4 liraya ( oynatmaya) az kaldıııı..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

4 liraya ( oynatmaya) az kaldıııı..

İleti hdoner » 29 Kas 2010, 21:37

Yahu benzine günde 3 kere zam geldiğinde kimse oynatmadıda şimdi oynatacak :D

Araba çalıştırmayarak protesto olmaz bence...Bu sefer patron,ev hanımı,çocuklar vs de protesto edecek :D

Peki nasıl prostesto edilebilir diye düşündüğünde tüketiciyi koruyan dernekler halkla birlikte harket edip meclise gidilecek.Mecliste akaryakıt meselesinin görüşülmesi sağlanıp vergilerde indirmlerin yapılamsına yönelik basında dahil gündemde tutulmaya çalışılacak...

sizde biliyorsunuz kontak kapatma .%1 ihtimal değil .eğer bir şeyler yapılmak isteniyorsa mahkemede dahil davalar açılması icap edilebilir.İşin tam hukuki kısmını bilmiyorum ama yanlızca dediğim yöntemlerle sonuç alınacağını biliyorum yoksa sadece havanda su döveriz başka bir faydası olmaz..

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti eminoglu » 29 Kas 2010, 23:03

Hukuki boyutta pek bişey olmaz. Yani girişimler pek sonuç vermez. Yalnız dediğiniz gibi tüketici derneklerimiz ceplerini doldurmak yerine bu şekilde mecliste seslerini dile getirseler bişeyler olabilir. Ayrıca burada bulunan skodacılar olarak sabah haberlerine benzin fiyatları ile ilgili e posta gönderebiliriz. Sesimizi belki duyan olur.

2003 Octavia Elagance. O bir canafar. :)
Kullanıcı avatarı
eminoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yakup..
Nereden: Kars

İleti syossett » 29 Kas 2010, 23:05

Tüketici dernekleri mi ?? hakikaten ne işe yararlar o dernekler ? Boğaz köprüsüne zam gelince dava açmayı bilirler sadece..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti AhmetH » 30 Kas 2010, 02:25

neyin davasını açıyorlar ? referandum ile artık davada açılmıyormuş diye duydum doğru ise şahane olmuş :D
halk böyle istediyse konuşmayada hakkı olmamalı doğal olarak :D
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir