LPG ye %22 zam gelmiş (Zam oranı %9 civarında oldu)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LPG ye %22 zam gelmiş (Zam oranı %9 civarında oldu)

İleti grey_wolf » 02 Arl 2010, 13:55

artık lpg %40 değil %30 avantajlı benzine göre. bu gidşle bu oran %20 lere düşecek gibi. ne di

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti dominik » 02 Arl 2010, 14:15

istanbul avrupa yakasında oturanlara ucuz LPG önerisi güneşli ARGAZ da 1.89 a aracı yeni fulledim yarın zam yapacaklarını söylediler ama çokda zam yapmıyacaklarını fiyatının 2 tl gibi olcagını söylediler BİLGİNİZE ....
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti onurhan2006 » 02 Arl 2010, 15:08

dominik yazdı:istanbul avrupa yakasında oturanlara ucuz LPG önerisi güneşli ARGAZ da 1.89 a aracı yeni fulledim yarın zam yapacaklarını söylediler ama çokda zam yapmıyacaklarını fiyatının 2 tl gibi olcagını söylediler BİLGİNİZE ....

kötünün iyisi yani...
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti dominik » 02 Arl 2010, 15:36

aynen öyle ne yaparsın depoyu fulledim 42 lt aldım ucuzken
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti veteran » 02 Arl 2010, 15:58

yalnız zammın yapıldığı saatte enteresan ... bu başlık dün akşam açıldıktan sonra çok seri mesajlar geldi.."vayy nasıl olurmuş.." efendim mümkün değil".. hatta arkadaşlar en son 1-2 gibi hala ayakta zammın gelişini kutlamak için beklediler, dün geceki son mailler genelde haberin fason olduğu ve de bu zammın mümkün olmadığı yönündeydi...ama hükümet bombayı saat kaçta patlattıysa sabah ilk mesajda zam müjdesi var... merakım şu hükümet zam açıklamasını gündüz yapsa kimse gaz almayacakmı, ya da toplu nümayiş mi çıkacak yooo...eee o zaman ne demeye insanları dün gece o kadar gerdiler ki.... ver gündüzden haberi insanlar çevredekilerle konuşup detaylı şekilde müsebbiblere giydirip bi rahatlasın, gece eve gittiğinde içinde bir lokma sıkıntı kalmamış olsun... bilgisayar başında stres yapıp, elimizden birşey gelmediği için kendimize sıkıntı yapmayalım.... sonra forum sayfalarında millet birbirine sataşıyor en gereksizinden...:roll: hükümetten özel ricam tak diye yapın zammı kurbanlık gibi beklemek AB kapısında BOP eşbaşkanı 2010 Türkiye sine hiç yakışmıyor...8-) saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti yonetici » 02 Arl 2010, 17:57

Kamu yönetimi okumuşluğum var ondan biliyorum :) idari bilimlerde öğretilen temellerden biride şudur: "Halk ne yapacağınızı önceden farkederse maliye politikanız istediğiniz gibi çalışmaz."

Bu nedenle zam ne zaman nereden gelir hiç belli olmaz hep sürpriz olur. Mümkün oldukça ezeli derbilerin sabahına monte edilir yada milletçe eğlenip sevinip coştuğumuz herhangi bir olayın peşine. 1 hafta önceden LPG'ye %9 zam var deseler sen seyret harala güreleyi...
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir