ne ise siyastçilerde o dur ,mesela zam mantığını uygulayan bir çok mülk sahibi yok mu? Alıştık malum kiraya zam,telefona zam,giyime zam,yiyeceğe zam zam zam vs.

Lütfen birbirimizi kırmıyalaım,Zamanında ülkeyi soyup vergileri bindirenlere kimse bir şey diyemeden paşa paşa oylarını verdi.Bu olmadı o gelsin dedi geldi yine aynısı oldu ama ben inanıyorum ki halkımızın seviyesi gün geçtikçe artıyor artık kandırılmak okadarda kolay değil..

Yanlız şunuda unutmayalım develüyasyonlar olup yabancı ülkeler sevinirken bu sefer krizde ülkeler bocalarken gülen taraf biz olduk.Hala çok gerideyiz ,bir çok eksiğimiz var ama en azından iş yerleri kapanıp yazar kasa atmıyoruz.Her gün her gün zam haberi duymuyoruz.Yine diyorum yanlış anlaşılmasın hala gerilerdeyiz ama avrupadan ,amerikadan para dilenir durumda değiliz artık.
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 29 Kas 2010, 20:37

hdoner yazdı:Her ülkenin kendine göre bi yapısı oturmuş sistemi var aslında.Hiç birimiz zamları istemiyoruz ama öyle alıştık ki ...Biliyoruz ki hiç bir iktidar ucuzlatmıyacak çünkü açıklar bu şekilde kapanıyor :? Yurt dışındaki insanlarla konuşunca ilk olarak akar yakıt fiyatını soruyoruz çünkü biliyoruz ki yıllık olarak akaryakıta dehşet para veriyoruz.Mesela ben aylık 200 lira mazot harcamsı yapıyorum.Yıllık 2500 lira rahat harcadığımı biliyorum ,sorun ise şurda her yıl maaşımla alabildiğim altın gramı düşüyor,halbuki oturduğu yerde altını olanlar dört köşe çünkü paso artıyor (ne zaman düştü ki)

Yanlış şurda zam mantığı ülkemizde bitmeli ,Sabit yakıt fiyatı olmalı en az 2 senede bir tekrar görüşülmeli en azından.Eğer akaryakıt fiyatları artıyorsa memurun,asgari ücretlinin maaşı benzine göre endeksli olmalı yoksa her sene alabilite düşmekte.

Arkadaşlar sorunu bi partide lütfen görmüyelim bu sorun önemli ve kökleşmiş sorundur.Bir ülkede insanlar ne ise siyastçilerde o dur ,mesela zam mantığını uygulayan bir çok mülk sahibi yok mu? Alıştık malum kiraya zam,telefona zam,giyime zam,yiyeceğe zam zam zam vs.

Lütfen birbirimizi kırmıyalaım,Zamanında ülkeyi soyup vergileri bindirenlere kimse bir şey diyemeden paşa paşa oylarını verdi.Bu olmadı o gelsin dedi geldi yine aynısı oldu ama ben inanıyorum ki halkımızın seviyesi gün geçtikçe artıyor artık kandırılmak okadarda kolay değil..

Yanlız şunuda unutmayalım develüyasyonlar olup yabancı ülkeler sevinirken bu sefer krizde ülkeler bocalarken gülen taraf biz olduk.Hala çok gerideyiz ,bir çok eksiğimiz var ama en azından iş yerleri kapanıp yazar kasa atmıyoruz.Her gün her gün zam haberi duymuyoruz.Yine diyorum yanlış anlaşılmasın hala gerilerdeyiz ama avrupadan ,amerikadan para dilenir durumda değiliz artık.

Kardeş yazdıklarına aynen katılıyorum sadece kırmızı yer hariç!
Sebebini açıklayayım...
Referandum oylamasına sandık başında görevliydim, öğlene kadar herşey normaldi, öğleden sonra yüksek seçim kurulundan bir yazı geldi ki "oy kullanımı sırasında cep telefonu ile kabine girmek yasak" şeklinde... Nedenini merak ettik tabiki etrafımızdaki konuşulanlardan sonradan öğrendik ki "oyunun fotoğrafını çekene 100 TL anında eline sayılacak" şeklinde bir dedikodu dolaşırmış... Meğer cep tel yasağı bu yüzdenmiş...
O yüzden halkımızın seviyesi 1 torba kömür, çamaşır-bulaşık makinesi, alışveriş çeki, 100 TL yardım çeki vs vs ile artıyorsa o zaman ben de gün geçtikçe seviyenin arttığına ve kandırılmanın kolay olmadığına inanırım... Bakalım önümüzdeki seçimlerde bu destek 2 torba kömür, lcd tv, 500 TL hediye çeki, tam altın vs şeklinde olursa kesinlikle seviyenin arttığını ve kandırılmanın zorlaştığını söyleyebilirim :D Eee dilencilik de 1 yere kadar... Milli şef dönemi geçti malum 2010 yılındayız, dilenciye bile 1 TL sadaka verdiğinde parayı kaldırıp kafana fırlatıyor bi de üstüne üstlük "dilenciye sadaka mı veriyorsun" diye de azarlıyor... Millet uyanmış vesselam...
1kaç misal:
http://nacizanebilgi.com/sozluk.php?process=word&q=manyak%20dilenci
http://video.mynet.com/yaa_ben/DiLenciye-Para-Vermezse/977349/
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti RoadFighter » 29 Kas 2010, 20:58

Benzin 5 TL'ye dayansa bile bu millet -işi olduğu zamanların dışında- kontak kapatamaz.

O yüreklilik yok bizde.

Biz ancak laf üretiriz.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 29 Kas 2010, 21:10

naptın yiğen sen yaw!!
iki kişinin bildiği sır değildir.kv alemdarım polatım :D;)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir