çinliler piyasada şimdide DFM canlandı....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çinliler piyasada şimdide DFM canlandı....

İleti diseqc » 02 Arl 2010, 10:50

arkadaşlar televizyonda reklemının ardından internette biraz baktımda güzel dutuyorlar beee chery de pek istenileni yakalayamadılar ama piyasada baya satıldı şimdide bu DFM geldi 24.000 tl ye reklamda söylenen bütün özellikleri standart olarak veriliyor çok cezbediyor insanı bu çinlilerin piyasaya girmesine ben cok heveslenmiş idim araba fiyatları düşerdiye ama zerre etkilemedi nedense alanlardan bir yorum gelmedi daha önce tecrübe etme imkanı olan oldu mu acaba ??
incelemek isteyenler için firmanın resmi sitesi http://www.dfmturkiye.com/cdv.html

reklam filmi için : http://www.babamaldibile.com/succe-babamaldibile-reklam.mpg

bu da teknik özellikler : http://www.dfmturkiye.com/succe.html

gerci motoru bana bu kasa için baya küçük geldi ama 105 beygir ?? 140 tork onu da 4000 devirde veryor sanırım bir inceleyelim bakalım skodanın kıymetinimi anlayacaz yoksa bizde çinlilere bir adım yaklaşacakmıyız neticede nissanla aynı fabrikada üretiyormuş ....

Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti grey_wolf » 02 Arl 2010, 13:52

valla ne yalan soyleyeyim ben çok beğendim. tasarımı çok hoş. hem içi hemde dışı. çarpışma testlerini aradım ama bulamadım.sonuçta aile aracı sağlam olması gerekli.

keşke roomster in boyle bir modeli olsa. skodada bu ölçülerde model eksikliği var. vw touran tarzı bir model lazım. hatta daha büyüğü.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti Henien » 02 Arl 2010, 13:56

çarpışma testine soktukları arabaları test sonrası bulamadılarsa kimbilir :)
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti tunsew » 02 Arl 2010, 17:07

Succe insanı cezbediyor ama kapalı kutu, ne yakar, süspansiyon ve yol tutuş nasıl, iç malzeme ne kadar dandik, özellik çok ama ömürleri ne kadar kısa insan bilemiyor. İyi olsa pahalı olurdu diye düşünüyor insan ama...
Kullanıcı avatarı
tunsew
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tuncay Kör
Nereden: Trabzon
Arabanız: octavia 1.2 tsı

İleti felicia_3437 » 02 Arl 2010, 17:42

sanki biraz t5 benziyor gibi geldi bana skodanın var bundan güzel bir aracı romsterden büyük t5 den biraz kısa formda resmi yayınlanmıştı isterseniz biraz aractırın bulursunuz skodada varda bizim miletimizin kafasında hala şu capraz bacak lar olduğu icin aracı tanıyamıyorlar arbamın markasını soran skoda deyınce şu cabraz backlılardanmı diyor onlar tarih oldu bilmiyor ama böle cinmalı olunca ver yasın hoşlarına gidiyor bilemiyorum komşum geliy almış
yaslandım da kaput resmen kahıt gıbı şıngır şıngır oynuyor parmakla bastırmayla ben skodanın kilerde görmedim böyle birşey ama araştırısanız formda vardı bu tarz bir arac bu hem 4 kişilik farkındaysanız bundan aile aracı olmaz yani skodanın 7 kişilki aracı vardı voltamı neydi adıda yanlış hatırlamıyorsam saygılar
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir